مقالات من

مقالات من
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
مطالب پربازديد
» دانلود مقاله مکانيسم هاي دفاعي حشرات در برابر پارازيت ها و پاتوژنها با تکيه بر دفاع ايمني شناختي تح (بازديد : 13128)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (بازديد : 460)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (بازديد : 336)
» دانلود مقاله مدلسازي صداي ترافيک معابر شهري تحت word (بازديد : 328)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (بازديد : 323)
» دانلود پايان نامه جرم مستمر و جرم آني تحت word (بازديد : 319)
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (بازديد : 318)
» دانلود مقاله در مورد مکانيک و ارتباط آن با معادلات ديفرانسيل تحت word (بازديد : 312)
» دانلود مقاله بهسازي منطق GNY در برابر حملات انعکاسي تحت word (بازديد : 300)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (بازديد : 299)
مطالب اتفاقي
» دانلود مقاله بررسي عوامل موثر در کاهش اثرات زيست محيطي طرح هاي مديريتي براي دوران خشکسالي در استان
» دانلود مقاله آيا گونه (Camphorosma monspeliaca) در استان چهارمحال و بختياري در خطر است ؟ تحت word
» دانلود مقاله تنظيم مجدد قطعات زمين و ضرورت استفاده از آن در نوسازي بافتهاي فرسوده شهرهاي ايران تحت
» دانلود مقاله شناسايي نشانگرهاي SNP مؤثر مشترک بر وزن دو و چهار هفتگي در بلدرچين ژاپني تحت word
» دانلود مقاله تحليل استراتژيک خوشه مرکبات استان مازندران با رويکردSWOT تحت word
» دانلود مقاله بررسي اثر پارامترهاي شدت جريان خوراک و ميزان جاذب در خشک کردن حلالهاي آلي تحت word
» دانلود مقاله بررس‍‍ي طرح اختلاط بتن خود متراکم تحت word
» دانلود مقاله اثر تراكم و تاريخ كاشت بر عملكرد و اجزاي عملكرد شنبليله (.Trigonella foenum gracum L)
» دانلود مقاله طراحي و تيپ بندي کوله هاي پيش ساخته پل هاي سواره رو با قابليت نصب سريع تحت word
» دانلود مقاله طراحي مدل MADM براي اولويت بندي پروژه هاي توسعه دولت الکترونيکي تحت word
نیلی بلاگ

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله پيشبيني بار بحراني شکست در شيارهاي v شکل تحت بار خمشي در مواد ترد تحت word دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله پيشبيني بار بحراني شکست در شيارهاي v شکل تحت بار خمشي در مواد ترد تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله پيشبيني بار بحراني شکست در شيارهاي v شکل تحت بار خمشي در مواد ترد تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله پيشبيني بار بحراني شکست در شيارهاي v شکل تحت بار خمشي در مواد ترد تحت word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنگره ملی مهندسی ساخت و ارزیابی پروژه های عمرانی
تعداد صفحات: 12
چکیده:
در این مقاله با استفاده از مدلسازی و تحلیل قطعه در نرمافزار ANSYSو با مکان نرم افزارهایMATLAB وExcelابتدا مقدار تنش در شیار نوکتیز و ضریب شدت تنش بعد از آن ضریب شدت تنش نرمالیزه شده و درنهایت مقدار بار بحرانی با استفاده از رابطهای که بهدست میآید تعیین می گردد . در اداماه مقادیر بار بحرانی شکست با استفاده از رابطهی بهدست آمده برای چندین نمونه از دو ماده ی متفاوت AL-%15SIC و PMMA محاسبه و در جدولی گردآوری میشود. نتایج بهدست آمده نشان میدهد تنش x و ضریب شدت KI تانش درنوک شیار با افزایش نسبت عرض قطعه به طول شیار افزایش مییابد. در ادامه با استفاده از معیار متوسط چگالی انرژی مرنشیASED( و ضوابطی مه در این معیار ارائه شده رابطهای برای بار بحرانیFcrبه دست آمده ومشخص میمند مه بار بحرانی با افزایش طول شیار ماهش پیدا میکندباافزایش نسبت عرض قطعه به طول شیار w/a بار بحرانی افزایش مییابد و اینکه تغییرات بار بحرانی بر حسب زاویهی شیاردرزاویه 60درجه دارای حداکثر است

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:55
توسط علی | تعداد بازديد : 45 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي سازوكار انتقال پولي در ايران: رويکرد خودرگرسيوني برداري ساختاري تحت word دارای 32 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي سازوكار انتقال پولي در ايران: رويکرد خودرگرسيوني برداري ساختاري تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي سازوكار انتقال پولي در ايران: رويکرد خودرگرسيوني برداري ساختاري تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي سازوكار انتقال پولي در ايران: رويکرد خودرگرسيوني برداري ساختاري تحت word :

دانلود مقاله بررسي سازوكار انتقال پولي در ايران: رويکرد خودرگرسيوني برداري ساختاري تحت word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1388 در پول و اقتصاد از صفحه 145 تا 176 منتشر شده است.
نام: بررسی سازوكار انتقال پولی در ایران: رویکرد خودرگرسیونی برداری ساختاری
این مقاله دارای 32 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله سازوكار انتقال پولی
مقاله كانال اعتباری
مقاله كانال شاخص قیمت مسكن
مقاله كانال نرخ ارز
مقاله مدل خودرگرسیونی برداری ساختاری

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
بسیاری از اقتصاددانان بر این دیدگاه که سیاست های پولی در کوتاه مدت بر بخش واقعی اقتصاد موثر است اتفاق نظر دارند؛ ولی اختلاف نظر آنها بر سر کانال های اثرگذاری و اهمیت نسبی آنها می باشد. هدف اصلی این تحقیق بررسی کانال های نرخ ارز، اعتباری و قیمت دیگر دارایی ها (شاخص قیمت مسکن) در ایران است.
نتایج تجربی حاصل از تخمین روابط بین متغیرها، با استفاده از رویکرد خودرگرسیونی برداری ساختاری (SVAR) مبتنی بر داده هـای آمـاری 2Q 1368ـ1Q 1387 مورد بررسی گرفت. به طور كلی دریافتیم وقتی از نسبت سپرده قانونی به عنوان متغیر سیاستی استفاده شود، هم در میان مدت و هم در بلندمدت کانال نرخ ارز موثرترین کانال در انتقال سیاست پولی بر تولید ناخالص داخلی اسمی بوده است؛ ولی در کوتاه مدت نقش کانال شاخص قیمت مسکن در انتقال تغییرات حجم پولی موثرتر بوده است. در مدل دیگری كه بدهی بانک ها به بانک مرکزی به عنوان متغیر سیاستی استفاده شده است در کوتاه مدت و میان مدت کانال شاخص قیمت مسکن موثرترین کانال در انتقال بوده است؛ ولی در بلندمدت هیچ یک از کانال ها در انتقال پولی نقشی نداشته اند.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:55
توسط علی | تعداد بازديد : 47 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اوراق اجاره به شرط تمليک دولتي(جايگزيني براي )اوراق قرضه تحت word دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اوراق اجاره به شرط تمليک دولتي(جايگزيني براي )اوراق قرضه تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اوراق اجاره به شرط تمليک دولتي(جايگزيني براي )اوراق قرضه تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اوراق اجاره به شرط تمليک دولتي(جايگزيني براي )اوراق قرضه تحت word :

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و تصویب قانون عملیات بانکی بدون ربا، ابزارهای سیاست پولی دچار دگرگونی شد. «عملیات بازار باز» یا «انتشار اوراق قرضه»، که امروز از مهمترین ابزارهای سیاست پولی به شمار میآید، به علت مبتنی بودن بر بهره با مشکل قانونی مواجه و از شمار ابزارهای سیاست پولی حذف شد. به دنبال این تحول صاحب نظران پول و بانکداری و اقتصادانان مسلمان به فکر طراحی ابزارهای جایگزینی افتادند که قابلیت و کارایی اوراق قرضه را در نظام بانکداری ربوی داشته باشد.

در این مقاله بعد از تبیین جایگاه و اهمیت «عملیات بازار باز» در انجام سیاستهای پولی به نقد و بررسی ابزارهای جایگزین پیشنهاد شده پرداخته و در پایان ابزار جدیدی پیشنهاد میکنیم.

2- اهمیت عملیات بازار باز
زمانی مقامات پولی بانکهای مرکزی، سیاست تنزیل را مهمترین ابزار سیاست پولی میدانستند. بانکها سفتههای مشتریان خود را تنزیل میکردند و سپس آنها را برای دریافت وجه نقد جدید به بانکهای مرکزی میسپردند. به این وسیله هم بانکهای تجاری پاسخگوی تقاضای اعتبار تولیدکنندگان بودند و هم سیاست گذاران پولی(با تغییر در نرخ تنزیل مجدد) حجم اعتبارات بانکی و به دنبال آن حجم پول در اقتصاد را کنترل و هدایت میکردند. این ابزار اگرچه نسبت به تغییر نرخ ذخیره قانونی، با وقفه زمانی کمتری اثر خود را بروز میدهد، ولی با وقفه زمانی قابل توجهی بر متغیرهای اقتصادی است و توان مقابله سریع با ادوار تجاری را ندارد.

در این میان سیاست انتشار اوراق قرضه به دلیل سرعت تأثیرگذاری و انعطافپذیری فوقالعاده، میتواند هر زمان و به هر میزان مورد استفاده قرار گیرد. بانک مرکزی با فروش اوراق قرضه به بانکهای تجاری، ذخایر آنها و در نتیجه قدرت وام دهی آنها را هر قدر که بخواهد کاهش میدهد؛ همچنانکه با فروش اوراق به مردم قدرت خرید آنها را کاهش میدهد. بر عکس با خرید اوراق قرضه قدرت وام دهی بانکها و قدرت خرید مردم را بالا میبرد. از این رو عملیات بازار باز علاوه بر تنظیم سیاستهای پولی و اعتباری بلند مدت، حربهای در دست مقامات پولی است برای مقابله با بحرانهای تورمی کوتاه مدت و جبران کسریهای بودجه مقطعی.

با این حال، عملیات بازار باز از نظر فقهی ماهیتی ربوی دارد؛ چرا که خرید و فروش ابتدایی اوراق، مصداق واضح قرض با بهره و ربا و خرید و فروش ثانوی آن نیز تنزیل دین ناشی از رباست که هر دو حرام و باطل میباشند. اینجاست که ضرورت طراحی ابزارهای جایگزین عملیات بازار باز رخ مینماید.

3- اصول و معیارهای طراحی ابزارهای جایگزین
از آنجا که مسائل پولی خصوصاً ابزارهای مالی از حساسیت زیادی برخوردارند، لازم است در طراحی آنها نهایت دقت به عمل آید و علاوه بر شرط غیر ربوی بودن، خصوصیات زیر نیز در آنها لحاظ شود:

الف ـ اوراق مورد نظر باید از لحاظ شکلی و ماهوی با اوراق قرضه هماهنگ بوده تا بتواند در استاندارهای جهانی مورد استفاده قرار گیرد.

ب ـ اوراق پیشنهادی باید مطابق با یکی از روشهای تأمین مالی متناسب با ضوابط شرعی (عقود ذکر شده در قانون عملیات بانکی بدون ربا) صادر گردد. به این معنی که کیفیت انتشار اوراق و نحوه به کارگیری وجوه حاصل، مطابق با مقررات عقود مزبور باشد.

ج ـ ضوابط مربوط به نحوه معامله اوراق در بازار ثانویه، کیفیت تقسیم سود، بازپرداخت مبلغ اسمی، به کارگیری وجوه به منظور جلب اعتماد مردم و نحوه رسیدگی به اختلافات احتمالی مشخص گردد.[1]

د ـ قابلیت تجدید انتشار در سررسید را داشته باشد تا در سررسید آن بتوان اوراق جدیدی منتشر و جایگزین کرد.

هـ منابع مالی حاصل از فروش اوراق، از امنیت کافی (مثلاً از طریق پوششهای مختلف بیمه) برخوردار باشند.

4- نقد اوراق جایگزین اوراق قرضه
1-4. اوراق قرضه بدون بهره
با توجه به حذف بهره از نظام اقتصادی کشور، سادهترین پیشنهاد جایگزین سیاست بازار باز، انتشار اوراق قرضه بدون بهره است. هرچند با توجه به تمایل صاحبان درآمد به حداکثر استفاده از نقدینگی، نمیتوان انتظار داشت از این اوراق در سطح وسیعی استقبال شود؛ دولت میتواند به منظور ایجاد انگیزه جوایزی متناسب با مبلغ اوراق و مدت آنها در نظر بگیرد و تسهیلات بیشتری را برای دارندگان این اوراق قائل شود. به طوری که هر زمان بخواهند، بتوانند آنها را از طریق بانک عامل یا بازار بورس اوراق بهادار به فروش برسانند.

تجربه حاصل از فروش اوراق قرضه بدون بهره طی سالهای بعد از انقلاب (و پس از تصویب قانون عملیات بانکی بدون ربا) تجربه مثبتی نبود. در سال 1358 به دولت اجازه داده شد که حداکثر تا مبلغ 350 میلیارد ریال اوراق قرضه بدون بهره (بابت مطالبات بانک مرکزی، ناشی از اعتباراتی که به تضمین یا تعهد سازمان برنامه و بودجه اعطا شده بود) منتشر نماید. تمام این اوراق نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی است و تاکنون معامله نشدهاند.

با توجه به مطالب پیشین، میتوان گفت که انتشار اوراق قرضه بدون بهره اگرچه کاملاً با مقررات شرعی انطباق دارد ولی نمیتواند به عنوان ابزار سیاست پولی مورد استفاده قرار گیرد؛ زیرا نیازمند حس خیرخواهی و کمالات معنوی انسانهاست که اولاً تغییر آن در کوتاه مدت ممکن نیست، ثانیاً از کنترل بانک مرکزی خارج است. علاوه بر این، اوراق قرضه بدون بهره نه تنها قابلیت کنترل حجم پول را ندارد بلکه پدیدهای است که به طور طبیعی در خلاف جهت سیاست پولی عمل میکند. به این ترتیب که در شرایط تورمی(که بانک مرکزی درصدد فروش این اوراق است) مردم برای حفظ ارزش دارایی خود سعی میکنند اوراقی را هم که در دست دارند بفروشند و دارایی خود را به صورت کالاهایی با دوام نگهداری کنند؛ در شرایط رکودی نیز (که بانک مرکزی مایل به خرید این اوراق و تزریق پول به اقتصاد است) دارندگان اوراق قرضه بدون بهره انگیزهای برای فروش ندارند و در آن شرایط سعی میکنند دارایی خود را به صورت اوراق نگهداری کنند.

2ـ4. اوراق خرید نسیه دولتی
دومین پیشنهادی که از جهات زیادی شبیه اوراق قرضه میباشد، اوراق خرید نسیه دولتی است. بانکهای تجاری، تخصصی و سایر مؤسسات پولی و اعتباری، کالاهای سرمایهای مورد نیاز طرحهای عمرانی و دفاعی دولت را میخرند و آنها را به صورت نسیه به دولت میفروشند. دولت در مقابل خرید آنها به جای پول نقد، اوراق نسیه دولتی که حاکی از بدهی مدتدار دولت به فروشنده است در اختیار بانک و سایر مؤسسات قرار میدهد. سپس از محل فروش طرحها یا از طریق بودجه عمومی، اسناد بدهی خود را به تدریج جمعآوری میکند. از طرفی بانکها و مؤسسات پولی میتوانند اسناد بدهی دولت را که نزد خود نگهداری میکنند، به مردم بفروشند(تنزیل کنند). حال بانک مرکزی میتواند با توجه به شرایط اقتصادی(تورمی یا رکودی) اقدام به خرید یا فروش اوراق نسیه دولتی کرده و نقدینگی را کنترل کند.

انگیزه معامله این اوراق از اختلاف قیمت نسیه کالاها با قیمت نقد آنها ناشی میشود و تغییرات نرخ نسیه(درصد اختلاف قیمت خرید نقد و نسیه کالاها) انگیزه بانکها، مؤسسات اعتباری و مردم را در معامله این اوراق کم و زیاد میکند.

از آنجا که منافع حاصل از این اوراق، تبدیل به سرمایهگذاری در بخش حقیقی اقتصاد میشود، هیچ اثر سویی در اقتصاد کشور به بار نمیآورد و از این بابت بر اوراق قرضه ترجیح دارد.

زیرا در بسیاری از موارد منافع حاصل از فروش آنها صرف هزینههای جاری دولت یا بازپرداخت اوراق قرضه سررسید شده قبلی میگردد. این اوراق از جهاتی مورد انتقاد واقع شدهاند که در موارد زیر خلاصه میشود:
الف ـ معامله اول(فروش نسیهای کالا از طرف بانک به دولت و گرفتن سند مالی در مقابل آن) از نظر فقهی هیچ اشکالی ندارد؛ ولی اگر تنزیل در معامله دوم را به معنای استقراض و حواله بدانیم، مستلزم این است که بانک تجاری از بانک مرکزی یا مردم استقراض کرده و بازپرداخت قرض را با دادن سند مالی به دولت حواله کند. در این صورت، تنزیل ماهیت ربوی مییابد که به اجماع همه فقها باطل است. اما اگر تنزیل در معامله دوم را از باب فروش دین بدانیم در صحت یا بطلان آن اختلاف است.

برخی از بزرگان چون امام خمینی(ره)[3] و آیت الله خامنهای[4] فروش سفته، برات و هر سند مالی را به شخص ثالث به کمتر از مبلغ اسمی جایز نمیدانند. برخی دیگر نظیر آیت الله گلپایگانی(ره)[5] و آیه الله اراکی(ره)[6] فروش سفته، برات و اسناد مالی را در صورتی که حاکی از بدهی حقیقی باشد(سند صوری نباشد) جایز میدانند. نتیجه اینکه چنین ابزاری، که تنها به نظر برخی از مجتهدین جایز میباشد نمیتواند ملاک عمل مؤسسهای عمومی چون بانک قرار گیرد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:55
توسط علی | تعداد بازديد : 41 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله محدوديت هاي قانون حق فسخ تحت word دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله محدوديت هاي قانون حق فسخ تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله محدوديت هاي قانون حق فسخ تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله محدوديت هاي قانون حق فسخ تحت word :

1- محدودیت های قانون حق فسخ
حق فسخ یک قرارداد ممکن است چندین دلیل داشته باشد. قبل از اینکه به این دلایل بپردازیم دو نکته در مورد اثرات قانون اقالی شبهه که در سال 1967وضع شده است باید مورد توجه قرار گیرد.
1) اثرات قانون القای شبهه وضع شده در سال 1967
اولاً اینکه قانون وضع شده حقیقتاً بایستی که فسخ می شد. قبل از اینکه این قانون به مرحله ی اجرا درآید رسم بر این بود که قرارداد منعقد شده با شک و شبهه طرفین قابل فسخ نبود و بایستی اجراء می شد.این قانون بویژه در موردی که قرارداد راجع به کرایه و یا اجاره ی زمینی بود و یا در جایی که قرارداد در مورد خودش سهام شرکا بود مورد استفاده قرار گرفت. کاربردهای دیگر این قانون توجیه مناسبی نداشت واهداف خاصی را دنبال نمی کرد.

بخش 1 (b) از قانون که بر اساس آن یک شخص که مستحق به فسخ قرارداد براساس قانون القای شبهه باید طوری قرارداد را فسخ کند که مخالفتی برای فسخ آن صورت نگیرد. بنابراین خریدار یک خانه می تواند بر اساس قانون القای شبهه اقدام به فسخ قرارداد نماید حتی بعد ازاینکه در مورد انعقاد قرارداد متقاعد شده باشد و یا حتی قانون القای شبهه در مورد فسخ آن کاملاً‌ بی مورد باشد.

ثانیاً، حق فسخ یک قرارداد بر اساس قانون القای شبهه که در حال حاضر موضوع مورد بحث بخش 2(2) این قانون می باشد در مورد مذکور خریدار خانه ادعای فسخ قرارداد را به خاطر عدم انطباق کلی القای قانون شبهه می کند. دادگاه ممکن است رأی به صدور القاء قرارداد مسدر خطرات ناشی از آن را مد نظر گیرد.

اگر چنانچه ( که در اکثر موارد اتفاق می افتد)بنگاه پول خریدار را برای خرید خانه ی دیگری به کار گیرد حذف قرارداد منجر به ایجاد مشکلات زیادی برای او می شود. این موردی خواهد بود که دادگاه می تواند از بخش 2(2) این قانون بهره بگیرد که براساس آن فسخ قرارداد را احتمالاً در جایی که خریدار در نتیجه ی قانون القای شبهه دچار زحمت زیادی شود اجازه داده می شود. بخش 2(2) ممکن است به طور خلاصه در مواردی که فسخ قرارداد مانعی نداشته باشد اجرا شود مگر اینکه دادگاه تصور کند که ضرر و زیان این انعقاد قرارداد نسبت به فسخ آن بیشتر خواهد بود. با این وجود این هنوز لازم است که مواتع فسخ قرارداد تعریف شود. به خاطر اینکه اگر یکی ادعا کند که دادگاه هیچ توصیفی در قبال فسخ قانون ندارد و یا اگر تفسیری برای قانون 2(2) بیاورد که براساس آن دادگاه از خطرات ناشی از این قانون آگاه نیست.

2) موانع فسخ قرارداد
(1) جبران خسارت امکان پذیر نیست
به طور معمول، در جایی که یکی درصدد فسخ قرارداد براساس قانون القای شبهه است ضرورت دارد تا منافع طرف مقابل قرارداد نیز مدنظر گرفته شود. برای مثال خریداری که می خواهد قرارداد را به خاطر عودت پولش فسخ کند، باید کالاها را نیز برگرداند. اگر سود بدست آمده مربوط به حاصل جمع پول ها باشد هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد بدین ترتیب سود و ضرر با هم مساوی در آمده است اما جایی که او سود بیشتری از پول درآورده باشد ممکن است بنا به دلایلی قادر به جبران آن نباشد و این عدم توانایی در بعضی موارد مانعی برای فسخ قرارداد است.

(a) تغییرات ایجاد شده توسط قانون القای شبهه
در جایی که قرارداد به خاطر القاء شبهه فروشنده لغو شود خریدار ممکن است حق فسخ قرارداد را از دست بدهد طوری که او در مدت زمان طولانی قادر به جبران تغییرات و خسارات بوجود آمده از این موضوع نباشد. برای مثال خریدار حیوانی که آن را کشته است نمی تواند لاشه ی حیوان را به خاطر فسخ قرارداد، برگرداند و یا خریدار اجناس نمی تواند پول آن را از فروش کالاها بعد از چهارماه عودت دهد و یا شخص نمی تواند شراکت خود را در داخل یک شرکت فسخ کند. هیچ کارگر معدنی نمی تواند قرارداد خود را فسخ کند بعد از اینکه او در داخل معدن کار کرده است. براساس همین اصول یک شخص نمی تواند بعد از اینکه قرارداد منعقد شد، آن را فسخ نماید، مگر اینکه آن شخص قادر به جبران ضرر و زیان ناشی از فسخ آن باشد.

در مواردی که در بالا بحث شد زوال یا نابودی در سرمایه دلیل درستی در فسخ قرارداد می باشد به خاطر اینکه مربوط به اظهارات این قانون می باشد و در جایی علل دیگری نیز دارد.
حق فسخ قانون موانع آشکاری را دنبال نمی کند و موردی را در بر می گیرد که موجب زوال یا نابودی سرمایه شود. به خاطر اینکه این کمبودهای نقس ما توسط مالکین بیان شود. بنابر این شخصی که وادار به مشارکت با شریک خود شود می تواند قبل از این که شرکت اعلام ورشکستگی کند می تواند با استناد به این قانون اعلام فسخ قرارداد بنماید. مورد مشابه

این موضوع در جایی است که زوال یا نابودی سرمایه مربوط به قانون القای شبهه نبوده بلکه مربوط به عوامل بیرونی باشد. آرمتون جاکسوندلالی بود که قصد خرید سهام را از مشتری داشت اما در حقیقت سهام خود را نیز به مشتری فروخت. پنج سال بعد وقتی که سهامش با ارزش شد یعنی از سه به پنج رسید در این زمان بود که موکل می توانست این قرارداد را طبق قانون نقض عهد و تخلف دلالی فسخ نماید. وظیفه او این بود که سهامداران را شناسایی کند و سود سهام های او را به خودش برگرداند. میک کاروی جی گفت: این عمل فقط در جایی امکان دارد که شاکی ها و مدعیان که ابرام شده به از دست دادن حقوق خود به خاطر عدم اطلاع از اصل موضوع و یا از ارکان مسند که باعث فسخ قانون شود.

مشابهتاً، قانون فسخ قرارداد کار آسان و ساده ای نیست به خاطر اینکه زوال و یا نابودی قرارداد باید با نقض و کاستی طرفین قرارداد و با ادعای فسخ آنها صورت گیرد. طبق قانون مدوی تاترسال به خریدار یک اجازه داده شد تا آن را به خاطر نقض ضمانتش برگرداند. به خاطر اینکه او به طور جدی در مورد این قرارداد دچار ضرر شده بود. برام ول بی اضافه کرد که حق فسخ قرارداد نمی تواند به موردی که دادگاه برای صدور رأی ملزم به امتحان ضمانت مورد معامله نماید مربوط باشد. پیشنهاد می شود که این قوانین در جایی که خریدار مجبور شود و با قانون القای شبهه تضاد داشته باشد به کار گرفته می شود.

ج) تغییرات بوجود آمده از قانون القای شبهه
در جایی که القای شبهه در مورد فروشنده به کار گرفته می شود سئوال این است که آیا خریدار(کسی که دچار شک شده است) حتی با وجود اینکه اقدام به جبران ضرر اصل سرمایه نباشد می تواند قرارداد را فسخ کند؟ فروشنده همچنین ممکن است در مورد خریدار دچار القای شبهه شود یعنی در مورد معتبر بودن فرد یا ارزش سرمایه ی آن – همچنین سئوال این خواهد بود که آیا حق فروشنده برای فسخ قرارداد تحت تأثیر ارزش سرمایهی خریدار( که در چنین موردی دچار شک شده است) است؟ به طور آشکارا، این ممکن است تحت مواردی دال بر سرمایه گذاری در کاری دیگر تغییر سرمایه باشد که فروشنده علاقمند به استرداد آن نیست.

با وجود این به عنوان موضوع قانونی، خریداری که قصد فریب داشته باشد نمی تواند به دلایل خود در ارتباط با موضوع قرارداد به عنوان موانعی بر علیه حق فروشنده تکیه کرده و قرارداد را فسخ کند. بر اساس قانون اسپنس وی کارفورد فرد الف که با ادعای دروغین فرد ب وارد معامله می شود و فرد الف سهام خود را در یک شرکت به فرد ب می فروشد. در مرحله دوم فرد ب ملزم به جبران خسارت ناشی از عدم انطباق ضمانت خرید می شود و فرد الف را از گرو گذاشتن ضمانت نزد بانک معاف می کند. سهام به فرد الف انتقال داده می شود و این در حالی که فرد ب، فرد الف را از ضمانت شخصی نزد بانک رهایی می بخشد. شرایط شرکت ها بعد ها تغییر می یابد و بعضی از شرکا سهام خود را می فروشند. باید در نظر داشت که داد و ستد سهام مانعی برای فسخ قرارداد فرد الف نیست. سئوال این است که آیا القای شبهه فرد ب تا پایان بی ضرر خواهد بود.

د)منافع القای شبهه:
حقیقت این است که القای شبهه ناشی از منافع قرارداد نمی تواند مانعی برای فسخ آن باشد زیرا شک کننده هیچ هزینه ای را در جهت کسب سود صرف نمی کند. بنابراین بر اساس قانون اسپنس وی کارفورد فرد ب فرد الف را از مسئولیت در برابر بانک و گذاشتن ضمانت نجات داده است و هیچ مانعی برای فرد الف در جهت فسخ قرارداد نمی تواند باشد فرد ب نمی تواند هزینه ای را در قبال ضمانت خود از بانک و یا در مقابل سهم موفقیت شرکت در مورد مذکور طلب کند. ما خواهیم دید که فرد ب از بعضی مسائل در نتیجه ی این ضمانت رنج خواهد برد اما این دلیل برای شکایت فرد الف جهت فسخ قرارداد نخواهد بود زیرا او قادر است از آن کسب امتیاز کند.

مطمئناً، اگر هیچ سودی توسط فرد توقیف شده بدست نیاید قانون حق فسخ، منسوخ نشده است زیرا توصیف کننده در مورد این قرارداد، قضاوتتبعیض آمیزی به عمل آورده است. رویال بنک کاناداییهمسرش را مجبور کرده بود تا با القای شبهه، سهم مالکیت خود را پیش بانک به عنوان اوراق بهادار، جهت پرداخت پول اضافه به شرکت وثیقه قرار دهد اگر چه بانک بعد از وثیقه گذاشتن پول زیادی را به شرکت می داد ولی چون هیچ سودی به او نمی رسید او قادر به این کار بود که قرارداد مذکور را فسخ نماید. این مورد باید یادآور شود که فسخ قرارداد می تواند موقعیت هایی را که هر کدام از طرفین قرارداد از دست داده اند به آنها برگرداند به شرط آنکه قرارداد به مرحله ی اجراء در نیامده باشداما این قانون با نظریات و رسومات مانیز کاملاً وفق

نمی کند. نکته ی مهم این است که وکیل نباید غیرمنصفانه در مورد موکل خود رفتار نماید و دومین نکته ی ضروری که همیشه باید مد نظر قرار گیرد این است که موکل باید از پیش داوری کردن در مورد وکیل خود، خودداری کند.

ه) بازگرداندن و جبران اصل موضوع غیر ممکن است.
قانون عمومی و کلی این است که فرد مذکور مجبور به بازگرداندن آنچه را که او طبق قرارداد بدست آورده است می باشد که قانون عمومی بصورت جدی اجرا می شود در جایی که شخصی پولی را از طریق انعقاد قرارداد بدست آورد. با فسخ قرارداد باید آن را برگرداند. این قانون خیلی سرسختانه در مورد شخصی که توافق به خرید یک قطعه زمین مورد علاقه ی خود نموده است نیز قابل اجرا است و با فسخ قرارداد آن شخص نیز باید پولی را که از مالک بودن آن قطعه ی مذکور بدست آورده همراه با ملک عودت دهد. سود چنین مالکیت موقت و زدوگذر،‌گاهی چنان زیاد می شود که اعاده و بازگرداندن آن غیر ممکن می شود. میزان حمایت از این قانون در برخی مواقع بر موارد فسخ قانون القای شبهه، قابل بیان است. اگر چه این گفته هیچ معنی آشکار ودلیل قانع کننده ای ندارد ولی قانون عمومی تا این مرحله و حد گسترش یافته است.

نکته مورد نظر مدت زیادی با اهمیت تلقی نشد زیرا قانون های انعطاف پذیر زیادی با قاعده انصاف در مورد القای شبهه، توسعه یافت و این قانون ها بر آنها چیره شدند و در حال حاضر به اجراء در می آیند.
در تساوی قاعده انصاف که طبق گفته های بالا، موردی اساسی و قابل توجه است و مطلب غیر مشخصی در آن دیده نمی شود با فسخ قرارداد، اعاده می تواند صورت پذیرد. مقدار پول بدست آمده از سود این قرارداد به اندازه ای است که با فسخ آن خسارت جبران ناپذیری بوجود می آید بنابراین شخصی که قصد مالکیت دارد و با انعقاد قرارداد می خواهد آن را بخرد یا اجاره کند.آن قطعه در طول قرارداد در تصرف آن شخص می ماند و اگر فسخ قرارداد صورت گیرددادگاه می تواند سود بدست آمده از آن را که توسط یک قرارداد بدست آمده،

تقسیم نموده و به طرف دوم قرارداد از آن سود بدهد.مشابه این امر در شرکت امیرالنجر اتفاق افتاد. شرکتی بود که معدن مسقات را خریداری و کارش را آغاز کرد. اما کار در آن معدن تحت شرایطی بود که فسخ قرارداد را بعد از شروع کار کاملاً غیر ممکن می ساخت. باید گفت که شرکت می توانست فروش را به خاطر ورشکستگی ناشی از عوارض ثابت سود بدست آمده از کارکرد معدن فسخ کند. لورد بلک برن می گوید که تساوی حقوق با احتساب سود و زیان حاصل از معامله باید در نظر گرفته شود. و من فکر میکنم عملکرد دادگاه انصاف

جبران خسارت در هر زمان با اعمال قدرت دادگاه خواهد بود که دادگاه فقط در این مورد می تواند اعمال قانون کند گر چه این مورد نیز جبران خسارتی را که دو طرف بعد از انعقاد قرارداد متحمل شده اند نمی کند. تعدیل بودجه زمانی مورد استعمال قرار می گیرد که خریدار دچار القای شبهه شده است و داعی دارد که پولش به خودش بازگردانده شود. قانون تعدیل بودجه همچنین طبق نظر اسپنس وی کارفورددر مورد فروشنده ای که دچار القای شبهه شده است و قصد اعاده ی دارایی به خودش را دارد نیز قابل اعتبار است. خریدار حقه باز در این مورد که مجبور به بستن قرارداد می باشد متعهد می شود که حقوق ملوک الطریفی فروشنده را مطابق التزام به بانک واگذارد. بانک از او می خواهد مقداری از سهام خود را جهت

تصفیه به بانک واگذار نماید و این فروش سهام باعث می شود که او مقداری از دارایی خود را از دست بدهد. آخرین سفارش این است که فروشنده باید منافعش را به اضافه ی پولی را که از خریدار دریافت کرده و از آن سود برده است برگرداند و بنابراین با احترام به مبلغ از دست داده ی خریدار او باید با فروش سرمایه اش این مبلغ را به خریدار برگرداند.

(ف)ماهیت موضوع مورد مطالعه
اعاده و برگرداندن خسارت توسط فرد ممکن است صورت بگیرد ولی دادگاه به سبب ماهیت طبیعی موضوع مورد معامله رأی به جبران آن ندهد. این مورد در آژانس اسکورت سینن در جایی که کارمندانش اقدام به برآورده کردن نیازهای جنسی مشتریان خود می کردند اتفاق افتاد یکی از مشتریان شرکت ادعا کرده بود که در مورد خدمات این شرکت کلاهبرداری صورت گرفته است و این ادعا برای دادگاه در جهت صدور حکم مبنی بر جبران خسارت ناشی از عملکرد غیرقانونی این شرکت رد شد. به خاطر اینکه فعالیت این شرکت غیرقانونی بود و این مورد جهت تطبیق با اصولی که دادگاه با ادعای طرف خسارت دیده ملزم به فسخ قرارداد و صدور رأی در جهت جبران آن بود قابل انطباق نبود و جبران خسارت ناشی از شغلهای غیر قانونی در جهت قضاوت صحیح برای اعاده ی پول طرف خسارت دیده غیر قانونی می باشد.
ج) بهبود پذیری موضوع مورد معامله

دو مشکل از آنجا ناشی می شود که موضوع مورد معامله کاهش ارزش معامله نباشد بهبود پذیری آن باشد اولین مورد مانعی برای حق فسخ معامله می باشد دومین مورد که فسخ قرارداد را ایجاب می کند که موضوع مورد معامله موجب بهبود شرایط شده و اجازه ی فسخ قرارداد در جهت اقدام به این بهبودیت ها در نظر گرفته می شود. این دو مورد هم به وسیله فرد معرفی کننده و هم توسط معرفی شده یعنی هر دو طرف معامله صورت می پذیرد.
(الف) معرفی شده
یک مثال از این احتمال در مورد دو شخصیت یکی به نام بوید فورد و دیگری به نام اس دبلیووری به وجود آمد. آنها طی یک قراردادی اقدام به ساختن راه آهن کردند، بعد از اینکه راه آهن ساخته شد آنها ادعای فسخ قرارداد را کردند. با این دیدگاه که تعدیل نیروی الزام آور عقد هزینه ی اجرای قرارداد افزایش پیدا کرده است. ادعای آنها در برخی زمینه ها رد شد یکی از زمینه های مورد بحث این بود که حق فسخ قرارداد امکان پذیر نیست بخاطر اینکه شرکت راه آهن دیگر قادر به جبران خسارت نبوده و بازگرداندن شرایط اولیه غیرممکن می باشد این یک

کاربرد غیر طبیعی از جبران خسارت است که به طور معمول معرفی کننده را از فسخ قرارداد باز می دارد مگر اینکه او بتواند سود منافعی را که از بستن قرارداد به دست آورده را برگرداند در این مورد فسخ قرارداد غیر ممکن شده به خاطر اینکه معرفی کننده نتوانست سود منافعی را که دریافت کرده بود برگرداند. این بحث می توانست در زمینه ای که جبران خسارت و برقراری شرایط اولیه برای طرفین قرارداد عملی نباشد گسترش پیدا کند که «فسخ قرارداد» عملی نباشد جبران خسارت ناشی از چنین حقایقی در صورتی مقدور خواهد بود که طبق بخش 2(1) از قانون القای شبهه عملی باشد.

دومین و شاید نظر عموم در مورد قراردادی است که شخص اقدام به خرید چیزی می کند که این مورد موجب بهبود شرایط زندگی او می شود. در چنین موردی بهبودی احتمالی مانعی برای حق فسخ نیست و سود به دست آمده می تواند به عنوان خسارت ادعا شود در جایی که القای شبهه کاملاً‌ بی ضرر بوده و قرارداد می تواند فسخ شود نباید ادعاهای دیگری را کرد.اما برعکس این حالت اگر یکی از طرفین قرارداد سودی در نتیجه ی بهبودشرایط معامله نصیبش شود که هیچ گونه زحمتی در قبال آن متحمل نشده است باید به دریافت این سود به او اجازه داده شود.
(ب) توسط معرفی کننده

در مورد معامله ی « اسپنس وی کرافورد»‌کلاهبرداری خریدار حق امتیازی برای جبران خسارت او بود. این کمبود هیچ افزایشی در ارزش آنچه که او خریده بود اعمال نمی کرد و او مجبور بود تحت شرایط ثابت به قرارداد عمل نماید این مربوط به بخشی نمی شد که خریدار با توسل به قانون القای شبهه بتواند سرمایه ی از دست رفته اش را به دست آورد. اگر فروشنده با تاکید بر بهبودی شرایط حاصل شده از انعقاد قرارداد که در متن قرارداد به آن اشاره نشده است ادعای فسخ قرارداد را داشته باشد. نباید مورد پذیرش واقع شود. این می تواند به گونه ای دیگر بحث شود که فروشنده اگر مجبور به پرداخت چیزی جهت بهبود شرایط معامله نباشد ثروت بادآورده ای را به دست خواهد آوردو به عبارت دیگر اینکه او نباید مجبور شود جهت بهبود شرایط( که او ممکن است نخواهد و یا از عهده اش بر نیاید) که به عنوان شرط برگرداندن دارایی اش ذکر شده است مبلغی بپردازد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:55
توسط علی | تعداد بازديد : 53 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Optimal Distribution Voltage Control through a Subدرframework inthe Reactive Power Management on the Smart Grid تحت word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Optimal Distribution Voltage Control through a Subدرframework inthe Reactive Power Management on the Smart Grid تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Optimal Distribution Voltage Control through a Subدرframework inthe Reactive Power Management on the Smart Grid تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Optimal Distribution Voltage Control through a Subدرframework inthe Reactive Power Management on the Smart Grid تحت word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: کنفرانس فناوری شبکه های الکتریکی هوشمند
تعداد صفحات: 7
چکیده:

The large-scale deployment of the Smart Grid willsupport the evolution of conventional electrical power systemstoward active, flexible and automatic troubleshooter energynetworks composed of renewable energy resources. With theincreasing penetration of renewable energies as distributedgeneration (DG) in smart grid scheme, technical problems arisein both distribution and transmission system level. Theundesirable voltage is the main problem for connection of DGsin distribution systems, while excessive reactive power demandfrom transmission system is the major concern for TransmissionSystem Operators (TSO). This paper presents a new subframeworkin the reactive power management to optimalcontrol of voltage in the suitable range by decreasing thevoltage deviation and obtain high voltage stability margin,simultaneously. In this work, the required voltage profile, by setof controllable variables in power system such as tap oftransformers, value of capacitors is investigated. Todetermination the value of elements in the mentioned subframework,the Particle Swarm Optimization (PSO) method isemployed to rapidly obtain the optimum parameters due toimprovement of voltage profile. Finally, the proposed method isimplemented on the standard IEEE- 24 bus and IEEE-16 busdistribution system the results are compared to each other.

 

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:55
توسط علی | تعداد بازديد : 56 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تشخيص چهره با استفاده از روش انطباق گرافهاي کشسان بر پايه الگوريتمهاي ژنتيک تحت word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تشخيص چهره با استفاده از روش انطباق گرافهاي کشسان بر پايه الگوريتمهاي ژنتيک تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تشخيص چهره با استفاده از روش انطباق گرافهاي کشسان بر پايه الگوريتمهاي ژنتيک تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تشخيص چهره با استفاده از روش انطباق گرافهاي کشسان بر پايه الگوريتمهاي ژنتيک تحت word :

سال انتشار: 1382

محل انتشار: پنجمین کنفرانس سراسری سیستم های هوشمند

تعداد صفحات: 7

چکیده:

در این مقاله به ارائه مدل جدیدی برای تشخیص چهرهء انسان پرداخته شده است که قادر به شناخت تصاویر افراد مختلف با استفاده از بانک چهرهای متشکل از تنها یک عکس برای هر نفر میباشد . با توجه به مشکلات حاصل از تغییر مکان صورت در تصاویر ، اندازه صورت ، حالت صورت و ; در مساله شناسایی ، باید بدنبال یک نمایش کلی از چهره باشیم تا علاوه بر توصیف کامل آن تاثیر این تغییرات را در شناخت به حداقل برساند . در این مدل پیشنهادی که پایه آن بر مبنای روش گرافهای کشسان بنا شده است ، از گرافهای برچسب دار برای این منظور استفاده میشود . در این نمایش ، چهره ها در قالب گرافهای برچسب داری نمایش داده میشوند که اساس تشکیل این گرافها ، تبدیل موجک گابر میباشد . این گرافها برای چهره های جدید با استفاده از الگوریتمهای ژنتیک ساخته شده و با استفاده از یک تابع تشابه ساده قابل مقایسه با یکدیگر هستند

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:55
توسط علی | تعداد بازديد : 44 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله A Linear Switching Control Approach for DC–DC Converters تحت word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله A Linear Switching Control Approach for DC–DC Converters تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله A Linear Switching Control Approach for DC–DC Converters تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله A Linear Switching Control Approach for DC–DC Converters تحت word :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: نوزدهمین کنفرانس مهندسی برق ایران

تعداد صفحات: 6

چکیده:

linear switched systems are a wide class of hybrid dynamical systems consist of linear subsystems, and switching signals. In this paper, a new method is proposed to obtain the optimal switching time of switched linear systems which have some constraints in their switching signal. Buck and Boost converters are well matched in this model of constrained linear switched systems. The optimal switching signals are achieved based on minimization of an error cost function within each fixed period. The proposed method is employed to control the output voltage of a Buck and a Boost converter. Simulation results show that the proposed method is significantly robust to the input voltage, and output load resistance variations.

 

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:54
توسط علی | تعداد بازديد : 65 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثير لندفيل مشهد بر آلودگي منابع آب زيرزميني تحت word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثير لندفيل مشهد بر آلودگي منابع آب زيرزميني تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثير لندفيل مشهد بر آلودگي منابع آب زيرزميني تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثير لندفيل مشهد بر آلودگي منابع آب زيرزميني تحت word :

سال انتشار: 1380

محل انتشار: چهارمین همایش ملی بهداشت محیط

تعداد صفحات: 9

چکیده:

رشد روز افزون جمعیت به خصوص در شهرها، باعث تولید هرچه بیشتر مواد زائد جامد می شود. در میان روشهای مختلف دفع مواد زائد جامد، لندفیل مهمترین روش دفع چه در ایران و چه در سایر کشورها می باشد. عدم به کارگیری روش های صحیح دفن مواد زائد جامد آلودگی منابع آب زیرزمینی توسط نشست از این مواد را به همراه دارد. این موضوع موقعی اهمیت می یابد که توجه داشته باشیم ایران به عنوان کشوری با آب و هوایی خشک و نیمه خشک، همواره با کمبود آب به خصوص در فصول خشک مواجه بوده است که این معضل در سالهای اخیر بصورت یک بحران فراگیر درآمده است، لذا حفظ و نگهداشت ذخایر آبی موجود از نظر کمی و کیفی اهمیت شایان توجهی دارد. در این تحقیق با نمونه گیری از تعدادی از چاههای موجود در دشت مشهد که در منطقه پایین دست لندفیل مشهد واقع شده اند وسنجش برخی از عناصر شیمیایی موجود در آن میزان تاثیر لندفیل مشهد بر آلودگی آبهای زیرزمینی بررسی می شود. نتایج نشان میدهد که در نزدیکترین چاه به لندفیل مقدار غلظت برخی از عناصر شیمیایی از حداکثر مجاز فراتر رفته است.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:54
توسط علی | تعداد بازديد : 50 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله انتخاب رويكرد مناسب در تعيين اولويت هاي تحقيقاتي فناوري، فناوري غشا در شركت ملي گاز ايران تحت word دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله انتخاب رويكرد مناسب در تعيين اولويت هاي تحقيقاتي فناوري، فناوري غشا در شركت ملي گاز ايران تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله انتخاب رويكرد مناسب در تعيين اولويت هاي تحقيقاتي فناوري، فناوري غشا در شركت ملي گاز ايران تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله انتخاب رويكرد مناسب در تعيين اولويت هاي تحقيقاتي فناوري، فناوري غشا در شركت ملي گاز ايران تحت word :

دانلود مقاله انتخاب رويكرد مناسب در تعيين اولويت هاي تحقيقاتي فناوري، فناوري غشا در شركت ملي گاز ايران تحت word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1387 در سیاست علم و فناوری از صفحه 1 تا 10 منتشر شده است.
نام: انتخاب رویكرد مناسب در تعیین اولویت های تحقیقاتی فناوری، فناوری غشا در شركت ملی گاز ایران
این مقاله دارای 10 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله فناوری غشا
مقاله اولویت بندی تحقیق و توسعه
مقاله روش فناوری های كلیدی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
تعیین اولویت های تحقیقاتی در سطح ملی‌، بخشی و بنگاهی، ضرورتی اس كه در دهه های اخیر بیش تر به آن توجه شده است. تاكنون روش های مختلفی در این خصوص توسعه داده شده است كه به طور عمده با رویكردهای عددی و به صورت كمی انجام پذیرفته و بعضی اوقات نتایج صحیحی به همراه نداشته است. در این راستا، تركیبی از روش های كمی و كیفی تعیین اولویت تا حدی این ضعف را پوشش داده و برای شرایط مختلف، پاسخ های مناسبی ارایه كرده است. در این مقاله سعی شده است تا با استفاده از روش انتخاب فناوری های كلیدی، روشی برای تعیین اولویت های تحقیقاتی در سطح بخش ارایه و سپس از آن در تعیین اولویت های تحقیقاتی غشا در صنعت گاز كشور استفاده شود.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 9 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:54
توسط علی | تعداد بازديد : 50 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رديف و تنوع و تفنن آن در غزل هاي سنايي تحت word دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رديف و تنوع و تفنن آن در غزل هاي سنايي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رديف و تنوع و تفنن آن در غزل هاي سنايي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رديف و تنوع و تفنن آن در غزل هاي سنايي تحت word :

دانلود مقاله رديف و تنوع و تفنن آن در غزل هاي سنايي تحت word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار و تابستان 1388 در كاوش نامه زبان و ادبیات فارسی (كاوش نامه) از صفحه 97 تا 115 منتشر شده است.
نام: ردیف و تنوع و تفنن آن در غزل های سنایی
این مقاله دارای 19 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله ردیف
مقاله غزل های سنایی
مقاله هنجارشکنی
مقاله تنوع
مقاله تاثیر و تاثر

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
ردیف که خاص شعر پارسی و واضع آن، شاعران پارسی گوی بوده اند از دیرباز مورد توجه قرار گرفته است و سخنوران رویکرد بدان را مهم تلقی کرده، کاربرد آن را مایه تفاخر و توانمندی خویش می شمرده اند.
ردپای ردیف را پیشتر از قرن دوم هجری قمری، حتی در ایران باستان می توان دید. این عنصر بلاغی خاصیت کمالی شعر را دارد و استقبال از آن از نظر ساختار زبانی، تاکید معنایی بویژه بعد موسیقایی حایز اهمیت است. ردیف در غزل در طول حیات خود و بروز و حضور آن در آثار هنری منظوم نادره پردازان، سیر صعودی داشته و پس از ترجیع بند و ترکیب بند که این دو هم، گونه تحول یافته تغزلها و منشعب از غزل هستند و با آن پیوند هنری دارند بیشترین درصد آماری را به خود اختصاص داده است.
سنایی بیشتر اشعار خود را مردف سروده، او در بین همه شاعران سبک خراسانی، غیر از ادیب صابر ترمذی، بالاترین آمار ردیف را در غزل دارد. ردیف او بعضا چند رکن عروضی را تشکیل داده، موسیقی غزل را دو چندان می کند. ردیف های او انواع کلمات: اسم، فعل، حرف، ضمیر، صفت و قید را در بردارد. افزون بر آن، ردیف های شبه جمله ای و جمله ای در غزلیات او فراوان دیده می شود.
سنایی بیش از شاعران دیگر به تنوع و تفنن و هنجارشکنی در ردیف روی آورده است. وی گاهی ردیف ها را هم معنی به کار نمی برد و زمانی در غزل مردف، قافیه را رعایت نمی کند. برخی از ردیف های این چنینی مولوی متاثر از اوست. او در بعضی موارد در غزل به خلاف سنت متعارف و معتاد، ردیف و قافیه را همچون قطعه غیرمصرع فقط در مصاریع زوج به کار می برد و خود را به التزام ردیف، در مصراع اول مطلع مقید نمی کند. یا به تفنی دیگر دست می یازد. بدین معنی که ردیف را به جای تکرار در «عروض» (پایان مصراع اول) مطلع، در «صدر» (آغاز مصراع اول) آن می آورد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 4 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:54
توسط علی | تعداد بازديد : 58 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه مصرف انرژي در ماشينهاي برقي و فسيلي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثير استقرارسيستم هاي IT بررضايت مشتري در سازمان ها تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه فرآيند آهنگري داغ بدون پليسه با آهنگري معمولي براي قطعه شفتبلند نيسان تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله مشكلات روانپزشكي در كودكان زير پنج سال تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله ارائه مدلهاي قيمت گذاري درصنعت حمل و نقل هوايي کشوردرچارچوب آزادسازي قيمت ها مطالعه مو (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود تحقيق بررسي و تطبيق بين مدينه فاضله افلاطون و جامعه ديني، الهي امام زمان (عج) تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تنوع گياهان دارويي در عرصه هاي جنگلي و مرتعي درياي خزر تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله صنعت گردشگري در ايران ،مطالعه موردي : شهر زنوز تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تحليل قابليت اعتمادقابهاي فولادي براساس روشهاي پيشرفته ي مونت کارلو تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود نقد و بررسي موادي از پيش نويس لايحه آئين قانون دادرسي کيفري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تجديد حيات فکرى، فرهنگى معتزله در قرن چهارم هجرى تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تجديد آرايش سيستمهاي توزيع به منظور کاهش تلفات با مدل درختي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تحليل مفهوم، مفاد و ماهيت توجيهي الزام سياسي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله بررسي وضعيت عوامل مخرب لايه ازن درايران و اثرات منفي زيست محيطي آن تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله ارزيابي شدت بيابانزايي منطقه کاشان از منظر معيار خاک تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)

صفحه قبل 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 صفحه بعد
نويسندگان
» علی (5344)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
» بازديد امروز : 1781
» بازديد ديرور : 1689
» بازديد ماه گذشته : 44237
» بازديد سال گذشته : 47492
» كل بازديد : 47492

» كاربران آنلاين : 6
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 6

» مجموع مطالب : 5344
» مجموع نظرات : 40
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 54.166.130.157
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 1
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
دریافت ویزا
نتایج زنده فوتبال ایران و جهان
دهکده دانلود کتاب
سایت همسریابی موقت