مقالات من

مقالات من
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
مطالب پربازديد
» دانلود مقاله مکانيسم هاي دفاعي حشرات در برابر پارازيت ها و پاتوژنها با تکيه بر دفاع ايمني شناختي تح (بازديد : 13128)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (بازديد : 460)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (بازديد : 336)
» دانلود مقاله مدلسازي صداي ترافيک معابر شهري تحت word (بازديد : 328)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (بازديد : 323)
» دانلود پايان نامه جرم مستمر و جرم آني تحت word (بازديد : 319)
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (بازديد : 318)
» دانلود مقاله در مورد مکانيک و ارتباط آن با معادلات ديفرانسيل تحت word (بازديد : 311)
» دانلود مقاله بهسازي منطق GNY در برابر حملات انعکاسي تحت word (بازديد : 300)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (بازديد : 299)
مطالب اتفاقي
» دانلود مقاله بررسي ميزان آرماتورهاي محصورکننده جهت رفتار شکل پذير ستونهاي بتن مسلح تحت word
» دانلود مقاله ارزيابي پوشش خوراکي کيتوزان غني شده با اسانس هاي گياهي براي افزايش زمان ماندگاري ماهي
» دانلود مقاله آشنايي با چيلر تحت word
» دانلود مقاله تاثير نرخ تغذيه پودر اکسيد سيليسيم بر توليد پودر نانو سايز کاربيد سيليسيم بروش پلاسماي
» دانلود مقاله اثرات آللوپاتيک اسيدهاي وانيليک و بنزوئيک بر رشد گياهچه هاي کلزا رقم طلايه تحت word
» دانلود مقاله بررسي تجربي دنباله هاي ناشي از موتورسيکلت با استفاده از دستگاه جريان سنج سيم داغ تحت w
» دانلود مقاله Determination of very low levels of precious metals in real samples by atomic absorpti
» دانلود مقاله کاربرد سيستم هاي فناوري اطلاعات XARL و XBRL درگزارشات مالي تحت word
» دانلود مقاله رشد و بقاي ميکروارگانيسم شاخص مديريت توليد در آب معدني بطري شده تحت شرايط مختلف انبارش
» دانلود مقاله پتروگرافي، ژئوشيمي و محيط زمين ساختيدر ماگمايي توده گرانيتوئيدي حاجي آباد (جنوب بوئين
نیلی بلاگ

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق در مورد دوره‌هاي چندگانه تخصص دارايي‌هاي تصادفي توسط برنامه‌نويسي پويا تحت word دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق در مورد دوره‌هاي چندگانه تخصص دارايي‌هاي تصادفي توسط برنامه‌نويسي پويا تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق در مورد دوره‌هاي چندگانه تخصص دارايي‌هاي تصادفي توسط برنامه‌نويسي پويا تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق در مورد دوره‌هاي چندگانه تخصص دارايي‌هاي تصادفي توسط برنامه‌نويسي پويا تحت word :

دوره‌های چندگانه تخصص دارایی‌های تصادفی توسط برنامه‌نویسی پویا

چکیده‌ی مطالب
این مطالعه به استفاده از برنامه‌نویسی پویا برای راه‌اندازی دوره‌های چند گانه مدل تخصیص دارایی‌ها و فرمول‌های تحلیلی به نسبتهای مطلوب برای سرمایه‌گذاری در اوراق قرضه کوتاه مدت و بلند مدت می‌پردازد. آنگاه در این روش حداکثر احتمال استخدام به منظور برآورد پارامترهای مربوطه وجود دارد در نهایت مدل ما از طریق پیاده‌سازی الگاریتم بازگشتی به عقب برای یافتن تخصیص عددی بهینه بودجه بین اوراق قرضه کوتاه ‌مدت و بلند مدت برای یک سرمایه‌گذار با ابزار قدرت‌ و افق سرمایه‌گذاری از ده سال می‌باشد. نتایج ما نشان می‌دهد که سرمایه‌گذار به نسبت بیشتری از اوراق قرضه کوتاه مدت نگه می‌دارد اگر افق سرمایه‌گذاری خود را کوتاهتر کند اگرچه این ریسک برخلاف میل او باشد.

کلمات کلیدی:

دوره‌های چند گانه تخصیص دارایی‌ها، برنامه‌نویسی تصادفی پویا، تابع الگاریتم بلمن، ابزار قدرت، دو فاکتور مدل Vasicek، الگاریتم بازگشت به عقب.

1- مقدمه
یکی از مراحل مهم در فرآیند مدیریت سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران، انجام تصمیم‌گیری، جهت سرمایه‌های اختصاصی به منظور میزان سرمایه‌گذاریها می‌باشد تا به این وسیله اهداف خود را برای سرمایه‌گذاری برآورده کنند. آنها باید تصمیم بگیرند که چگونه باید خود را با بودجه تخصیص داده شده در سرمایه‌گذاریهای متفاوت وفق دهند. تخصیص دارایی و یا

انتخاب نمونه کارها معمولاً براساس این فرضیه می‌باشد که سرمایه‌گذاران با استفاده از معیار میانگین و واریانس [13]Markowitz به تخصیص بودجه خود در میان دارایی‌های مختلف

بپردازند. این تخصیص به این صورت است که اساساً نزدیک‌بینی یا کوتاه اندیشی در آن جز در یک دو راه بهینه نادیده گرفتن همه چیز اتفاق می‌افتد. برای تخصیص داراییها با مشکلات بیش یک دوره موسن نشان داد که که رویکرد کوته نظر در امر سرمایه‌گذاری تنها در صورتی مطلوب است که سرمایه‌گذار تابع لگاریتم سودمند باشد به این معنا که در چند دوره مشکلات تخصیص داراییها، استراتژی کوته نظر برای کارکردهای سودمند دیگر مطلوب می‌باشد.

در چندین دوره مشكلات تخصیص سرمایه، افق سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذار به دوره‌های n تقسیم‌بندی شده است. در انتها هر یك از آنها به سند داراییهای جمع‌آوری شده در هر دوره‌ای كه انجام گرفته باز می‌گردند و می‌توانند تصمیم جدیدی در مورد تركیب سبد سرمایه‌گذاری بیش از دوره‌ی بعدی اتخاذ نمایند. تصمیمات سرمایه‌گذاری او با هدف افزایش سرمایه و استفاده از ثروت در پایان سرمایه‌گذاری انجام می‌گیرد. از اینرو تخصیص بهینه دارایی‌ها علاوه بر ایجاد تنوع در سراسر داراییها همچنین باید در طول مدت زمان نیز دارای تنوع باشد.

مشكلات گسترده تخصیص دارایی از یك دوره به چند دوره را می‌توان توسط سیستمهای برنامه‌نویسی پویا انجام داد. برنامه‌نویسی پویا که توسط ریاضیدان مبتكر آمریكایی ایجاد شده است برای حل مشكلات چند دوره بهینه‌سازی مشكلات به وسیله شكستن آنها در یك دوره بهینه‌سازی مشكلات بكار می‌رود. از این‌رو در حالیكه تخصیص داراییها را براساس معیار بهینه‌سازی Markowitz بیش از یك دوره بر اساس برنامه‌نویسی پویا بیش از چند نقطه می‌باشد.

برنامه‌نویسی پویا با عناصر تصادفی به هم پیوسته به عنوان برنامه‌نویسی پویا Merton شناخته شده است اولین درخواست از این تكنولوژی برای مصرف – تخصیص نمونه كارها و یك مدل تداوم زمانی است كه در آن سرمایه‌گذار به بهینه‌سازی طول عمر خود با انتخاب ابزار مورد انتظار، برای مصرف بهینه و انتخاب نمونه كارها می‌پردازد. به ویژه برای یك سرمایه‌گذار با ابزار قدرت Merton راه‌ حل صریح و اشتقاقی برای مصرف بهینه و تخصیص مطلوب سرمایه برای یك دارایی دارای ریسك داراییهای بدون ریسك می‌باشد.

اشكال عمده‌ای از مدل مصرف بهینه Merton كه مدل فرضی نمونه كار داراییهای بدون ریسك كه شامل داراییهایی است كه دارای بازگشت ثابت است. به عبارت دیگر نرخ بهره فرض شده ثابت می‌باشد. در حقیقت نرخ بهره بطور ثابت در نوسان بوده بنابراین این فرضیه آشكارا با واقعیت تناقض دارد. علاوه بر این بسیاری از مطالعات تجربی مانند Schaefer [20] و stambaugh [21] و litterman و scheinkmanثابت كرده‌اند كه حداقل دو عامل برای توضیح عملكرد بهره لازم است.

هدف این مطالعه سه چیز است: اول؛ اینكه همانطور كه در ابتدا ذكر شد تخصیص مطلوب علاوه بر تفاوت در سراسر دارایی باید در طول زمان سیم دارای تفاوت باشد از این‌رو ما به مطالعه‌ی اختصاص سرمایه در چند دوره با استفاده از روش برنامه‌نویسی تصادفی پویا می‌پردازیم. دوم؛ اینكه برای فرمول ما تطبیق واقعیت با نرخ سود اتفاقی است و حداقل دو عامل در آن نقش دارد و ما به خاطر توضیح عملكرد آنها از دو عامل مدل vasicek برای توصیف تحول نرخ استفاده می‌كنیم. سوم؛ از زمانیكه اوراق بهادار بطور فزاینده‌ای در میان سرمایه‌داران مشهور در طی30 سال گذشته به اوراق قرضه تبدیل شده است ما به بررسی تخصیص دارایی بین اوراق قرضه كوتاه مدت و بلند مدت پرداخته‌ایم. براین اساس این مطالعه از

برنامه‌نویسی تصادفی پویا برای تعیین بهینه چند تخصیص بین اوراق قرضه كوتاه مدت و بلند مدت برای یك سرمایه‌گذار با افق سرمایه‌گذاری 10 ساله استفاده می‌كند.
ادامه این مقاله با عنوان درآمد حاصل از قرار زیر می‌باشند. در بخش (2) از برنامه‌نویسی تصادفی پویا برای راه‌اندازی مدل تخصیص داراییهای چند دوره‌ای و در نهایت فرمول تحلیلی برای تناسب مطلوب ثروت در كوتاه مدت و بلند مدت استفاده شده است. در بخش (3) ما روش احتمال حاكثر در برآورد پارامترهای مربوط به مدل را مورد استفاده قرار دادیم. بخش (4) نشان می‌دهد كه چگونه از مدل الگاریتم سراسری بازگشت به عقب استفاده می‌شود. در بخش (5) ما ارائه نتایج به نسبتهای مطلوب برای سرمایه‌گذاری اوراق قرضه در كوتاه مدت و بلند مدت می‌پردازیم؛ بخش (6) نتایج حاصل از این مقاله می‌باشد.

 

2- استخراج تخصیص بهینه داراییها توسط برنامه‌نوسی تصادفی پویا
در این بخش ما با استفاده از برنامه‌نویسی تصادفی پو.یا به راه‌اندازی مدل چند دوره‌ای تخصیص داراییها می‌پردازیم. فرض می‌كنیم كه یك سرمایه‌گذار به اختصاص ثروت خود میان اوراق قرضه كوتاه مدت و بلند مدت جهت به حداكثر رساندن قدرت ابزار مورد انتظار خود در انتهای افق سرمایه‌گذاری می‌پردازد. با فرض مصرف صفر قبل پایان زمان T و اجازدهی U[c(t),t] در تابع بلمن I[w(t),t] است:
(1)
در معادله(1) این تابع سودمند نقش مهمی را در ساخت تابع الگاریتم بلمن بازی می‌كند ]16-10[ داشتن یك راه‌حل صریح و روشن برای مدلهای خود سامیولسن ]19[ مرتن ]15و14[ ریچارد ]18[ برنان و همكاران ]3[ و باربرس و همكاران همگی می‌پندارند كه سرمایه‌گذاران دارای ابزار قدرت هستند (در اینجا y پارامتر ریسك گریزی می‌باشد).

از دیگر مزایای استفاده از ابزار قدرت این است كه منجر به دستیابی به راه‌حل آشكار و واضح می‌شود و آن ثروت مستقل می‌باشد. استفاده از ابزار قدرت بطور كلی در اكثر مقالات برمن و همكارانش مورد حمایت قرار گرفته است. نتایج تجربی نشان می‌دهد كه نوعی تابع سودمند وجود دارد كه یك سرمایه‌گذار آن را به وسیله كاهش ریسك گریزی مطلق و ریسك گریزی نسبی ثابت توصیف می‌كند این خاصیتها با ابزار قدرت همسو هستند. از این‌رو ما در این مقاله ابزار قدرت را مورد استفاده قرار می‌دهیم.

یكی از دو عامل vasicek مدل نرخ بهره می‌باشد كه برای توصیف پویایی نرخ بهره مورد استفاده قرار گرفته شده است. كه یكی از آنها برای ارزش‌گذاری نرخ كوتاه مدت و دیگری برای ارزش‌گذاری نرخ طولانی مدت بكار می‌رود. مدل vasicek بطور گسترده‌ای توسط سرمایه‌گذاران بنگاهی و رسمی همچون محققان مورد استفاده قرار گرفته شده است. بیایید در اینجا r(t) را به عنوان نرخ كوتاه مدت و (t) را به عنوان نرخ طولانی مدت در نظر بگیریم سپس نرخ كوتاه مدت و طولانی مدت را به شكل زیر مدل سازی كنیم:
(2)

(3)
در اینجا dzr(t) و dz1(t) یك فرآیند wiener استاندارد می‌باشد. و به اندازه‌گیری قدرت بازگشت به نسبت سطوح میانگین و و و كه همان تغییرات ناپایدار آنی در نرخ كوتاه مدت و بلند مدت می‌باشد، می‌پردازد.
اجازه دهید در اینجا pr(t) قیمت اوراق قرضه كوتاه مدت و pL(t) قیمت اوراق قرضه طولانی مدت باشد. چون قیمت و درآمد برای اوراق قرضه طولانی مدت باعث ایجاد تغییرات در نرخهای بهره نسبت به اوراق قرضه كوتاه مدت می‌شود بنابراین اوراق قرضه با نرخ سود طولانی مدت دارای قدرت ریسك بالاتری نسبت به اوراق قرضه كوتاه مدت می‌باشد از امتیاز استفاده از ریسك برخوردارند. بر این اساس، فرض می‌كنیم كه درآمد مورد انتظار در اوراق قرضه طولانی مدت دارای نرخ كوتاه مدت به اضافه امتیاز ریسك می‌باشد بنابراین پویایی بهای آنها می‌شود.
(4)
(5)
در اینجا VL فراریت p1 (t) و در قیمت بازار در نرخ ریسك سود می‌باشد. توضیحات ارزش اوراق قرضه كه در بخش فوق توضیح داده شد همسان با نظریه‌ی پاداش نقدینگی در مفهوم ساختاری است. این نظریه صعود در منحنی نرخ سود را پیش‌بینی می‌كند در حقیقت مدارك تجربی از داده‌های ایالات متحده آمریكا در چهل سال گذشته نشان می‌دهد كه منحنی نرخ سود در اكثر مواقع دارای رشد صعودی بوده و تنها در اوایل دهه 1980 این منحنی حركت نزولی داشته است. اگر ما دارای كسری در سرمایه‌گذاری باشیم W(t) ثروت در اوراق قرضه كوتاه مدت و الباقی 1-W(t) در اوراق قرضه طولانی مدت و W(t) ثروت پویا می‌باشد و در این حالت داریم:
(6)
با تعویض و از معادله‌ی (4) و (5) در معادله (6) و ساده کردن آنها ما خواهیم داشت: (7)
برای این مورد ما می‌خواهیم به تخصیص دارایی‌های یك سرمایه‌گذار میان اوراق قرضه كوتاه مدت و بلند بپردازیم بنابراین بار دیگر به این صورت بنویسم:
در معادله (1)
همین طور به شكل زیر:
(8)
چون در اینجا هیچگونه مصرف (خرید- فروش) انجام گرفته نشده و هیچ پولی به دارایی اوراق قرضه از زمان 0 و زمان T اضافه نشده معادله شماره (8) می‌تواند به شكل زیر ساده شود:
(9)
كه با بسط دادن I[w+dw, r+dr, 1+d1, t+dt] به وسیله نظریه تایلدر و موقوف كردن آن به چهار استدلال به عنوان مثال (w,r,1,t) وI[w,r,1,t] برای ساده‌سازی بدست می‌آید:
(10)
تفاسیر داده شده برای dr, d1, dw در معادلات (2)و(3)و(7) ما داریم:
×××
با تعویض
×××
در معاله شماره (10) پس انتظار می‌رود كه:
(11)
با جانشین‌سازی معادله‌ی (11) در معادله‌ی (9) و سپس ساده‌سازی، معادله‌ی بهینه‌سازی بلمن بصورت زیر ]16و10[ بدست می‌آید:
(13)
مفهوم Wr از معادله‌ی بهینه‌سازی بلمن حذف شده چون در اینجا از ابزار قدرت استفاده شده است. به عبارت دیگر نسبت بهینه‌سازی w(t) از ثروت w(t) مستقل است با ساده‌سازی معادله (13) می‌دهد:
(14)
در اینجا
×××
با شرایط نخست برای بالاترین مقدار در معادله (14) که برای بهینه‌سازی دارایی‌ها در w*(t)=w*[r,1,t] می‌باشند و در اوراق قرضه کوتاه مدت سرمایه‌گذاری شده است بصورت زیر بدست می‌آید:
(15)
متقابلاً، داراییهای بهینه‌سازی که در اوراق قرضه بلند مدت سرمایه‌گذاری شده بطور ساده بصورت 1-w*(t) می باشد.

3- برآورد پارامتر توسط روش احتمال حداکثر

برای یافتن نسبت عددی مطلوب در اوراق قرضه کوتاه مدت و بلند مدت بر اساس معادله (15) ما باید به برآورد اولین پارامتر مربوطه در معادلات (2)، (3) و(5) از بخش (2) بپردازیم. در این مطالعه داده‌های روزانه برگرفته از بانك اطلاعات اقتصادی (آنلاین) ایالات متحده آمریكا كه برای تخمین سه ماهه نرخ صورتحساب وزارت خزانه‌داری ایالات متحده و نرخ سررسید ثابت صورتحساب خزانه‌داری از 2 ژانویه 1962 تا 29 دسامبر 2006 از كل 289/11 نظر برای هر دوی این بانك داده‌ها مورد استفاده قرار گرفته است ما همچنین نرخ سه ماهه را برای ارائه نرخ كوتاه مدت r(t) و نرخ 20 ساله برای نشان دادن نرخ طولانی مدت L(t) بكار بردیم. صورت داده شده از یك كوپن با ارزش 4 دلار كه در هر 6 ماه پرداخت شده قیمت (به عنوان مثال pI(t)) در اوراق قرضه طولانی مدت بصورت زیر محاسبه شده است:

(16)
برآورد انجام گرفته توسط روش احتمال حداكثر (ML) انجام گرفته شده است. برآورد ML بر مبنای نمونه‌های بزرگ بنا شده است. این برآورد مجانبی هستند كه بطور نرمال توزیع شده‌اند چون ما دارای مشاهدات كلی 289/11 برای هر یك از سه دسته از داده‌ها هستیم برآوردهای بدست آمده از روش احتمال حداكثر باید بسیار دقیق باشد حتی اگر توزیع داده به شكل نرمال اتفاق نیفتاده باشد.

روند توزیع در معادلات (2) و (3) در شكلهای مجزا بصورت زیر بیان شود:
(17)
(18)
در اینجا و از انحراف معیار معمول مستقل هستند. بنابراین ما داریم:
كه به این صورت توزیع شده است*** . با n مشاهدات مستقل، لگاریتم تابع توابع محتمل ××× (به عنوان یك تابع ، Br و ) و تابع محتمل ×××× (به عنوان تابع ، BL و ) می‌توان به شكل زیر نوشته شوند:
(19)
(20)
روند توزیع در معادله (5) می‌تواند به شكل مجزا بصورت زیر تفسیر گردد:
(21)
در اینجا یك انحراف معیار معمول می‌باشد كه به این شكل داده شده:
×××
می‌باشد كه بطور معمول توزیع شده با میانگین و واریانس=(VL)2 با n مشاهدات مستقل الگاریتم توابع مختلط كه به عنوان یك تابع و V1 و می‌توان به شكل زیر نوشته شود:
(22)
برآورد احتمال حداكثر به وسیله حداكثر معادله (19) با نسبت ، Br و معادله (20) با نسبت ، BL و و معادله (22) با نسبت به V1 و می‌باشد. جدول شماره (1) برآورد احتمال حداكثر برای هشت پارامتر ارائه می‌دهد.

4- پیاده‌سازی عددی توسط الگاریتم بازگشت به عقب

در این بخش ما از طریق الگاریتم بازگشتی به عقب به تعیین نسبتهای مطلوب در اوراق قرضه كوتاه مدت و طولانی مدت براساس معادله (15) می‌پردازیم. بر این اساس ما افق سرمایه‌گذاری (0,T) را بر m طول دوره تقسیم می‌كنیم . در اینجا T در برگیرنده یك دوره‌ی ده ساله است. ما از آخرین دوره شروع می‌كنیم و در كار از عقب به زمان جلو حركت می‌كنیم تا به دوره‌ی نخست برسیم. در آغاز هر دوره یا زمان t (در اینجا ;.و و و t=0) یک شبكه دو بعدی با نرخ كوتاه مدت r(t) و طولانی مدت l(t) بصورت دو محور شكل گرفته‌اند در اینجا r(t) و l(t) از 00/0 تا 20/0 چیده شده‌اند. نقطه (i,j) در شبكه زمانی t با و مطابقت دارد در اینجا i=j=0,1,2,…20 و منظور ما یافتن عددی نسبت مطلوب w*(t) برای هر نقطه در شبكه زمانی t می‌باشد برای یافتن نسبت مطلوب w*(t) ما باید اول ارزش k[r,1,t] را محاسبه كنیم. جابجایی ××××× در معادله (14) می‌شود.

 

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:17
توسط علی | تعداد بازديد : 38 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي مزايا بکارگيري استراتژي CRM در جهت بهبود مزيت رقابتي پايدار سازمان ها (مطالعه موردي حوزه ي خدمات پس از فروش شرکت زامياد ) تحت word دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي مزايا بکارگيري استراتژي CRM در جهت بهبود مزيت رقابتي پايدار سازمان ها (مطالعه موردي حوزه ي خدمات پس از فروش شرکت زامياد ) تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي مزايا بکارگيري استراتژي CRM در جهت بهبود مزيت رقابتي پايدار سازمان ها (مطالعه موردي حوزه ي خدمات پس از فروش شرکت زامياد ) تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي مزايا بکارگيري استراتژي CRM در جهت بهبود مزيت رقابتي پايدار سازمان ها (مطالعه موردي حوزه ي خدمات پس از فروش شرکت زامياد ) تحت word :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: همایش تخصصی مدیریت ارتباط با مشتری

تعداد صفحات: 11

چکیده:

خدمات می تواند موجب برتری رقابتی شرکت شود و رقابت دیگر شرکت ها را متاثر می سازد در مورد جایی که روابط مشتری عرضه کننده می تواند برای سالها دوام داشته و موجب افزایش حجم قابل توجهی درآمد شود. خدمات مشتری مشخصا"یک موضوع مهمی برای شرکت های عرضه کالا و خدمات می باشد. خدمات مشتری را می توان به عنوان هدفی دانست که یک سازمان جهت اداره تعاملات خود با مشتریان اتخاذ می کند . تضمین رضایت مشتری به عنوان عامل کلیدی موفقیت و یکی از اهداف اساسی مدیریت بازاریابی است . اگر شرکتی نتواند رضایت مشتریان را جلب کند بقیه اقدامات او بی ثمر است. همچنین ضرورت این تحقیث بدین خاطر است که شرکت ها سصح قابل قبولی از خدمات را ارائه دهند تا مصرف کنندگان بتوانند با اطمینان خاطر محصولات خود را انتخاب و خریداری کنند لذا با توجه به فضای رقابتی کسب و کار و نقش تعیین کننده مشتریان در این امر، نیاز می باشد تا سازمان ها از استراتژی هایی جهت پی بردن به خواست مشتریان استفاده نمایند تا بتوانند نیازهای آنها را بروارده ساخته و در بازار رقابت باقی بمانند . اولویت تعیین شاخص های مزایا بکارگیری استراتژی CRM در جهت بهبود مزیت رقابتی پایدار سازمان ها در این مسیر کمک شایانی به شرکت ها (سازمان ها ) می نماید . لذا امروزه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) به عنوان یک ضرورت اساسی در عرصه فعالیت ها است که سبب ارتقاء زنجیره یک سازمان می گردد. روش تحقیق حاضر توصیفی و کاربردی می باشد که در مبانی نظر از کتب ، مقالات داخلی و خارجی و در حوزه ی میدانی از روش مصاحبه و پرسشنامه از اساتید و خبرگان مربوط استفاده گردید . هدف این پژوهش ارزیابی و شناسایی مزایای بکارگیری استراتژی CRM در جهت بهبود مزیت رقابتی پایدار سازمان ها در شرکت خودرو سازی سایپا می باشد که مورد ارزیابی قرار گرفته است. و مشخص شد که افزایش درآمد حاصله از فروش ، بهبود میزان موفقیت ، افزایش سود، افزایش میزان رضایت مشتریان و در نهایت کاهش هزینه ها برای سازمانی که CRM را اجرا می کند از مزایای بکارگیری استراتژی CRM می باشد ،باعث وفاداری مشتری و در نتیجه بقای و بهبود سازمان (شرکت) می گردد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 28 امتياز توسط 8 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:17
توسط علی | تعداد بازديد : 46 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اندازه ومکانيابي چند هدفه منابع توليد پراکنده و خازنهاي موازي بهصورت همزمان در سيستمهاي توزيع با استفاده از الگوريتم MOPSO تحت word دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اندازه ومکانيابي چند هدفه منابع توليد پراکنده و خازنهاي موازي بهصورت همزمان در سيستمهاي توزيع با استفاده از الگوريتم MOPSO تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اندازه ومکانيابي چند هدفه منابع توليد پراکنده و خازنهاي موازي بهصورت همزمان در سيستمهاي توزيع با استفاده از الگوريتم MOPSO تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اندازه ومکانيابي چند هدفه منابع توليد پراکنده و خازنهاي موازي بهصورت همزمان در سيستمهاي توزيع با استفاده از الگوريتم MOPSO تحت word :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: کنفرانس بین المللی علوم مهندسی، هنر و حقوق
تعداد صفحات: 16
چکیده:
امروزه افزایش تقاضا و بار سبب افت ولتاژ، افزایش تلفات و در نتیجه کاهش پایداری ولتاژ گرهها وعدم تعادل بار میشود. محل نصب و اندازه توان تولیدی منابع تولیدپراکنده تأثیر مهمی در بهبود ویژگیهای این منابع در سیستم توزیع دارد. استفاده از یک عنصر دیگر مانند خازنهای موازی باعث میشود تا افت ولتاژ و تلفات ناشی از ابعاد بزرگ یک سیستم توزیع جبران شود. جایابی بهینه همزمان منابع تولیدپراکنده و خازن، نتایج متفاوتی نسبت به جاگذاری هر کدام از آنها بهتنهاییدارد. طرح مسئله به اینصورت است که هماهنگی در محل نصب و اندازه منابع تولید پراکنده و خازن بهگونهای باشد که به اهدافی چون کاهش تلفات، بهبود پروفیل ولتاژ و متعادلسازی جریان سکشنها برسیم. الگوریتمMOPSO برای حل مسائل چندهدفه ارائه شده است. در این روش میتوان پارامترهارا بهعنوان توابع هدف چندگانه در نظر گرفته و همزمان تمامی آنها را در مقدار بهینه بهدست آورد. به این ترتیب بهجای دستیابی به یک نقطه بهینه، به یک دسته نقاط بهینه بهعنوان جبههی پارتو رسید. نتایج بهدست آمده از روش پیشنهادی بیان کننده کارایی و سرعت بالا و عملکرد عالی روش الگوریتم MOPSO برای حل مسئلهی چندهدفه میباشد

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 6 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:17
توسط علی | تعداد بازديد : 46 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تبعات زيست محيطي ناش از استخراج و استحصال طلا و روشهاي مقابله با آن تحت word دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تبعات زيست محيطي ناش از استخراج و استحصال طلا و روشهاي مقابله با آن تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تبعات زيست محيطي ناش از استخراج و استحصال طلا و روشهاي مقابله با آن تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تبعات زيست محيطي ناش از استخراج و استحصال طلا و روشهاي مقابله با آن تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی برنامه ریزی، حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار
تعداد صفحات: 13
چکیده:
معدنکاری از جمله مهمترین فعالیتهای اقتصادی است که بعلت برداشت انبوه از ذخایر زیرزمینی، زیاد بودن حجم پسماندها، استفاده از مواد آتشباری و سایر کارهای مرتبط با آن همواره با تغییرات عمده و اساسی در محیط زیست می باشد. فرسایش خاک، آلودگی آبهای سطحی و زیزمینی، آلودگی هوا و آلدگیهای دیگر از جمله مسائلی است که طی عملیات معدنکاری بوجود می آید. معدنکاری طلا نیز مانند معدنکاری فلزات دیگر، خطرات زیست محیطی فراوانی را بدنبال دارد. باطله های ناشی از این کار به دو صورت جامد و مایع می باشند که هر کدام به نوبه خود خطر سازند و آلودگی های مختلفی ایجاد می کنند. استفاده از سیانور در عمل سیانوراسیون یکی از پرخطرترین عناصر (سیانور) را وارد چرخه طبیعت می کند و نیز زهابهای اسیدی حاصل از فرآوری کانی طلا خود از پدیده های قابل توجهی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. در این مقاله به شرح انواع روشهای استخراج و استحصال طلا، آلودگی های ناشی از آن و همچنین راههای پیشگری و کنترل آلاینده های تولیدی پرداخته شده است.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:17
توسط علی | تعداد بازديد : 33 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله از حال تا قال تحت word دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله از حال تا قال تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله از حال تا قال تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله از حال تا قال تحت word :

دانلود مقاله از حال تا قال تحت word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1388 در ادبیات عرفانی و اسطوره شناختی (زبان و ادبیات فارسی) از صفحه 155 تا 179 منتشر شده است.
نام: از حال تا قال
این مقاله دارای 25 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله صوفیه
مقاله حال
مقاله قال
مقاله شعر
مقاله تالیف

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
پرداختن به زبان زیبا و گیرای آثار صوفیانه مستلزم آگاهی از سیر تکوینی این آثار و روند به قال درآمدن احوال آنهاست. به این معنی که آنها از چه زمانی مسایل و احوال عمیق عاطفی و روحانی خود را بیان کرده و آن را به عرصه ذوق، شعر، خیال و سرانجام به کتابت درآورده اند. به بیان بهتر، در بررسی ادبیات تصوف ابتدا با تاثرات حالی از اشعار غیر عرفانی، ساده و قابل حفظ روبه روییم که بیشتر در مجالس سماع صوفیه روی می دهد و این تاثرات کم کم به سماع با اشعاری که مفاهیم مبهم و غیر صریح، که نیاز به تاویلات رمزگرایانه عرفانی دارد، می انجامد. در ادامه این روند، تجربه های شعر عرفانی فارسی صورت گرفته است و در گام های بعدی، عرفا به دلایلی همچون تربیت مریدان، ثبت و ضبط احوال و افکار خود، حفظ مکتب و طریقه شیخ و مسایلی اینچنین، اشعاری سروده و یا به تالیف و تصنیف رو آورده اند.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:17
توسط علی | تعداد بازديد : 32 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اکوتوريسم روستايي و نقش آن درتوسعه پايدار تحت word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اکوتوريسم روستايي و نقش آن درتوسعه پايدار تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اکوتوريسم روستايي و نقش آن درتوسعه پايدار تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اکوتوريسم روستايي و نقش آن درتوسعه پايدار تحت word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: نخستین همایش منطقه ای توسعه پایدار منابع طبیعی غرب کشور: چالشها و راهکارها
تعداد صفحات: 6
چکیده:
صنعت گردشگری به عنوان بزرگترین صنعتجهان امروز معرفی شده است طبیعت گردی که زیرمجموعه ای از گردشگری به شمار می رود نیز هب عنوان یک صنعت پویای جهانی از رشد بسیارسریع برخوردار است هدف توسعه پایدار روستایی گسترش امکانات و بهبود شرایط زندگی نسل کنونی و نسلهای آتی اقشار آسیب پذیر روستایی است و با توجه به ویژگی بارز گردشگری روستایی به مثابه یکی از مردمی ترین اشکال گردشگری می توان انتظار داشت که این صنعت از یکسو به رشد اقتصادی و تنوع فعالیت های روستایی و از سویی دیگر با جذب مازراد نیروی انسانی به ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای ساکنان روستاها کمک می کند بدین ترتیب فرصتی برای توسعه همه جانبه قلمداد می شود پس بنابراین اکوتوریسم روستایی با ظرفیت هایی که دارد می تواند به عنوان راهکاری اساسی درتوسعه پایدار روستایی مطرح شود دراین تحقیق سعی شده که به بررسی نقش اکوتوریسم درتوسعه پایدار روستایی پرداخته شود که ضمن تعریف مفاهیم اکوتوریسم روستایی و توسعه پایدار به بررسی نقش اکوتوریسم به عنوان یکی از راه کارهای توسعه پایدار توجه شده است این مقاله از طریق مطالعه اسناد و منابع کتابخانه ای انجام گرفته شده است.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:17
توسط علی | تعداد بازديد : 39 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Effect of Propylen Glycol and Oleic Acid on Adhesion Properties of an Acrylic Adhesive تحت word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Effect of Propylen Glycol and Oleic Acid on Adhesion Properties of an Acrylic Adhesive تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Effect of Propylen Glycol and Oleic Acid on Adhesion Properties of an Acrylic Adhesive تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Effect of Propylen Glycol and Oleic Acid on Adhesion Properties of an Acrylic Adhesive تحت word :

سال انتشار: 1382

محل انتشار: هشتمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران

تعداد صفحات: 4

چکیده:

Different amounts of two skin permeation enhancers, Oleic acid (OA) and propylene glycol (PG), were mixed thoroughly with solution of an acrylic copolymer pressure sensitive adhesive (PSA). Films with adhesive layer thicknesses 30, were prepared by casting of the mixed solutions with a film applicator on PET 80 films followed by drying of solvents. The results of peel test were explained on the basis of changing of entanglement molecular weight (Me) of the copolymer. PG, with no significant effect on Me, did not affect on the peel strength.. OA decreased the peel strength, specially when concentration exceeded 5(w/w%). This was explained on the basis of formation of a weaker surface layer and effective thickness decrease. Cohesive failure OA samples occurred at above 15(w/w%) .

 

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:17
توسط علی | تعداد بازديد : 59 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مقايسه روش هاي مختلف ارزيابي اثرات محيط زيست (EIA) تحت word دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مقايسه روش هاي مختلف ارزيابي اثرات محيط زيست (EIA) تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مقايسه روش هاي مختلف ارزيابي اثرات محيط زيست (EIA) تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مقايسه روش هاي مختلف ارزيابي اثرات محيط زيست (EIA) تحت word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین همایش ملی معماری، عمران و محیط زیست شهری
تعداد صفحات: 15
چکیده:
آهنگ شتابان توسعه اقتصادی و اجتماعی در دهه های اخیر، پژوهشگران محیط زیست را با چالش های جدی و نو درخصوص روش های پاسخگویی به نیازهای پژوهشی و اجرایی توسعه روبرو کرده است. ارزیابی محیط زیست فرایند بررسی و مطالعات رسمی جهت پیش بینی اثرات فعالیت ها و عملکردهای یک پروژ] می باشد که در آن شناسایی و ارزیابی سیستماتیک پیامدهای پروژ] ها، برنامه ها و طرح ها بر اجزای فیزیکی، شیمیایی، بیولوژیکی، فرهنگی و اجتماعی – اقتصادی محیط زیست صورت می پذیرد. روش های مختلفی برای ارزیابی اثرات محیط زیستی پروژ] ها وجود دارد که هر یک با توجه به صلاحیت متخصصین، دسترسی به اطلاعات لازم، بودجه، زمان و فن آوری رایانه ای بر اساس قابلیت استفاده از آنها در یک کشور انتخاب می شود از بین روش های ارزیابی اثرات باید روشی را انتخاب کنیم که علاوه بر نو و جدید بودن نتایج دقیق تر و ملموس تری را ارائه دهد در بین تمامی روش های ارائه شده بخصوص روش ماتریس ها روش فازی از سایر روش ها برتری دارد چون منطق فازی از کل گویی و مطلق گویی در ارزیابی دور می شود و ارزیابی اثرات را به طرف جواب درست تری سوق می دهد منطق فازی در عصر فعلی که تغییرات سریع با پیچدیگی های عمیق همراه شده می تواند جوابی مناسب برای این شرایط باشد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:16
توسط علی | تعداد بازديد : 27 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تغييرات نرخ فرسايش پس رونده در خاکهاي غير چسبنده در شرايط هيدروليکي متفاوت تحت word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تغييرات نرخ فرسايش پس رونده در خاکهاي غير چسبنده در شرايط هيدروليکي متفاوت تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تغييرات نرخ فرسايش پس رونده در خاکهاي غير چسبنده در شرايط هيدروليکي متفاوت تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تغييرات نرخ فرسايش پس رونده در خاکهاي غير چسبنده در شرايط هيدروليکي متفاوت تحت word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: پانزدهمین کنفرانس دانشجویان عمران سراسر کشور
تعداد صفحات: 8
چکیده:
فرسایش ابکند یا پس رونده به فرسایشی گفته می شود که در اثر ناگهانی تراز سطح اب یا تراز بستر رودخانه شکل گرفته و با متمرکز شدن خطوط جریان و افزایش شدید تنش برشی موضعی، باعث می گردد تا نرخ فرسایش بستر در محل فروافتادگی بستر تشدید گردد. هم چنین این فرسایش باعث می شود بستر رودخانه در محل موضعی فرسایش به بالادست مهاجرت کند و عرض رودخانه در حد قابل توجهی افزایش یابد. که این امر خسارات جبران ناپذیری را بوجود می آورد. در این مقاله برای ایجاد روابط نرخ مهاجرت به بالادست با توجه به پارامترهای هیدرولیکی از یک فلوم هیدرولیکی آزمایشگاهی با مشخصات ابعادی طول 3 متر، عرض 30 سانتی متر و ارتفاع 50 سانتی متری استفاده شده است هدف اصلی این مقاله ایجاد روابطی برای پیش بینی فرسایش آبکند در خاک غیر چسبنده می باشد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:16
توسط علی | تعداد بازديد : 43 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله شهرومدرنيته دردوره پهلوي دوم با تکيه برآثار ابراهيم گلستان تحت word دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله شهرومدرنيته دردوره پهلوي دوم با تکيه برآثار ابراهيم گلستان تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله شهرومدرنيته دردوره پهلوي دوم با تکيه برآثار ابراهيم گلستان تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله شهرومدرنيته دردوره پهلوي دوم با تکيه برآثار ابراهيم گلستان تحت word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: همایش ملی صدسال معماری و شهرسازی ایران معاصر
تعداد صفحات: 22
چکیده:
دوره پهلوی دوم 1320-1358 دوره ای است که شهرسنتی به تدریج درحال گذار به شهر مدرن است تغییرات اجتماعی و فرهنگی این دوره با شکل گیری نهادهای اجتماعی مانند کلانتری و وزارتخانه ها و ; آغاز میشود برنامه ریزی شهری نیز دراین دوره با تاسیسسازمان برنامه درسال 1327 شکل نهادی می یابد و برنامه های توسعه عمرانی برای شهر تهیه می شوند دراثر این برناه ها شهرگسترشی کم نظیر را تجربه می کند شهرهای مدرن مانند تهران با موقعیت هایکاری بهتر و شرایط زندگی بهتر آمال آرزوهای ساکنین شهرهای اطراف و روستائیان می شونددرنتیجه جمعیت این شهرها افزایش می یابد و تفاوت ها بین شمال و جنوب شهر براساس طبقه اجتماعی شکل میگیرد شه ردراین دوره قهرمان اصلی بسیاری از داستانهاست نویسنده دراین داستان ها تجربه افراد مختلف شهری را بیان می کند نویسندگان این دوره که عمدتا بومی گرا هستند مدرنیسم غربی درکالبد را بدون تغییر جامعه مورد انتقادقرار داده و مدرنیته ای را پیشنهاد می دهند که منطبق برارزشهای فرهنگی ایران باشد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 25 امتياز توسط 8 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:16
توسط علی | تعداد بازديد : 51 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه مصرف انرژي در ماشينهاي برقي و فسيلي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثير استقرارسيستم هاي IT بررضايت مشتري در سازمان ها تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه فرآيند آهنگري داغ بدون پليسه با آهنگري معمولي براي قطعه شفتبلند نيسان تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله مشكلات روانپزشكي در كودكان زير پنج سال تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله ارائه مدلهاي قيمت گذاري درصنعت حمل و نقل هوايي کشوردرچارچوب آزادسازي قيمت ها مطالعه مو (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود تحقيق بررسي و تطبيق بين مدينه فاضله افلاطون و جامعه ديني، الهي امام زمان (عج) تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تنوع گياهان دارويي در عرصه هاي جنگلي و مرتعي درياي خزر تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله صنعت گردشگري در ايران ،مطالعه موردي : شهر زنوز تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تحليل قابليت اعتمادقابهاي فولادي براساس روشهاي پيشرفته ي مونت کارلو تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود نقد و بررسي موادي از پيش نويس لايحه آئين قانون دادرسي کيفري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تجديد حيات فکرى، فرهنگى معتزله در قرن چهارم هجرى تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تجديد آرايش سيستمهاي توزيع به منظور کاهش تلفات با مدل درختي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تحليل مفهوم، مفاد و ماهيت توجيهي الزام سياسي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله بررسي وضعيت عوامل مخرب لايه ازن درايران و اثرات منفي زيست محيطي آن تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله ارزيابي شدت بيابانزايي منطقه کاشان از منظر معيار خاک تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)

صفحه قبل 1 ... 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 صفحه بعد
نويسندگان
» علی (5344)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
» بازديد امروز : 1708
» بازديد ديرور : 1689
» بازديد ماه گذشته : 44164
» بازديد سال گذشته : 47419
» كل بازديد : 47419

» كاربران آنلاين : 10
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 10

» مجموع مطالب : 5344
» مجموع نظرات : 40
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 54.166.130.157
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 1
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
دریافت ویزا
نتایج زنده فوتبال ایران و جهان
دهکده دانلود کتاب
سایت همسریابی موقت