مقالات من

مقالات من
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
مطالب پربازديد
» دانلود مقاله مکانيسم هاي دفاعي حشرات در برابر پارازيت ها و پاتوژنها با تکيه بر دفاع ايمني شناختي تح (بازديد : 13129)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (بازديد : 460)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (بازديد : 336)
» دانلود مقاله مدلسازي صداي ترافيک معابر شهري تحت word (بازديد : 328)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (بازديد : 323)
» دانلود پايان نامه جرم مستمر و جرم آني تحت word (بازديد : 319)
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (بازديد : 318)
» دانلود مقاله در مورد مکانيک و ارتباط آن با معادلات ديفرانسيل تحت word (بازديد : 312)
» دانلود مقاله بهسازي منطق GNY در برابر حملات انعکاسي تحت word (بازديد : 300)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (بازديد : 300)
نیلی بلاگ

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رايگان عجايب هفتگانه تحت word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رايگان عجايب هفتگانه تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رايگان عجايب هفتگانه تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رايگان عجايب هفتگانه تحت word :

نقاشی از باغهای معلق بابل
با وجود اینکه اکثر افراد میدانند فهرستی از عجایب هفت گانه وجود دارد، اما کمتر کسی نام همه آنها را میداند. تهیه فهرست کامل عجایب هفت گانه در اصل حدود قرن دوم قبل از میلاد کامل شده است و اولین اشاره به ایده تهیه این مجموعه مکتوب در کتاب تاریخ هرودوت آمده است که در قرن 5 قبل از میلاد مربوط میشود.

چندین دهه بعد از آن، تاریخ نگاران یونانی درباره بزرگترین بناهای تاریخی دوران خود شروع به نوشتن کردند. از جمله کالیماکوس (Callimachus) - که در 305 تا 240 قبل از میلاد می زیست - سر کتابدار کتابخانه اسکندریه، مجموعه ای از عجایب جهان را تهیه کرد. امروز، تمام چیزی که درباره این مجموعه میدانیم، همین عنوان آن است و بس، به این دلیل که این کتاب نیز در آتش سوزی بزرگ کتابخانه اسکندریه از بین رفت.

فهرست نهایی عجایب هفت گانه در قرون وسطا تکمیل شد. این فهرست شامل چشمگیرترین بناهای تاریخی جهان باستان بود که از بعضی، شواهد بسیار اندکی در دست بود و تعدادی نیز اصلا باقی نمانده بودند. آثار کنده کاری هنرمند هلندی مارتن ون هیمسکرک (Marten Van Heemskerck) و کتاب تاریخ معماری یوهان فیشر ارلاخ (Johann Fischer von Erlach) از قدیمی ترین منابعی هستند که در آن به این فهرست عجایب هفت گانه اشاره شده است.

امروز، شواهد باستان شناسی از بسیاری از اسرار تاریخی که قرنها عجایب هفت گانه را احاطه کرده بودند، پرده برداشته است. عجایب هفت گانه برای سازندگانشان نمادهایی از مذهب، اسطوره شناسی، هنر، قدرت و علم بودند و برای ما، آنها شواهدی از توانایی انسان هستند.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 38 امتياز توسط 13 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:11
توسط علی | تعداد بازديد : 36 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي نقش مديريت به عنوان عامل تاثيرگزاربرتعهدو روابط سازماني کارمندان بارويکرداسلامي تحت word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي نقش مديريت به عنوان عامل تاثيرگزاربرتعهدو روابط سازماني کارمندان بارويکرداسلامي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي نقش مديريت به عنوان عامل تاثيرگزاربرتعهدو روابط سازماني کارمندان بارويکرداسلامي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي نقش مديريت به عنوان عامل تاثيرگزاربرتعهدو روابط سازماني کارمندان بارويکرداسلامي تحت word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنفرانس بین المللی توسعه و تعالی کسب و کار
تعداد صفحات: 8
چکیده:
درشرایط نابسامان اقتصاد جهانی، لزوم دارا بودن و پیاده سازی فرهنگی قوی و ایجاد جوی مناسب در سازمان، اجزای لاینفکی برای تعهد بیش از پیش کارکنان می باشد. امروزه یکی از معضلاتی که سازمانها به آن مبتلا هستند مشکل نیروی انسانی و ناتوانایی سازمان در استفاده بهینه از توان بالقوه کارکنان به وی‍‍ژه در سطوح کارشناسی و تخصصی است. این امر سبب کاهش بهره وری سازمان و ناتوانی در رقابت در عرصه های ملی و بین المللی گردیده است از آنجایی که انسان موجودی مدنی الطبع و اجتماعی خلق شده است او را گریزی جز زندگی کردن با دیگران و بر قراری ارتباط با آنها نیست . این ارتباط دامنه وسیعی دارد .تربیت فرزندان و اداره خانواده نیاز به برقراری ارتباط صمیمی و نزدیک دارد . کار کردن در کارخانه ها، مدارس ، بیمارستانها و ; مستلزم برقراری رابطه با همکاران و ارباب رجوع است .. اگر چه ارتباط همیشه خود به خود یک هدف نیست ، ولی به عنوان ابزار مدیریت در همه کارهای مدیریت دخالت دارد . به همین دلیل علوم مربوط به رفتار و روابط بین ا نسان ها جایگاهی خاص پیدا کرده است

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 11 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:11
توسط علی | تعداد بازديد : 46 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اندام زايي در گياه پيرتروم ( Pyrethrum cinerariaefolium ) در محيط درون شيشه تحت word دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اندام زايي در گياه پيرتروم ( Pyrethrum cinerariaefolium ) در محيط درون شيشه تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اندام زايي در گياه پيرتروم ( Pyrethrum cinerariaefolium ) در محيط درون شيشه تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اندام زايي در گياه پيرتروم ( Pyrethrum cinerariaefolium ) در محيط درون شيشه تحت word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی یافته های نوین در علوم کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست
تعداد صفحات: 3
چکیده:
گلهای پیرتروم عمدتاً حاوی پیرترینها بوده که بطور گسترده بعنوان حشره کشهای طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند. پیرترینها دارای تعدادی از ویژگیهای کیفی یک عامل ایده آل کنترل آفات بوده و بر ضد طیف وسیعی از حشرات بسیار مؤثر می باشند و سویه های مقاوم کمی در برابر آنها ایجاد شده و دارای اثرات کشندگی بر روی حشرات می باشند. باززایی با فراوانی بالا از بافت کشت شده در محیط درون شیشه پیش نیاز بکارگیری موفق تکنیکهای کشت بافت برای اصلاح گیاهان می باشد. در این مطالعه تیمارهای هورمونی مختلف و ریزنمونه های دمبرگ، هیپوکوتیل، برگ و برشهای طولی ساقه برای باززایی پیرتروم مورد بررسی قرار گرفت. بهترین تیمار برای باززایی تیمار هورمونی 4A+ 2,4D ا 02 بود.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 12 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:11
توسط علی | تعداد بازديد : 74 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تخيل و جايگاه معرفتي آن در رمانتيسيزم: بررسي تطبيقي رمانتيسيزم اروپا و ايران با رويکردي به شعر ميرزاده عشقي تحت word دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تخيل و جايگاه معرفتي آن در رمانتيسيزم: بررسي تطبيقي رمانتيسيزم اروپا و ايران با رويکردي به شعر ميرزاده عشقي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تخيل و جايگاه معرفتي آن در رمانتيسيزم: بررسي تطبيقي رمانتيسيزم اروپا و ايران با رويکردي به شعر ميرزاده عشقي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تخيل و جايگاه معرفتي آن در رمانتيسيزم: بررسي تطبيقي رمانتيسيزم اروپا و ايران با رويکردي به شعر ميرزاده عشقي تحت word :

دانلود مقاله تخيل و جايگاه معرفتي آن در رمانتيسيزم: بررسي تطبيقي رمانتيسيزم اروپا و ايران با رويکردي به شعر ميرزاده عشقي تحت word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1388 در نقد ادبی از صفحه 109 تا 134 منتشر شده است.
نام: تخیل و جایگاه معرفتی آن در رمانتیسیزم: بررسی تطبیقی رمانتیسیزم اروپا و ایران با رویکردی به شعر میرزاده عشقی
این مقاله دارای 26 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله تخیل
مقاله معرفت شناسی
مقاله رمانتیسیزم
مقاله میرزاده عشقی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
رمانتیك ها با فراهم آوردن چشم اندازی نو در مطالعات ادبی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جهان بیش از دو سده است که در مرکز توجه جهانیان هستند. رمانتیسیزم به عنوان مکتبی زنده و در قید حیات، بیش از اینکه پدیده ناب قرن نوزدهمی باشد، جزء اساسی فرهنگ مدرن است و پیش از اینکه گرایش ناب ادبی باشد، نگرشی نو در مطالعات جهانی به شمار می آید. برجسته ترین اصل این مکتب، فردیت؛ کمال فردی و نامحدودیت فرد با تاکید بر نقش تخیل است و در بعد ادبی، نوعی ارزیابی مجدد و هستی شناسانه از طریق شعر «تخیل» در زیبایی شناسی مکتب رمانتیسیزم از جایگاه مهمی برخوردار است و بی تردید باید برجسته ترین ویژگی این مکتب و وجه ممیزه آن را نسبت به سایر مکاتب، رویکرد ویژه آن به تخیل دانست.
هنر و ادبیات مدرن امروز ایران، محصول آشنایی با تفکر غرب است و این واقعیت، نیازمند فهم و درک فرهنگ و فلسفه غرب است. به طور قطع، آشنایی با ریشه های مختلف این تفکر برای درک بهتر آن، اهمیتی بسزا خواهد داشت.
آنچه این مقاله قصد دارد به آن بپردازد، بررسی یکی از ویژگی های زیبا شناختی رمانتیسیزم، یعنی «تخیل» و چگونگی بروز آن در شعر فارسی عصر مشروطه ـ به عنوان دوران آغازین این تحول سبکی ـ است. برای این منظور، نمونه هایی از اشعار میرزاده عشقی برگزیده شد؛ عشقی فرد اکمل مدرنیسم دوران مشروطه است که بیشترین گسستگی فکری از سنت و رویکرد به تجدد را می توان در شعر و اندیشه او سراغ گرفت.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 28 امتياز توسط 11 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:11
توسط علی | تعداد بازديد : 39 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله دو تقرير از برهان جهان شناختي در مغرب زمين تحت word دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله دو تقرير از برهان جهان شناختي در مغرب زمين تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله دو تقرير از برهان جهان شناختي در مغرب زمين تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله دو تقرير از برهان جهان شناختي در مغرب زمين تحت word :

دانلود مقاله دو تقرير از برهان جهان شناختي در مغرب زمين تحت word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز و زمستان 1387 در فلسفه و كلام (مطالعات اسلامی) از صفحه 11 تا 36 منتشر شده است.
نام: دو تقریر از برهان جهان شناختی در مغرب زمین
این مقاله دارای 26 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله جهان شناختی فلسفی
مقاله دلیل کافی
مقاله علیت
مقاله علت اولی
مقاله امکان

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
برهان جهان شناختی یکی از مهم ترین برهان های فلسفی و کلامی در حوزه سنت دینی ادیان مختلف بوده و هست. در سنت فلسفی کلامی مغرب زمین، هم تعبیرهای متفاوتی از این برهان ارایه شده و هم نقدهای بسیاری بر آن وارد گشته است. در این نوشتار هم مهم ترین تعابیر آن ارایه شده و هم نقدهای آن مورد توجه قرار گرفته و در موارد لزوم به اندازه اعتبار نقدها اشاره شده است.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 15 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:11
توسط علی | تعداد بازديد : 47 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق نقش مهندسي Piping در پروژه هاي ساختماني تحت word دارای 109 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق نقش مهندسي Piping در پروژه هاي ساختماني تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق نقش مهندسي Piping در پروژه هاي ساختماني تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق نقش مهندسي Piping در پروژه هاي ساختماني تحت word :

مهندسی Piping سه شاخه کلی را شامل می شود:
1) Material of Piping
2) Supporting & Stress Analyse
3) Design
در این جا به بررسی مدارک مورد نیاز برای شروع یک پروژه در یک واحد فرآیندی می پردازیم هر پروژه شامل سه بخش و یا سه مرحله می باشد که شرکتهای مجری انجام پروژه براساس نوع فعالیت تقسیم بندی می شوند. سه بخش کلی پروژه عبارتند از:
1) Engineering 2) Procurment 3) Construction
مرحله اول: بخش مهندسی یا همان بخش طراحی انجام پروژه می باشد.
مرحله دوم: تهیه ابزار آلات لازم برای انجام پروژه می باشد.
مرحله سوم: ساخت و ساز پروژه می باشد.
شرکتهای مختلف بنا به نوع فعالیت به شرکتهای EPC یا EP و یا PC تقسیم بندی می شوند عمده شرکتهای معتبر در این صنعت از نوع شرکتهای EPC هستند.
در این مرحله به معرفی نقشه ها و مدارک مورد نیاز برای انجام یک پروژه می‌پردازیم.

نقشه ها و مدارک مورد نیاز در طراحی Piping
به منظور انجام فعالیتهای مربوط به یک پروژه لازم است که یک تیم پروژه تحت نظر یک مدیر پروژه مشغول شوند. مدیر پروژه مسئول و کنترل کننده تمامی فعالیتها بوده و پاسخگوی مسائل مربوط می باشد. افراد مشغول در انجام پروژه مسائلی از قبیل طراحی مهندسی، زمان بندی و قیمت تمام شده را در موارد مختلف به مدیر پروژه ارائه می کنند که البته معمولاً این موضوع شامل مسائل فنی پروژه نمی شود.
دپارتمان مهندسی مکانیک مهندسین را برای انجام یک پروژه خاص در زمینه های زیر بکار می گیرد. این زمینه ها عبارتند از: طراحی سیستمها و تجهیزات، ساخت و گرمایش و تهویه مطبوع و نیز طراحی تیم های Piping.
مهندسین Piping موظفند پروژه را طوری هدایت کنند که اهداف نهایی پروژه تامین شود برخی از این مسئولیت ها شامل موارد زیر است:
- انجام مراحل طراحی مهندسی کارخانه فرآیندی و ارائه طرح سیستم Piping
- تحلیل تنش لوله‌ها
- طراحی تکیه گاه‌ها
- پیشگیری از واماندگی و خروج سیال از سیستم
- به پایان رساندن موارد مشخص شده در قرارداد پروژه
- ارتباط با بخشهای دیگر پروژه به منظور هماهنگی میان تمام گروه‌های مربوطه
و تطابق لازمه با مشخصات استاندارد، مشخصات فنی، برنامه زمانبندی تعیین شده و در نهایت بودجه در نظر گرفته شده است.
برای کنترل تمامی فازهای طراحی، آنالیز، تدارکات، ساعت و نصب لوله ها و تکیه گاهها و سایر قسمتهایی که در شکل گرفتن تیم Piping لازم است سندهای فنی موجگود است که ابزار و روشهای لازم را فراهم می کنند.
مهندسین Piping با مطالعه دقیق نیازها تشخیص می دهد که چه مدارکی لازم است و در چه زمانی باید مورد استفاده و یا برای تایید به دیگر اعضای پروژه تحویل داده شود.
مدرک های مورد نیاز در مهندسی ‍Piping شامل موارد زیر است:
• دیاگرام جریان یا فرآیند Process Flow Diagram (PFD)
• دیاگرام لوله کشی به همراه ابزار دقیق Piping and Instrument Diagram (P&ID)
• Line List لیست خطوط
• Piping Specification مدارک محدود و یا مشخصات فنی کار
• Plot Plan جانمایی کلی واحد فرآیندی
• Piping Layout نقشه های طراحی لوله کشی
• ایزومتریک لوله کشی Piping Isometric
• ایزومتریک ساپورت Support Isometric
• نقشه های مرکب
• نقشه های قیود و تکیه گاهها
• مدل اشل Scale Model
• گزارشهای مربوط به تحلیل تنش
• نقشه های مربوط به بازرسی در حال سرویس
• گزارش تغییرات در طراحی
دیاگرام جریان یا فرآیند (PFD)
نقشه شماتیکی است که تعریف کلی از فرآیند سیستم را توسط نمایش تجهیزات و خطوط اصلی فرآیند همراه با مشخصات پروسی این خطوط ارائه می دهد این مشخصات عموماً شامل درجه حرارت و فشار کاری (عملیاتی)، دبی جریان، دانسیته و ویسکوزیته، میزان و یا درصد عناصر مهم در خطوط مختلف می باشد. این مهم توسط مهندسی شیمی- فرآیند آماده شده و هدف پروژه و نحوه فعالیت کارخانه را از لحاظ جریان فرآیند معین می کند این دیاگرام در مرحله Basic Design ایجاد می شود.
دیاگرام لوله کشی به همراه ابزار دقیق (P&ID)
سندی که براساس P.F.D پایه گذاری می شود وی با جزئیات کاربردی
Piping and Instrument Diagram می باشد.
این دیاگرام مشخصات فرآیندی تجهیزات، اجزاء و اقلام مورد نیاز در سیستم لوله کشی نیازهای ابزار دقیق و محل قرارگیری آنها، نحوه اتصالات لوله ها را بین تجهیزات مختلف، سیستم عایق بندی، سایز لوله ها، کلاسهای مختلف کاری براساس نوع سرویس و فشار کاری (Rating)، خطوط شیبدار و مقدار شیب، جهت جریان و… را براساس شماره خطها نشان می دهد. نکته قابل توجه در توضیحات بالا این است که آندسته از اقلام لوله کشی که در طراحی Piping Layout (چیدمان لوله‌کشی) مورد نیاز واقع می شوند در نقشه P&ID دیده نمی شوند. از جمله زانویی ها که دقیقاً بستگی به طریقه چیدمان لوله کشی دارند.
نکته دیگر در این مبحث این است که مجموعه سرویس که تعیین کننده جنس لوله و فشار کاری که اصطلاحاً Rating می گویند را با کلاس کاری نمایش می دهند. نکته بعدی که در (P&ID) به آن اشاره می شود.
که برای ارجاع به Line List پروژه Piping بکار می رود این شماره تا وقتی که پارامترهای طراحی تغییر نکند ثابت باقی خواهد ماند لذا وقتی یک شماره خط تغییر می کند.
باید انتظار داشت که برخی از پارامترها از قبیل سرویس خطوط (سیالی که در داخل لوله جریان دارد)، ماده بکار رفته، دما، فشار و یا هر ترکیب دیگری از این خصوصیات تغییر کرده باشد.
به طور خلاصه شماره خطوط شامل اطلاعات زیر است:
- قطر اسمی
- سرویس داخل لوله
- اعدادی که شماره خط را مشخص می کند
- کلاس کاری
بعنوان مثال CWS-1005-150CS-16 یک شماره خط است که به ترتیب از سمت راست مشخص کننده لوله با قطر اسمی 16 اینچ و کلاس کاری 150CS به معنای 150 پوند rating و جنس کربن استیل CS و شماره خط 1005، در یک سیستم تغذیه آب سرد Cooling Water Supply.
Line List
اعداد نشانگر شماره خط در P&ID به منظور مشخص شدن در لیست خط
(Line List) در نظر گرفته می شوند. لیست خط شامل تمام خطوط پروژه می شود که با توجه به سیستم مربوطه و سپس با توجه به اعداد نشانگر طبقه بندی می شوند. این لیست تمام پارامترهای طراحی خط مربوطه شامل قطر لوله، ضخامت دیواره، نوع سیال، دمای طراحی و دمای کاری جنس ضخامت عایق و استاندارد بکار رفته را در بر می گیرد. علاوه بر Line List اکثر پروژه ها لیستی از شیرهای مورد استفاده در سیستم Piping نیز دارند شماره شیر که برای هر شیر بطور منحصر به فرد تعیین می شود، سیستم مربوطه، کلاس و احتمالاً نوع شیر را مشخص می کند؛ نمونه Line List در ادامه آورده شده است.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 32 امتياز توسط 8 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:11
توسط علی | تعداد بازديد : 43 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مکانيابي کاراتر خطا با استفاده از اطلاعات فراواني پوشش تحت word دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مکانيابي کاراتر خطا با استفاده از اطلاعات فراواني پوشش تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مکانيابي کاراتر خطا با استفاده از اطلاعات فراواني پوشش تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مکانيابي کاراتر خطا با استفاده از اطلاعات فراواني پوشش تحت word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش ملی مهندسی رایانه و مدیریت فناوری اطلاعات
تعداد صفحات: 11
چکیده:
مکان یابی خطاهای پنهان نرم افزار پرهزینه ترین و زمانبرترین مرحله در عملیات اشکال زدایی است. مکان یابی خودکار خطا راه کاریاست که به منظور کاهش زمان و هزینه مورد استفاده قرار می گیرد. روشهای مبتنی بر پوشش مکان یابی خطا اطلاعات حاصل ازاجرای برنامه را به ازای موارد آزمون مختلف استخراج می کنند. این روش ها با مقایسه اطلاعات حاصل، در اجراهای موفق و ناموفقسعی در شناسایی مکان های خطا دارند. روش هایی که تاکنون ارائه شده است، فقط به اجرا شدن یا نشدن واحدهای کد (اطلاعاتدودویی) در نمونه آزمونها توجه دارند. در این مقاله بر خلاف کارهای پیشین، اطلاعات پوششی به صورت فراوانی استخراج شدهاست. برای اثبات سودمندی اطلاعات به دست آمده در تکنیک های شناساگر خطا، برای اولین بار دو تکنیک معتبر و پرکاربردتارانتولا و اوکای به نحوی باز تعریف شده اند تا بتوانند اطلاعات فراوانی پوشش را به شکلی صحیح در محاسبات خود دخالت دهند.نتایج آزمایش ها بر روی مجموعه برنامه استاندارد زیمنس نشان می دهند که استفاده از اطلاعات فراوانی پوشش می تواند کاراییروش های تارانتولا و اوکای را به طور قابل توجهی بهبود بخشد و سرعت کشف خطا را افزایش دهد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 51 امتياز توسط 18 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:11
توسط علی | تعداد بازديد : 52 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Selection and Design of Knowledge Based (KB) AGVs System for Material Handling. تحت word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Selection and Design of Knowledge Based (KB) AGVs System for Material Handling. تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Selection and Design of Knowledge Based (KB) AGVs System for Material Handling. تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Selection and Design of Knowledge Based (KB) AGVs System for Material Handling. تحت word :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید

تعداد صفحات: 8

چکیده:

This paper presents the design of a Knowledge Based Material Handling System (KBMHS) used for transporting part types between machining centres and load, unload stations. The KBMHS is one of the modules of the Knowledge Based Flexible Manufacturing’ System Design (KBFMSD), which is able to design a complete FMS.A hybrid knowledge base and an optimization approach for the selection of the Material handling System (MHS) and reduction of handling cost is used. Depending on the input parameters, the knowledge base selects suitable material handling systems for transportation of parts between loading, unloading and machining centres, while the analytical part finds the optimal handling cost and cost of the MHS. The KBMHS is developed in AM: an expert system shell. The application of the system is demonstrated with the help of an example

 

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 21 امتياز توسط 8 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:11
توسط علی | تعداد بازديد : 34 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ترکيب بهينه سرويس هاي وب با استفاده از الگوريتم درهم آميختن پرش قورباغه ها تحت word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ترکيب بهينه سرويس هاي وب با استفاده از الگوريتم درهم آميختن پرش قورباغه ها تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ترکيب بهينه سرويس هاي وب با استفاده از الگوريتم درهم آميختن پرش قورباغه ها تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ترکيب بهينه سرويس هاي وب با استفاده از الگوريتم درهم آميختن پرش قورباغه ها تحت word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش ملی مهندسی رایانه و مدیریت فناوری اطلاعات
تعداد صفحات: 7
چکیده:
یکی از بهروزترین مباحث مطرح در مهندسی نرمافزار معماری سرویسگرا است. در این معماری، سرویس کوچکترینمنبع قابل فراخوانی می باشد. امروزه استفاده از تکنولوژی سرویس وب در ساخت برنامه های کاربردی مختلف، درحالافزایش است. مهمترین مزیت این تکنولوژی توانایی ترکیب سرویس ها است. ترکیب سرویس ها به کنار هم قرارگرفتن چند سرویس مستقل، جهت رسیدن به توانایی و قابلیت بیشتر اطلاق می شود. با افزایش تعداد ارائه کنندگانسرویسهای وب، تعداد زیادی سرویس وب با عملکرد یکسان و خواص غیرعملکردی متفاوت در وب منتشر شده اند. لذا برای یافتن ترکیبی با بهترین کیفیت، بررسی تمام حالات ممکن فرآیندی زمانبر بوده و در دسته مسائل NP-Hard به شمار میآید. از طرف دیگر، باید توجه کرد برخی از این سرویس ها با یکدیگر ناسازگار بوده و نمی توانند دریک ترکیب شرکت نمایند. این مقاله روش جدیدی مبتنی بر الگوریتم فراابتکاری درهم آمیختن پرش قورباغه ها (SFLA) برای مسئله یافتن ترکیب بهینه سرویسهای وب با در نظر گرفتن ناسازگاری میان سرویس ها ارائه می دهد. نتایج حاصل از اجرای شبیه سازی روش پیشنهادی، بالا بودن کیفیت راهحل پیدا شده و بهینه بودن الگوریتمپیشنهادی نسبت به سایر الگوریتم های فراابتکاری را نشان می دهد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 41 امتياز توسط 13 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:11
توسط علی | تعداد بازديد : 48 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله طرح تئوري پيش خور با کنترل کننده هاي صنعتي PI به منظور کاهش نوسانات حالت ماندگار ريز شبکه هاي بادي مجهز به ژنراتور القايي قفس سنجابي تحت word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله طرح تئوري پيش خور با کنترل کننده هاي صنعتي PI به منظور کاهش نوسانات حالت ماندگار ريز شبکه هاي بادي مجهز به ژنراتور القايي قفس سنجابي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله طرح تئوري پيش خور با کنترل کننده هاي صنعتي PI به منظور کاهش نوسانات حالت ماندگار ريز شبکه هاي بادي مجهز به ژنراتور القايي قفس سنجابي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله طرح تئوري پيش خور با کنترل کننده هاي صنعتي PI به منظور کاهش نوسانات حالت ماندگار ريز شبکه هاي بادي مجهز به ژنراتور القايي قفس سنجابي تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین کنفرانس ملی ایده های نو در مهندسی برق
تعداد صفحات: 7
چکیده:
از مهمترین مسایل مطرح در ریز شبکه های بادی سرعت ثابت با ماشین القایی قفس سنجابی متصل به شبکه بینهایت پاسخ سریع ومطلوب سیستم در مواجهه با ناپایداری های حالت گذرای شبکه مانند اغتشاش در شین بینهایت و اتصالی در پایانه استاتور ماشین خواهد کرد. بهمنظور بهبود رفتار دینامیکی ولتاژ و فرکانس، در حالت ماندگار و گذرا و همچنین کاهش انحراف سرعت روتور در مواجهه با اغتشاش و افت ولتاژهای شبکه سراسری، طرح تئوری پیشرفته پیش خور با کنترل کننده های صنعتیPI بر پایه استفاده از دینامیک شبکه، به ریز شبکه اعمال می گردد. نتایج شبیه سازی بر اساس نرم افزارMATLAB/SIMULINKبیانگر این نکته است که با اضافه شدن سیستم کنترل به ریز شبکه، سرعت میرایی مؤلفه های حالت گذرای سیستم افزایش و حد پایداری فرکانسی شبکه بهبود خواهد یافت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 33 امتياز توسط 10 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ساعت 8:11
توسط علی | تعداد بازديد : 41 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه مصرف انرژي در ماشينهاي برقي و فسيلي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثير استقرارسيستم هاي IT بررضايت مشتري در سازمان ها تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه فرآيند آهنگري داغ بدون پليسه با آهنگري معمولي براي قطعه شفتبلند نيسان تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله مشكلات روانپزشكي در كودكان زير پنج سال تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله ارائه مدلهاي قيمت گذاري درصنعت حمل و نقل هوايي کشوردرچارچوب آزادسازي قيمت ها مطالعه مو (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود تحقيق بررسي و تطبيق بين مدينه فاضله افلاطون و جامعه ديني، الهي امام زمان (عج) تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تنوع گياهان دارويي در عرصه هاي جنگلي و مرتعي درياي خزر تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله صنعت گردشگري در ايران ،مطالعه موردي : شهر زنوز تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تحليل قابليت اعتمادقابهاي فولادي براساس روشهاي پيشرفته ي مونت کارلو تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود نقد و بررسي موادي از پيش نويس لايحه آئين قانون دادرسي کيفري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تجديد حيات فکرى، فرهنگى معتزله در قرن چهارم هجرى تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تجديد آرايش سيستمهاي توزيع به منظور کاهش تلفات با مدل درختي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تحليل مفهوم، مفاد و ماهيت توجيهي الزام سياسي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله بررسي وضعيت عوامل مخرب لايه ازن درايران و اثرات منفي زيست محيطي آن تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله ارزيابي شدت بيابانزايي منطقه کاشان از منظر معيار خاک تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)

صفحه قبل 1 ... 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 صفحه بعد
نويسندگان
» علی (5344)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
» بازديد امروز : 1872
» بازديد ديرور : 1689
» بازديد ماه گذشته : 44328
» بازديد سال گذشته : 47583
» كل بازديد : 47583

» كاربران آنلاين : 6
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 6

» مجموع مطالب : 5344
» مجموع نظرات : 40
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 54.166.130.157
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 1
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
دریافت ویزا
نتایج زنده فوتبال ایران و جهان
دهکده دانلود کتاب
سایت همسریابی موقت