مقالات من

مقالات من
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
مطالب پربازديد
» دانلود مقاله مکانيسم هاي دفاعي حشرات در برابر پارازيت ها و پاتوژنها با تکيه بر دفاع ايمني شناختي تح (بازديد : 13128)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (بازديد : 460)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (بازديد : 336)
» دانلود مقاله مدلسازي صداي ترافيک معابر شهري تحت word (بازديد : 328)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (بازديد : 323)
» دانلود پايان نامه جرم مستمر و جرم آني تحت word (بازديد : 319)
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (بازديد : 318)
» دانلود مقاله در مورد مکانيک و ارتباط آن با معادلات ديفرانسيل تحت word (بازديد : 312)
» دانلود مقاله بهسازي منطق GNY در برابر حملات انعکاسي تحت word (بازديد : 300)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (بازديد : 299)
نیلی بلاگ

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مدل سازي و کنترل ريز شبکه شامل واحدهاي توربين بادي با ژنراتور القايي دوتغذيه اي، فتوولتائيک و پيل سوختي در حالت جزيره اي ومتصل به شبکه تحت word دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مدل سازي و کنترل ريز شبکه شامل واحدهاي توربين بادي با ژنراتور القايي دوتغذيه اي، فتوولتائيک و پيل سوختي در حالت جزيره اي ومتصل به شبکه تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مدل سازي و کنترل ريز شبکه شامل واحدهاي توربين بادي با ژنراتور القايي دوتغذيه اي، فتوولتائيک و پيل سوختي در حالت جزيره اي ومتصل به شبکه تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مدل سازي و کنترل ريز شبکه شامل واحدهاي توربين بادي با ژنراتور القايي دوتغذيه اي، فتوولتائيک و پيل سوختي در حالت جزيره اي ومتصل به شبکه تحت word :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: بیست و ششمین کنفرانس بین المللی برق

تعداد صفحات: 10

چکیده:

در این مقاله یک ریزشبکه شامل واحد های تولید پراکنده توربین بادی با ژنراتور القایی دو تغذیه ای (DFIG) ، فتوولتائیک (PV) و پیل سوختی اکسید جامد(SOFC) ، بهمنظور عملکرد در دو حالت متصل به شبکه و جزیره ای بررسی و مدل شده است. فتوولتائیک و پیل سوختی بصورت هایبرید بوده و کنترل کننده های آنها برای عملکرد در دو مد متصل به شبکه و جزیره ای طراحی شده و کنترل کننده فتوولتائیک بر اساس ردیابی ماکزیموم توان (MPPT) می باشد. کنترل کننده توربین بادی DFIG برای داشتن عملکرد مناسب در حالت جزیره ای بهبود داده شده است به گونه ای که علاوه بر بهبود کنترل ولتاژ و فرکانس در مد جزیره ای، دریافت ماکزیموم توان نیز از انرژی باد حاصل شود. شبیه سازی ها توسط نرم افزار PSCAD/EMTDC انجام شده و نتایج آن، صحت عملکرد ساختار کنترلی ریزشبکه را نشان می دهد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 8 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:15
توسط علی | تعداد بازديد : 121 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي ريسک زيست محيطي نيروگاه شهيد سليمي نکا در مرحله بهره برداري تحت word دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي ريسک زيست محيطي نيروگاه شهيد سليمي نکا در مرحله بهره برداري تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي ريسک زيست محيطي نيروگاه شهيد سليمي نکا در مرحله بهره برداري تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي ريسک زيست محيطي نيروگاه شهيد سليمي نکا در مرحله بهره برداري تحت word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین همایش ملی توسعه پایدار کشاورزی و محیط زیست سالم
تعداد صفحات: 20
چکیده:
دراین مطالعه، هدف بررسی فعالیتهای مجتمع نیروگاه نکا و شناسایی عوامل خطرات وجنبه های ریسک محیط زیستی با استفاده ازمتدهای AHP و FMEA می باشد. پژوهش مذکور از نوع کاربردی بوده که در ابتدا اطلاعات به روش کتابخانه ای گردآوری شدسپس عوامل بوجود آورنده ریسک مجتمع که می تواند ارزش های محیط زیست نیروگاه نکا را تحت تاثیر قراردهد، توسط پرسشنامه و با استفاده از مقیاس لیکرت شناسایی شده و درجه اهمیت آن مشخص گردید. در مرحله بعد ریسکهای شاخص باکمک اساتید، متخصصان خبره و کارشناسان محیط زیست تعیین شد، سپس احتمال وقوع ریسکهای محیط زیستی با کمکپرسشنامه و ازطریق روش AHP ونرم افزار Expert Choice بدست آمد. مقادیر شدت اثر نیز بااستفاده از پرسشنامه و به روش FMEA تعیین شد و نمرات ریسک محاسبه گردید. طبق نتایج بدست آمده تعداد 66 عامل خطر در 20 واحد نیروگاه و 33 جنبه ریسک در محیط های فیزیکوشیمیایی، بیولوژیکی، اقتصادی اجتماعی فرهنگی،ایمنی وبهداشت محیط شناسایی شد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 9 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:15
توسط علی | تعداد بازديد : 111 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رفتاربتن محصور شده با جاکت فولادي تحت بارمحوري به روش عددي تحت word دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رفتاربتن محصور شده با جاکت فولادي تحت بارمحوري به روش عددي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رفتاربتن محصور شده با جاکت فولادي تحت بارمحوري به روش عددي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رفتاربتن محصور شده با جاکت فولادي تحت بارمحوري به روش عددي تحت word :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: کنفرانس زلزله، سازه و روشهای محاسباتی

تعداد صفحات: 15

چکیده:

تجربه زلزله های اخیر درنقاط مختلف دنیا نشان داده است که ضعف عمده ستونهای بتن آرمه درمقاومت برشی و عدم شکل پذیری مناسب است تاکنون روشهای گوناگونی برای مقاوم سازی ستونهای بتن آرمه دربرابر زلزله پیشنهاد شده است که یکی از رایج ترین و کارامدترین آنها استفاده از جاکتهای فلزی است این تحقیق به بررسی اثرتقویت ستون بتنی کوتاه توسط جاکت فولادی روی رفتار محوری پرداخته شده است ارزیابی محصورشدگی ومتعاقبا شکل پذیری اعضای بتن مسلح از مهمترین دستاوردهای این تحقیق می باشد جهت مدلسازی المان محدود نمونه ها از نرم افزار ABAQUS6.10 شده است. قبلا بررسی آزمایشگاهی این روش انجام شده و نتایج رضایت بخی دریافت شده است و دراین تحقیق اعتبارسنجی نتایج آزمایشگاهی به روش عددی صورت می پذیرد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 6 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:15
توسط علی | تعداد بازديد : 130 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود اينترنت و وب جهاني تحت word دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود اينترنت و وب جهاني تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود اينترنت و وب جهاني تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود اينترنت و وب جهاني تحت word :

دانلود اينترنت و وب جهاني تحت word

زمینه های امنیتی
امنیت اینترنت، یك حوزه، بسیار فنی و دشوار است. پوشش دادن موضوعی نظیر این در طی و دشوار است. پوشش دادن موضوعی نظیر این در طی دوره ای مشابه با دوره فوق، بسیار دشوار و پیچیده است.

در این دوره ، تلاش خواهم كرد، تا اندازه ای به موضوعاتی نزدیك سوم كه احتمالا. بر یك خانه معمولی بر مبنای موج سوار اینترنتی (Internet surfer) تاثیر می گذارند.
حجم زیادی از اطلاعات نادرست در خصوص تهدیدات امنیتی ناشی از اینترنت، رواج یافته اند، خطراتی در این زمینه وجود دارند، اما این مكان وجود دارد كه با انجام چند مرحله ساده، تا حد قابل ملاحظه ای هرگونه خطرات مرتبط با «هكرها» را كاهش دهیم. «قانون ساده ساده ای كه بایستی به یاد داشته باشید، این است كه تنها زمانی امكان آسیب رسیدن به كامپیوترتان وجود دارد كه عوامل / كنترل های فعال بتوانند راهشان را به درون كامپیوترتان بیابند». عوامل یا كنترل های فعال، مدول های نرم افزاری هستند كه می توانند در هنگام downlioad شدن، جهت عمل بر روی كامپیوترتان، فعال گردند.

در معیار ساده وجود دارند كه شما می توانند جهت جلوگیری از سرایت كنترل های فعال به كامیپوترتان، به كگاربندید:
1 اطمینان حاصل كنید كه دارای نرم افزار ضد ویروس نصب شده می باشید و اینكه سطح حفاظتی نرم افزار فوق، شامل فایل های downbad شده (نیز) می باشد.
2 كنترلهای امنیتی مناسب درون پیمایشگران را فعال سازید.
زمینه های امنیتی جهت كاوشگر اینترنت، بواسطه انتخاب «Internet options» از روی آیتم منوی Tools برروی «Menu Bar» فراهم می باشند.
كادر گفتگو «Internet option» نمایش داده خواهد شد. Tap «security» را انتخاب كنید.
من باز ه در خصوص گزینه های در زمینه های امنیتی در كاوشگر اینترنت مایكروسافت، بحث خواهم نمود با اینحال، پیمایشگرهای دیگر نیز دارای ویژگیهای مشابه هشتند، و حتی اگر شما از «كاوشگر اینترنت» استفاده نمی كنید، می توانید بحث فوق را به عنوان یك راهنما، درنظر بگیرید.
مایكروسافت، یك نگرش دوسطحی به امنیت دارد.

اولا ، مایكروسافت «جهان اینترنت را به چند منطقه تقسیم بندی می كند:
منطقه اینترنت بواسطه پیش فرمن، منطقه فوق شامل هر چیزی می باشد كه برروی كامپیوترتان و یا كی «اینترانت» نبوده و یا به هیچ منطقه دیگری اختصاص ندرد. سطح امنیتی پیش فرض این منطقه، «Medium» است. منطقه اینترانت محلی، این منطقه عمومی شامل ‌آدرس هایی می باشد كه مستلزم یك «Proxy sevver» (تعیین شوند. بوسیله مدیر سیستم)، نمی ابشد.
اینها عبارتند از سایت های مشخص شده بروی tab اتصالات، میسرهای شبكه (نظیر llcomputername foldenam)، و سایت های اینرانت محلی (بویژه آدرسهایی كه حاوی دروه تناوب نمی باشند. نظیر http://intermal ). شما نیز می توانید سایت های را به این منطقه اضافه كنید. این منطقه، دارای سطح امنیتی پیش فرض «Medium» می باشد.

منطقه سایت های مورد اعتماد، این منطقه. شامل سایتهایی است كه مورد اعتماد شما هیتد – سایتهایی كه شما بر این باورید كه می توند فایلهای را ا زآنها بدن نگرانی درباره آسیب وارد شدن به كامپیوتر یا داده هیتان، dowmload یا اجرا كنید. شما می توندی سایتهای را به این منطقه اخصاصا دهید. سطح امنیتی پیش فرض برای منطقه سایتهای مورد اعتماد، « LOW» می باشد.
منطقه سایت های ممنوعه. این منطقه شامل سایتهایی است كه شما به آنها اعتماد ندارید – یعنی، سایتهیی است كه شما به آنها اعتماد ندارید – یعنی، سایتهایی كه مطمئن نیستید كه یم توانید اقدام به download یا اجرای فایل از روی آنها (بدون ایجاد آسیب به كامپیوتر یا داده هایتان)، نمایید یا خیر. شما می‌توانید سایتهایی را به این منطقه اختصاص دهید. سطح امنیتی پیش فرض برای منطقه سایتهای ممنوعه، «High» است.

ثانیا، چهار سطح امنیتی وجود دارند كه می توانند برای هر كدام از ای «مناطق اینترنتی» ، به كار گرفته شوند:
«High» سطح فوقانی، یامن ترنی سطح جهت پیمایش اینترنت می‌باشد، با اینحال، دارای كمترین كاركرد عملیاتی نیز می باشد. ویژگیهای با امنیت كمتر «كاوشگر اینترنتی»، غیر فعال می باشند. Cookie ها نیز غیر فعال می شوند و یان امر ممكن است موجب شود كه برخی از صفحات وب، به طور كامل بارگذاری نشوند. این سطح امنیتی برای وب پیچ هایی مناسب است كه احتمال این می رود كه دارای محتوایی آسیب رسان هستند.

«Medium» . این سطح امنیتی، یك فرایند پیمایش ایمن را فراهم نموده و در عین حال، سطح بالایی از عملیات پذیری را حفظ می كند. قبل از downlood فایل هاؤ شما در جریان امر قرار خواهید گرفت. این سطح امنیتی، از اجرای موضعی كنترل های ناشناخته یا نا امن برروی كامپیوترتان، جلوگیری می كند (نكته : شما نباید صرفا بر عملیات پذیری فوق بدون در نظر گرفتن حفاظت گامل آنتی ویروسی، تكیه كنید، بهترین كار. استفاده ز هر دوی این معیارها در كنار هم می باشد). مایكروسافت اعتقاد دارد كه سطح فوق، برای اكثر وب پیج‌ها، كفایت می كند.

«Medium – Low» سطح فوق، مشابه «Medium» می باشد، لیكگن قبل از dowmlad شما را از جریان كار مطلع نمی سازد. سطح فوق، یك سطح امنتیی مناسب برای دستری به شبكه های محلی نظیر «اینترانت های» مشترك (گروهی) می‌باشد.

«Low» این سطح امنیتی، حداقل اصول ایمنی را ارائه می نماید. تمامی عامل‌ها/ مضامین فعال می توانند به طور موضعی برروی كامپیوترتان، اجرا شوند. این سطح امنیتی، تنها برای سایتهای مناسب است كه كاملا مورد اعتماد شما هستند.

اطلاعات بالا، به لحاظ مفهومی، بر اسا سیستم help كاوشگر اینتر نت 55 می‌پاشند.
تصویر بالا، نشان می دهد كه شما چگونه می توانید مناطق و سطوح امنیتی مربتط با كاوشگر اینترنت را تغییر دهید. حالات پیش فرض، «منطقه اینترنت» و «سطح امنیتی Medium» می باشند. زندگی اغلب درحوزه وسط های قرا دارد، اینترنت هم از این قاعده مستثنی نست. احتمالا این حالت پیش فرضی، بهترین حد وسطظ كلی را فراهم می آورد، بویرژه زمانیكه در كنار یك نرم افزار ضد ویروس مناسب مورد استفاده قرار گیرد.

تصویر گفتگوی بالا، پیام هشداری است كه كاوشگر اینترنت زمانی نمایش می دهد كه پیمایشگر به شكل ذكر شده در بالا پیكربندی شده است و یك عامل/ كنترل فعال ، می كوشد تا به طور موضعی برروی كامپیوترتان اجرا گردد. این دیالوگ به شما اطلاع می دهد كه تلاش جهت اجرای یك عامل/كنترل ناامن به صورت گرفته است و از‌آن ممانعت به عمل آمده است. عامل/ كنترل فوق، اجرا نمی گردد. پیوندهای زیر. در ارتباط با برخی از مابع امنیت وب / اینترنت online می باشند كه ممكن است شما بخواهید،مطالعه شان كنید:
صفحه امنیتی Microsoft
مركز امنیتی Net scape
25 آسیب پذیری امنیتی اصلی
VET – یك كمپانی استرالیایی نرم افزار ضد ویروس
مشاوره امنیتی و نرم افزار ضد ویروس Symantec.
درك Cookic ها
برخی وب سایتها، اطلاعات را در یك فایل منحنی كوچك موسوم به یك «cookie» برروی هارد دیسك تان ذخیره می كنند.
«cooking» ها ، حاوی اطلاعاتی در خصوص شما و سلایقتان می باشند. برای مثال، اگر شما در خصوص یك جدول زمان بندی پرواز د ر كی وب سایت هواپیمایی پرس وجو كنید، ممكن است سایت فوق، «cookie» ای را ایجاد كند كه حاوی برنامه مسافرت تان باشد. و یا ممكن است تنها حاوی ثبت شماره صفحاتی باشد كه شما درون سایت فوق، از آنها بازدید كرده اید، تا به سایت فوق این امكان را بدهد كه در بازدید بعدی تان از آن سایت، صفحات را به صورت سفارشی، به شما ارائه دهد.

تنها اطلاعاتی كه شما فراهم می كنید، و یا گزینه هایی كه در طی بازدید از یك وب سایت. انتخاب می نمایید، یم توانند درون یك cookie ذخیره شوند. برای مثال، سایت فوق نمی تواند نام e – mail تان را تعیین كند مگر آنكه شما تصمیم به تایپ آن بگیرید. اجازه دادن به یك وب سایت جهت خلق یك cookie ، به علت آن سایت و یا هر سایت دیگری، اجازه دسترسی به بقیه قسمتهای كامپیوترتان را نمی‌دهد، و فقط سایت خلق كننده ‌آن cookie می تواند آن را بخواند.

كاوشگر اینترنت در حالتی قرار داده شده است كه اجازه خلق cookie را بر روی هارددیسك تان قرار دهد، از جریان این امر مطلع گردید (بواسطه اعلام كاوشگر)، بنابراین شما می توانید در خصوص اجازه دادن یا اجازه ندادن به آن cookie، تصمیم بگیرید؛ همچنین شما می توانید از قبول هر گونه cookie توسط كاوشگر اینترنت، ممانعت به عمل آورید.

شما می توانید حالات مختلفی را برای منطقه های امنیتی مختلف، تعیین كنید. برای مثال، ممكن است بخواهید به وب سایتهایی كه در منطقه سایت های مورد اعتماد ویا اینترانت محلی تان قرار دارند، اجازه ایجاد

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 5 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:15
توسط علی | تعداد بازديد : 143 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله شبيه سازي عددي انتقال همزمان حرارت و رطوبت در منسوجات متخلخل تحت word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله شبيه سازي عددي انتقال همزمان حرارت و رطوبت در منسوجات متخلخل تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله شبيه سازي عددي انتقال همزمان حرارت و رطوبت در منسوجات متخلخل تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله شبيه سازي عددي انتقال همزمان حرارت و رطوبت در منسوجات متخلخل تحت word :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: ششمین کنفرانس ملی مهندسی نساجی ایران

تعداد صفحات: 8

چکیده:

در این مدل، معادلات دیفرانسیل پاره ای مربوط به موازنه جرم و انرژی برای هوای محبوس در منسوج متخلخل و همین طور برای الیاف موجود در منسوج نوشته شده است . سپس این معادلات به صورت عددی و به روش تفاضل محدود و از روش ضمنی حل شده است . مدل ارائه شده قادر است میزان رطوبت و درجه حرارت را در زمان های مختلف فرآیند جذب رطوبت یادفع آن و در هر لایه از منسوج متخلخل محاسبه نماید . جهت بررسی نتایج مدل و مقایسه آن با مشاهدات آزمایشگاهی، نمونه ای از یک پارچه پشمی انتخاب شده که این نمونه در ابتدا خشک گردیده و سپس در رطوبت های نسبی 45%، 65% و 80% قرار داده شده است . میزان جذب رطوبت د ر زما ن های مختلف به طور آزمایشگاهی اندازه گیری شده و نتایج به دست آمده از مدل ارائه شده، در گرا ف هایی رسم شده و با مشاهدات آزمایشگاهی مقایسه شده است . نتایج مقایسه های انجام شده بر صحت نتایج حاصل از مدل پیشنهادی تاکید دارد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:15
توسط علی | تعداد بازديد : 113 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اصول و روشهاي تربيت در اسلام تحت word دارای 46 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اصول و روشهاي تربيت در اسلام تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

 

بخشی از فهرست مطالب پروژه دانلود مقاله اصول و روشهاي تربيت در اسلام تحت word

مقدمه

روش های تربیت در نهج البلاغه

روش تربیت فرزند

انتخاب همسر

ایّام بارداری

دوران کودکی

دوران هفت سالگی یا آغاز تعلیم

همراه تربیت

1ـ تعلیم قرآن و دانش

2ـ تقویت عاطفی، با تلقین محبت

3ـ تعلیم امور فنی نظامی و دانش روز

4ـ جدا سازی

5 ـ وفا به وعده‏ها

6ـ تعلیم عبادات

نوجوانی یا حساسترین دوران تربیت

نامه به امام حسن

1ـ پدر قبل از دیگران دل جوانش را فتح کند

2ـ بیان احکام حلال و حرام

3ـ الگو دهی

4 ـ تحکیم اعتقادات

5 ـ تشویق به عمل و بندگی

6ـ ساده بیان کردن مسائل

7 ـ تعلیم مکارم اخلاق

الف: انصاف و دیگران را چون خود پنداشتن

ب: هر حرفی نگفتن

ج: دوری از خود بزرگ بینی و حرص;

د: حفظ کرامت انسانی

5 ـ حفظ حرّیت انسانی

پی‏نوشت‏ها

روش های تربیتی کودکان

بررسی روشهای تربیتی از نگاه قرآن

معنی تربیت

اهمیت تربیت

بررسی روش های تربیتی

آسان گیری

لطیف سخن گفتن

معرفی نمونه های ناپسند

منابع و مآخذ

روش های تربیت در نهج البلاغه

روش تربیت فرزند

تربیت فرزند از بنیادی‏ترین مسائل تربیتی شمرده می‏شود، و سنگ زیرین تربیت‏های بعدی است، به همین جهت در دین مقدّس اسلام، سخنان معصومین، مخصوصاً امیرمؤمنان سخت بر این امر تکیه و تأکید شده است

پیامبر اکرم(ص) فرمود: «اکرموا اولادکم و احسنوا آدابهم؛(1) فرزندان خود را گرامی دارید، و آنها را نیکو تربیت کنید.»

و علی(ع) فرمود: «حقّ الولد علی الوالدان یحسّن اسمه و یحسّن ادبه و یعلّمه القرآن؛(2) حق فرزند بر پدر این است که اسم نیکو برای او انتخاب کند، و نیکو تربیتیش نماید، و قرآن را به او بیاموزد.» و حضرت امام سجّاد (ع) نیز در مقام تربیت فرزند و مسئولیّت سنگین الهی آن از پیشگاه خدا استعانت می‏جوید و عرضه می‏دارد: «و اعنی علی تربیتهم و تأدیبهم و برّهم؛(3)(بارالها!) مرا در تربیت و تأدیب و نیکی فرزندانم یاری نما.» معلوم می‏شود مسئله به حدّی سنگین است که حضرت سجاد(ع) که امام معصوم است با آن عظمتش طلب استمداد از خداوند می‏نماید. منتهی نکته در خور دقت این است که در اسلام برنامه تربیت فرزند از دوران قبل از ازدواج شروع می‏شود، یعنی از زمان انتخاب همسر هم مرد و هم زن باید برنامه ریزی داشته باشند که پدر و مادر خوب و تربیت صحیح یافته انتخاب نمایند

انتخاب همسر

صلاحیّت متقابل مرد و زن و یا همان پدر و مادر آینده سخت بر فرزند اثر دارد، زیرا اخلاق و اوصاف والدین طبق قانون «وراثت» به فرزندان منتقل می‏گردد. گرچه علم ژنتیک در غرب علم نو ظهوری است امّا قانون وراثت به صورت کلّی چهارده قرن است که در اسلام مطرح شده است

پیامبر اکرم(ص) فرمود: «در خانواده صالح ازدواج کنید زیرا اخلاق (و خصوصیات) روحی به ارث می‏رسد.)(4) در جای دیگر فرمود: «تخیّروا لنطفکم، فانّ النّساء یلدن اشباه اخوانهن و اخواتهنّ؛(5) (همسر مناسبی) برای نطفه هایتان انتخاب کنید، زیرا زنان همانند برادران و خواهران خود فرزند به دنیا می‏آورند.» و در روایت دیگری می‏خوانیم: «انظر فی ایّ شی‏ءٍ تضع ولدک فان الزق اساسٌ؛(6) ببین نطفه خود را در چه محلی مستقر می‏کنی، زیرا اخلاق اجداد و پدران، به فرزندان به ارث می‏رسد.»

به همین جهت است که علی(ع) بعد از وفات فاطمه(س) می‏خواست همسر اختیار کند به عقیل برادرش ـ که اطلاعات وسیعی از نسب قبائل عرب و تاریخ گذشته آن روز داشت ـ سفارش فرمود که از اقوام اصیل و شجاع عرب همسری برای من انتخاب کن که زاده شجاعان و وارث دلاوری و شهامت باشد؛ زیرا می‏خواهم از این ازدواج فرزند شجاع و دلیری به دنیا بیاید، عقیل پس از بررسی و جستجو «ام البنین کلابیّه» را پیشنهاد کرد، چرا که که در جامعه (آن روز) شجاع و دلیرتر از اجداد و پدران او نبود(7) این نشان می‏دهد که پدری چون امیرمؤمنان که معصوم است و شخصیت دوم عالم هستی است، برای تربیت فرزندان سالم نیاز به همسری دارد که از خانواده پاک و عفیف و اصیل و شجاع باشد

و در طرف مردان هم سفارش شده است، که به غیر متدین، شرابخوار، بی‏نماز دختر ندهید، چرا که بر نسل و فرزندان خویش اثر می‏گذارد. پیامبر اکرم(ص) فرمود: «هرگاه کسی نزد شما به خواستگاری آمد که دین و امانت داری او را می‏پسندید، پس (دخترتان را به او) تزویج دهید، وگرنه فتنه و فساد بزرگی ایجاد می‏شود.»(8)

و امام حسن مجتبی(ع) به مردی که درباره ازدواج دخترش با او مشورت نمود، فرمود: «زوّجها من رجلٍ تقیٍّ، فانه ان احبّها اکرمها و ان ابغضها لم یظلمها؛(9) به مرد باتقوای او را تزویج کن پس اگر او را دوست بدارد گرامی می‏دارد و اگر از او نفرت پیدا کرد در حق او ستم روا نمی‏دارد( زیرا تقوای او چنین اجازه نمی‏دهد) لذا هم مرد باید دارای تقوا و دامن پاک باشد و هم زن عفیفه و پاکدامن. به این جهت اسلام از کار خلاف عفّت سخت نهی نموده، چرا که آینده نسل‏ها را فاسد و جامعه را به فساد می‏کشاند. به این تحقیق توجّه کنید

«در سال 1720 م در سواحل آمریکا مردی در خانواده فاسد و بی‏بندو بار (و از پدر و مادر بی عفّت و فاسد) متولد (شد) و تمام عمر خود را به رذالت و می‏خوارگی سپری کرد و از راه دزدی زندگی خود را تأمین می‏نمود، از این مرد پنج دختر باقی ماندند که همه همانند پدر به دور از تربیتی سالم (و بی عفت) و خانواده‏ای عاری از محبّت بودند، در نسل پنجم افراد این خانواده به 1200 نفر رسیدند که طبق آمار گرفته شده، افراد أناث( و زن) این خاندان همگی اهل فحشاء بوده 240 تن از آنان به سفلیس مبتلا شدند، و 130 نفر از مردها دزدهایی جنایت پیشه و ماهر گردیدند، از این خانواده هفت نفر آدمکش حرفه‏ای و سیصد نفر دیگر همگی دارای مشاغل ممنوعه بودند، به جامعه تحویل داده شد و در طی مدّت هفتاد سال 000/700/1 دلار زیان مالی توسط این خانواده به دولت آمریکا وارد شده بود.»(10) اینجاست که عمق دستورات اسلام درک می‏شود که این همه درباره پاکی و تدیّن و حفظ نسل سفارش نموده است. و در قرآن کریم از زبان نوح می‏خوانیم: «ای خدا! کافران را از بین ببر و اگر آن‏ها بمانند، همانند خود را به دنیا می‏آورند و بندگانت را گمراه می‏کنند زیرا آنان جز فرزند فاجر و کافر به دنیا نمی‏آورند.»(11)

عاقبت گرگ زاده گرگ شود   گرچه با آدمی بزرگ شود

و پزشکان امراض روحی و روانی نیز ثابت کرده‏اند که 66% کودکان مبتلا به امراض روحی، بیماری را از مادران خود به ارث برده‏اند.(12)

ایّام بارداری

گام دوم تربیت فرزند مربوط به ایام عمل زناشویی و ایام بارداری می‏شود، در آغاز ازدواج، اسلام دستوراتی از دعا و ذکر و نماز و طهارت و امثال آن دارد که سخت برآینده فرزند اثر می‏گذارد

پزشکان می‏گویند: اگر هنگام تولید نطفه پدر مسموم باشد، تمام سلول‏های بدن او مسموم بوده و در نتیجه علیل خواهد بود، و از این نطفه مسموم و علیل، جنین ناقص و علیل به وجود می‏آید، این مسمومیت ممکن است در اثر غذای فاسدی، چون خوردن مشروب، کشیدن تریاک، کشیدن چرس و بنگ و غیره باشد، پس در هنگام مسمومیت، مخصوصاً مستی، بایستی از تولید مثل خودداری کرد.(13) در اسلام هم سفارش شده که از لقمه حرام پرهیز شود، و همین طور از مجامعت بعد از احتلام بدون غسل، مجامعت در ایام حیض و عادت ماهانه، حرف زدن در حال مجامعت، تصور و فکر شیطانی داشتن و;نهی شده است.(14)

و همین طور بر کنترل اوصاف و اخلاق و رفتار مادر در ایام بارداری سخت سفارش و توصیه شده است، چرا که آینده تربیت صحیح یا ناصحیح فزرند از همین دوران ورق می‏خورد. پیامبر اکرم(ص) فرمود: «الشقی شقیٌ فی بطن امّه و السعید من سعد فی بطن امّه؛(15) انسان بد و شقی در شکم مادر، بد و شقی می‏گردد و انسان صالح و سعید در شکم مادر رستگار و صالح می‏گردند.» یعنی با توجه به رفتار آینده جنین و با توجه به اخلاق و رفتار پدر و مادر که به او منتقل می‏شود از همان دوران جنین بودن و قرار داشتن در «رحم مادر» آینده او مشخص می‏گردد. و حتی تغذیه مادر بر تربیت روحی و اخلاقی او مؤثر است. پیامبر اکرم(ص) فرمود: «به زنان باردار، بِه بخورانید زیرا این میوه مایه زیبایی کودک و حسن خوی او خواهد بود.»(16) و در روایت دیگر می‏خوانیم: «اطعموا نساءکم الحوایل اللبان فانّه یزید فی عقل الصّبی؛(17) به همسران باردار خود کندر بدهید، زیرا کندر در افزایش خرد بچّه مؤثر است» از زبان مادر سید محمد حسین طباطبائی حافظ کلّ قرآن، دکتر هفت ساله (که اکنون بیش از سیزده سال دارد) نقل شده است که راز آن همه استعداد و نورانیّت او این بوده که من در دورانی که به او باردار بودم از گفتن و شنیدن غیبت پرهیز می‏کردم و مرتب قرآن می‏خواندم

این که در حدیث آمده: «الجنّه تحت اقدام الامّهات؛(18)بهشت زیر پای مادران است.» معانی برای این حدیث بیان شده از جمله می‏توان گفت: شاید مراد این باشد که بهشت رفتن فرزند بستگی به اوصاف و خصوصیات و پاکی و تربیت مادر دارد، یعنی این مادر است که فرزند را بهشتی می‏کند، همان تعبیری که در عرف می‏گویند این عمل زیر سر فلانی است، یعنی بهشت رفتن هم زیر سر تربیت مادر است

دوران کودکی

دوران کودکی آغاز دوران تربیت مستقیم والدین است نسبت به فرزند، چرا که در دوره‏های قبلی اوصاف و اخلاق اصالت و پاکی و یا اوصاف مقابل آنها عهده دار تربیت بودند، و مستقیماً والدین دخالت نداشتند امّا در دوران کودکی تربیت مستقیم و مسئولیت اصلی و جدید آن‏ها شروع می‏شود، در این دوره، مخصوصاً تا دوران سه سالگی مربّی اصلی مادر است، هر چند برخی دستورات مستحبی مثل نام گذاری نیکو، عقیقه، خواندن اذان و اقامه در گوش راست و چپ متوجه پدر است،(19) اما سرسلسله جنبان تربیت فزرند مادر است چرا که او با شیر دادن مخصوصاً اگر با طهارت باشد، و عطوفت و مهربانی، و تلقین برخی کلمات، از همه مهمتر با رفتارهای عبادی و اخلاقی خویش شاکله درونی و اخلاقی او را مهندسی می‏کند، به این جهت مادر توجّه کند که خیلی از مطالب را می‏تواند به فرزندش در این دوران تلقین نماید، شاهد این ادّعا اشعاری است که فاطمه زهرا(س) به هنگام بازی دادن حسنش می‏خواند، و به این طریق به تربیت روحی و پرورش جسمی او می‏پرداخت

«اشبه اباک یا حسن   و اخلع عن الحقّ الرّسن»

«حسن جان! مانند پدرت علی(ع) باش و ریسمان را از گردن حق بردار»

«واعبد الهاً ذا المنن     ولاتوال ذاالاحن»

«خدای احسان کننده را پرستش کن و با افراد دشمن و کینه توز دوستی مکن.»

و آن گاه که حسین(ع) را بر روی دست نوازش می‏کرد می‏فرمود

«انت شبیهٌ بابی         لست شبیهاً بعلیٍ»

«تو (حسین جان) به پدرم رسول خدا(ص) شباهت داری و به پدرت علی(ع) شبیه نیستی»(20) و همین طور در روایات سخت سفارش شده که عمل زناشوئی در اطاقی که حتی بچه شیرخوار بیدار است انجام نگیرد، و اگرنه اثرات زیانباری بر روحیه او خواهد گذاشت این نشان می‏دهد که کودکان شیرخوار از حسّ و درکهایی برخوردارند و گفتار و رفتار اطرافیان کاملاً بر آن‏ها تأثیر می‏گذارد

نکته دیگر این است که اگر مادر به هر علّتی نمی‏تواند بچه را شیر دهد، و یا نیست، باید در انتخاب دایه و کسی که به او شیر می‏دهد سخت دقت شود، امیرمؤمنان در این زمینه چنین سفارش می‏کند: «انظروا من ترضع اولادکم فانّ الولد یشبّ علیه؛(21) دقت کنید چه کسی فرزندان شما را شیر می‏دهد، چرا که فرزند بر اساس همان شیر و اوصاف صاحب او رشد می‏کند.» و در حدیث دیگر فرمود: «ما من لبنٍ یرضع به الصبّی اعظم برکه علیه من لبن امّه؛(22) هیچ شیری با برکتر از شیر مادر برای کودک وجود ندارد.» و در این دوران پدر و مادر به شدّت از تنبیه بدنی طفل پرهیز نمایند، چنان که پیامبر اکرم(ص) فرمود: «اطفال را بخاطر گریه نمودن نزنید، زیرا گریه آنها تا چهارماه شهادت بر یگانگی خداوند است، و در چهار ماه دوّم صلوات بر نبی و آل نبی است، و در چهار ماه سوم دعا برای والدین است.»

مسئولیت مشترکی که در این دوره متوجه والدین است جهت سلامت روحی و روانی فرزند اوّلاً، اظهار محبت به فرزندان و بوسیدن آنان است پیامبر اکرم(ص) فرمود: «احبّوا الصبیان و ارحموهم؛(23) کودکان را دوست بدارید و نسبت به آنها مهربان باشید.» و امام صادق(ع) فرمود: «خداوند بنده را مورد لطف قرار می‏دهد، بخاطر شدّت محبتی که به فرزندش دارد.»(24) و درباره بوسیدن و خوشحال نمودن فرزند فرمود: «کسی که فرزندش را به بوسد خداوند به او حسنه می‏دهد، و کسی که او را خوشحال کند، خداوند در روز قیامت خوشحالش می‏کند.»(25)

و ثانیاً تبعیض قائل نشدن بین آنان است، مثلاً پسران را بهتر از دختران ندانند، امام صادق(ع) فرمود: «پسرها نعمتند و دختران حسنه، خداوند از نعمت می‏پرسد، ولی در مقابل حسنات پاداش می‏دهد.»(26) و همین طور بین پسران و یا خود دختران تبعیض قائل نشوند، و اگر هم برخی دارای لیاقت‏هایی است که نیاز به تشویق و احترام بیشتری دارد، به گونه‏ای باشد که ایجاد حساسیت و حسادت نکند

رسول اکرم(ص) درباره مسابقه خطّاطی به حسن و حسین(ع) سفارش فرمود: هر کس خط او زیباتر است قدرت او نیز بیشتر است، حسنین(ع) هر کدام خط زیبایی نوشتند، ولی رسول خدا بین آن دو بزرگوار قضاوت نکرد، و آن دو را به مادرشان راهنمائی فرمود، تا نگرانی قضاوت با عاطفه مادری جبران شود

حضرت زهرا(س) دید که هر دو خط زیباست و هر دو در این مسابقه هنری شرکت نموده‏اند، چه باید کرد؟ و من چگونه میان دو کودکم داوری کنم؟ با ژرف نگری و رعایت مسائل دقیق تربیتی، قضاوت نهایی را به تلاش خودشان ارتباط داد و فرمود: «ای نور دیدگانم! من دانه‏های این گردنبند را با پاره کردن رشته آن بر سر شما می‏ریزم و میان شما دانه‏های گردنبند را پخش می‏نمایم هر کدام از شما دانه‏های بیشتری بگیرد خط او بهتر و قدرت او بیشتر است.»(27)

دوران هفت سالگی یا آغاز تعلیم

همراه تربیت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 7 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:15
توسط علی | تعداد بازديد : 114 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اثرات پرتوهاي ماورا بنفش روي بيوماس سطح برگ محتواي قندمحلول و پروتئين محلول در گياه شاهدانهCannabis sativa تحت word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اثرات پرتوهاي ماورا بنفش روي بيوماس سطح برگ محتواي قندمحلول و پروتئين محلول در گياه شاهدانهCannabis sativa تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اثرات پرتوهاي ماورا بنفش روي بيوماس سطح برگ محتواي قندمحلول و پروتئين محلول در گياه شاهدانهCannabis sativa تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اثرات پرتوهاي ماورا بنفش روي بيوماس سطح برگ محتواي قندمحلول و پروتئين محلول در گياه شاهدانهCannabis sativa تحت word :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: همایش ملی تغییر اقلیم و تاثیر آن بر کشاورزی و محیط زیست

تعداد صفحات: 8

چکیده:

اشعه ماورا بنفش قسمتی از طیف نامرئی خورشیدی است که لایه اوزون موجوددر استراتوسفر بالای سطح زمین از رسیدن آن به سطح زمین جلوگیری می کند کاهش لایه اوزون منجر به افزایش تابش این اشعه به سطح زمین گردیده است و موجودات زنده بخصوص گیاهان را تحت تاثیر قرار داده است در مطالعه حاضر اثر باندهای مختلف اشعه ماورا بنفش روی بیومس سطح برگ، محتواهای قند، و پروتئین درگیاه شاهدانه مورد مطالعه قرارگرفت. نتایج نشان داد که بیومس سطح برگ و محتوای پروتئین های اندامهای هوایی و ریشه تحت تیمار UV کاهش می یابد. کاهش محتوای پروتئین احتمالا با تخریب و یا کاهش سنتز پروتئین ها تحت تاثیر اشعهUV مرتبط می باشد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 19 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:15
توسط علی | تعداد بازديد : 124 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رابطه بين بکارگيري متريکهاي بازاريابي از منظر نوآوري و ميزان تحقق هدف مديريت ارتباط با مشتري بر اساس مدل گارتنر در بانک سپه شهر تحت word دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رابطه بين بکارگيري متريکهاي بازاريابي از منظر نوآوري و ميزان تحقق هدف مديريت ارتباط با مشتري بر اساس مدل گارتنر در بانک سپه شهر تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رابطه بين بکارگيري متريکهاي بازاريابي از منظر نوآوري و ميزان تحقق هدف مديريت ارتباط با مشتري بر اساس مدل گارتنر در بانک سپه شهر تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رابطه بين بکارگيري متريکهاي بازاريابي از منظر نوآوري و ميزان تحقق هدف مديريت ارتباط با مشتري بر اساس مدل گارتنر در بانک سپه شهر تحت word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین همایش منطقه ای پژوهشها و راه کارهای نوین در حسابداری و مدیریت
تعداد صفحات: 19
چکیده:
هدف این پژوهش بررسی رابطه بین متریک بازاریابی از منظر نوآوری و میزان تحقق هدف مدیریت ارتباط با مشتری بر اساس مدل گارتنر در بانک سپه شهر اصفهان میباشد. چارچوب نظری این پژوهش بر اساس مدل گارتنر ارائهشده و در این تحقیق با استفاده از پرسشنامه 61 سوالی به بررسی یک نمونه 160 تایی از مدیران و معاونین بانک سپه پرداخته شده است. ایده اصلی این مقاله بر آن است که آیا بین متریک بازاریابی از منظر نوآوری و میزان تحقق هدفمدیریت ارتباط با مشتری ارتباط وجود دارد؟ روش این پژوهش از نظر هدف کاربردی و از نظر روش توصیفی پیمایشی از شاخه میدانی است. با استفاده از نرم افزار لیزرل وSPSSمدل مذکور مورد آزمون قرار گرفت. نتایج نشان میدهد که رابطه مثبت و مستقیمی بین متریک بازاریابی از منظر نوآوری و میزان تحقق هدف مدیریت ارتباط با مشتری وجود دارد. بر اساس یافتههای تحقیق میان اجزای متریک نوآوری (خدمات جدید ،راهاندازی خدمات جدید، رضایت از خدمات جدید و درآمد حاصله) و مدیریت ارتباط با مشتری رابطهای وجود دارد. اما بین متریک درآمد حاصل از خدمات و مدیریت ارتباط با مشتری رابطهای وجود ندارد

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:15
توسط علی | تعداد بازديد : 105 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثيراجراي ماده 272 مالياتهاي مستقيم بر استانداردهاي حسابداري و تجارت جهاني تحت word دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثيراجراي ماده 272 مالياتهاي مستقيم بر استانداردهاي حسابداري و تجارت جهاني تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثيراجراي ماده 272 مالياتهاي مستقيم بر استانداردهاي حسابداري و تجارت جهاني تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثيراجراي ماده 272 مالياتهاي مستقيم بر استانداردهاي حسابداري و تجارت جهاني تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین کنفرانس ملی حسابداری، مدیریت مالی و سرمایه گذاری
تعداد صفحات: 11
چکیده:
این مقاله در موردمباحث نظری ماده 272 مالیاتهای مستقیم بر شرکتهای پذیرفته شده در بورس و فرابورس در زمینه حسابرسی مالیاتی و گزارش مربوطه و اختلاف مودیان مالیاتی با گزارشهای ارسالی از شرکتها با مقررات و قوانین مالیاتی کشور که مطابق استانداردهای حسابداری ایران تهیه شده است می پردازد. بیان و رسیدگی به اختلافات دائمی و موقت موجود در استانداردهای حسابداری و مقررات مالیاتی که باعث رد اظهارنامه مالیاتی شرکتها شده است حایزاهمیت بوده که درمقاله حاضر مورد بررسی قرار گرفته است. سپس اختلافاتدایمی و موقت موجود در استانداردهای حسابداری و مقررات مالیاتی عنوان شده است. نتایج حاکی از آن است که مغایرت بیناستاندارهای حسابداری و قوانین مالیاتی و به تبع آن سود حسابداری و سود مشمول مالیات طبیعی بوده و هر گونه تلاش برای رفع این مغایرتها هرچند تا حدودی نتیجه بخش بوده اما رفع کامل آن و تهیه استانداردهای حسابداری کاملا منطبق با قوانین مالیاتی و یا بالعکس امکان پذیر نمی باشد که این چالشی درجهت مسیر توسعه وهمگام سازی قوانین و استانداردهای حسابداری موجود با استانداردهای بین‌المللی است که به تبع آن ملحق شدن به تجارت جهانی رادر شرایط کنونی دشوار می سازد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 3 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:14
توسط علی | تعداد بازديد : 109 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي ارزش اقتصادي سيب زميني رقم آگريا در شرايط نگه داري در انبارهاي سنتي و فني در منطقه اردبيل تحت word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي ارزش اقتصادي سيب زميني رقم آگريا در شرايط نگه داري در انبارهاي سنتي و فني در منطقه اردبيل تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي ارزش اقتصادي سيب زميني رقم آگريا در شرايط نگه داري در انبارهاي سنتي و فني در منطقه اردبيل تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي ارزش اقتصادي سيب زميني رقم آگريا در شرايط نگه داري در انبارهاي سنتي و فني در منطقه اردبيل تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی علوم و صنایع غذایی
تعداد صفحات: 7
چکیده:
به منظور بررسی اقتصادی ضایعات انباری سیب زمینی رقم اگریا درشرایط انبارهای سنتی و مدرن درمهرماه 1389 تعداد 15انبار سنتی و 5انبار فنی درمنطقه اردبیل انتخاب شد درهرانبار مقدار 150کیلوگرم ازسیب زمینی رقم اگریا سه تکرار و براساس طرح کاملا تصادفی توزین و پس ازبررسی بالینی و ظاهری ازنظر سلامت نسبی و عدم الودگی قابل رویت به بیماریهای خسارت زا تاپایان دوره انبارداری حدود پنج ماه پس ازبرداشت درداخل انبار نگهداری شدند درطی دوره انبارداری و اززمان شروع دوره نگهداری درانبار رطوبت نسبی انبار دمای داخل انبار و میزان افت و اهش وزن محصول درفواصل زمانی 15 روز اندازه گیری و یادداشت گردید میزان خسارت درطول یک ماه اول نگهداری درانبار فنی 0/25ودرانبار سنتی 2/20 درصد بود درماه دوم این مقدار 0/5و4/85 درصد درماه سوم 1و8/10 درصد درماه چهارم 1/75و11/40درصد ودرماه پنجم آن شامل 4و15/10 درصد به ترتیب درانبار فنی و سنتی مشاهده گردید.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 28 امتياز توسط 9 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:14
توسط علی | تعداد بازديد : 113 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه مصرف انرژي در ماشينهاي برقي و فسيلي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثير استقرارسيستم هاي IT بررضايت مشتري در سازمان ها تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه فرآيند آهنگري داغ بدون پليسه با آهنگري معمولي براي قطعه شفتبلند نيسان تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله مشكلات روانپزشكي در كودكان زير پنج سال تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله ارائه مدلهاي قيمت گذاري درصنعت حمل و نقل هوايي کشوردرچارچوب آزادسازي قيمت ها مطالعه مو (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود تحقيق بررسي و تطبيق بين مدينه فاضله افلاطون و جامعه ديني، الهي امام زمان (عج) تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تنوع گياهان دارويي در عرصه هاي جنگلي و مرتعي درياي خزر تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله صنعت گردشگري در ايران ،مطالعه موردي : شهر زنوز تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تحليل قابليت اعتمادقابهاي فولادي براساس روشهاي پيشرفته ي مونت کارلو تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود نقد و بررسي موادي از پيش نويس لايحه آئين قانون دادرسي کيفري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تجديد حيات فکرى، فرهنگى معتزله در قرن چهارم هجرى تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تجديد آرايش سيستمهاي توزيع به منظور کاهش تلفات با مدل درختي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تحليل مفهوم، مفاد و ماهيت توجيهي الزام سياسي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله بررسي وضعيت عوامل مخرب لايه ازن درايران و اثرات منفي زيست محيطي آن تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله ارزيابي شدت بيابانزايي منطقه کاشان از منظر معيار خاک تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)

صفحه قبل 1 ... 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 صفحه بعد
نويسندگان
» علی (5344)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
» بازديد امروز : 1751
» بازديد ديرور : 1689
» بازديد ماه گذشته : 44207
» بازديد سال گذشته : 47462
» كل بازديد : 47462

» كاربران آنلاين : 6
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 6

» مجموع مطالب : 5344
» مجموع نظرات : 40
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 54.166.130.157
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 1
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
دریافت ویزا
نتایج زنده فوتبال ایران و جهان
دهکده دانلود کتاب
سایت همسریابی موقت