مقالات من

مقالات من
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
مطالب پربازديد
» دانلود مقاله مکانيسم هاي دفاعي حشرات در برابر پارازيت ها و پاتوژنها با تکيه بر دفاع ايمني شناختي تح (بازديد : 13128)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (بازديد : 460)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (بازديد : 336)
» دانلود مقاله مدلسازي صداي ترافيک معابر شهري تحت word (بازديد : 328)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (بازديد : 323)
» دانلود پايان نامه جرم مستمر و جرم آني تحت word (بازديد : 319)
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (بازديد : 318)
» دانلود مقاله در مورد مکانيک و ارتباط آن با معادلات ديفرانسيل تحت word (بازديد : 312)
» دانلود مقاله بهسازي منطق GNY در برابر حملات انعکاسي تحت word (بازديد : 300)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (بازديد : 299)
مطالب اتفاقي
» دانلود مقاله آناليز تاريخچه زماني ساختمانهاي ضد انفجار تحت اثر موج فشار تحت word
» دانلود مقاله ‌موسيقي دوره اسلامي تحت word
» دانلود مقاله بررسي ابعاد علمي امام حسين(عليه السلام) تحت word
» دانلود مقاله بررسي راهکارهاي موثر در آموزش دانش آموزان به مسائل محط زيست به ويژه بازيافت مواد زائد
» دانلود مقاله بررسي کاربرد کودهاي زيستي ازتوباکتر، آزوسپريليوم و تيوباسيلوس بر عملکرد و خصوصيات رشدي
» دانلود مقاله ارگونومي در رفوگري فرش: عضلاني ، ارزيابي پوسچر و اصلاح شرايط کاردر اختلالات اسکلتي تحت
» دانلود مقاله تهينه و ارزيابي فيلم هاي زيست ناانو کامپوزيت بر پايه ژلاتين ماهي تقويت شده با نانوذرات
» دانلود مقاله بررسي اثرات وجودي محرميت در معماري مسکن هاي امروزي ايراني تحت word
» دانلود تحقيق کنسرو سازي يا استريليزاسيون توليدات گوشتي تحت word
» دانلود مقاله بررسي نقش کيفيت اقلام تعهدي بر وجه نقد نگهداري شده توسط شرکتهاي پذيرفته شده در صنايع خ
نیلی بلاگ

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله در مورد رنگ سازي تحت word دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله در مورد رنگ سازي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله در مورد رنگ سازي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله در مورد رنگ سازي تحت word :

رنگ سازی

صنعت رنگ سازی
دید کلی
رنگ در دنیای امروز نقش بسیار مهمی در پرورش ذوق و قرایح بشری و ارضای نیازهای زیبا شناختی وی ایفا می کند. بدین جهت است که احساس رنگ را به تعبیری حس هفتم می‌گویند. انسان در پهنه تولید تزئین خانه‌ها ، پوشاک و حتی نوشابه‌ها در هنر ، نقاشی ، صنایع کشتیرانی و امور ارتباطات محصولات مصرفی در صنایع فضایی و خلاصه در همه شئونات با رنگ سر و کار دارد. بطور کلی ، از رنگ علاوه بر ایجاد زیبایی محیط ، جهت حفاظت اشیا در مقابل عوامل طبیعی و غیره استفاده می‌شود.

تاریخچه
سابقه استفاده از مواد رنگی توسط انسان ، به دوران غارنشینی می‌رسد. اولین کاربرد واقعی و عملی مواد رنگی را می‌توان در ساختن کشتی نوح مربوط دانست که برای جلوگیری از نفوذ آب و پوسیدگی آن ، از مواد رنگی استفاده شده بود. بعدها از مواد رنگی برای حفاظت چوب از پوسیدگی در بناهای چوبی و زمانی که استفاده از وسایل آهنی متداول شد، برای جلوگیری از زنگ زدن آنها استفاده می‌شد .
اجزای تشکیل دهنده رنگ‌ها
هر رنگ اصولا از دو قسمت اصلی تشکیل شده است که عبارتند از:
رنگدانه
ماده رنگی نامحلول در آب است ( خاک رس ناخالص رنگی و پودر برف از سنگهای رنگی به‌عنوان اولین رنگدانه ها مورد استفاده انسان قرار می‌گرفتند ).

محمل رنگها
مایعی است که با رنگدانه مخلوط شده ، کاربرد آنرا آسان می‌کند و در چسبیدن آن ، کمک می‌کند ( از سفیده تخم مرغ ، چسب عسل محلول قند به‌عنوان محمل‌های رنگ استفاده می‌شد). امروزه متداولترین محمل‌های رنگدانه‌ها را آب یا روغن تشکیل می‌دهد. از این‌رو رنگها را به دو دسته رنگ‌های روغنی و رنگ‌های آلی تقسیم می‌کنند.

انواع رنگدانه
اکسیدها
• لیمونیت ( Fe2O3.2H2O ) برای تهیه رنگ قرمز مصرف می‌شود و یکی از قدیمی‌ترین رنگدانه‌هاست.
• هماتیت ( Fe2O3 ) برای تهیه رنگ قرمز روشن بکار می‌رود.
• دی‌اکسید تیتان ( TiO2 ) برای تهیه رنگ سفید روشن و بسیار مرغوب که در هوا تیره نمی‌شود، بکار می‌رود. معمولا آن را با سولفات باریم مخلوط می‌کنند.
• اکسید روی ( ZnO ) که از مهم‌ترین رنگدانه های سفید است و از تجزیه کربنات روی و یا سوزاندن فلز روی در هوا حاصل می‌شود.
• سرنج ( Pb2O3 ) که رنگ سرخ یا قرمز تیره دارد و بیشتر برای پوشانیدن سطح قطعات فولادی به‌منظور حفاظت آنها از زنگ زدن کاربرد دارد.

سولفید روی و لیتوپن
سولفید روی برای تهیه رنگ سفید مات مصرف می‌شود و از مزایای آن ، این است که بر خلاف سفیداب سرب در هوا سیاه نمی‌شود. این رنگدانه معمولا در تجارت بصورت مخلوطی از سولفید روی و سولفات باریم به نام لیتوپن مصرف دارد که رنگ سفید بسیار مرغوب است.
سفیداب سرب
این رنگ دانه عمدتا شامل Pb(OH)2 , PbCO3 که از قرن ها پیش شناخته شده بود. قدرت پوشش آنها زیاد است، ولی در هوا به‌علت وجود H2O به مرور سیاه می‌شود. برای تبدیل مجدد آن به رنگ سفید می‌توان از تاثیر پراکسید هیدروژن بر آن استفاده کرد.
دوده چراغ و زغال استخوان
یکی از اجزای رنگ سیاه و مرکب است و برای تغییر رنگ سفید به میزان دلخواه نیز مصرف می‌شود.
رنگدانه‌های فلزی
• مانند پودر آلومینیم در روغن جلا که از آن برای حفاظت وسایل آهنی و فولادی استفاده می شود
• برنز آلومینیم ( آلیاژ Al, Cu ) در روغن جلا که از آن ، برای ایجاد رنگ بسیار زیبای طلایی برای دور قابها و ; استفاده می‌شود.

رنگدانه‌های الوان
• رنگدانه‌های آبی: مهم‌ترین این این رنگدانه‌ها ، آبی پروس و آبی نیلی یا لاجورد است. آبی پروس یکی از مهم‌ترین رنگهای آبی است. لاجورد نیز یکی از رنگهای آبی مرغوب است که از حرارت دادن مخلوط کائولین ، کربنات سدیم ، گوگرد و زغال سنگ در غیاب هوا حاصل می‌شود.
• رنگ دانه های زرد: مهم ترین این رنگدانه‌ها ، کرومات روی و کرومات سرب است. از قطران زغال سنگ نیز رنگدانه‌های الوانی بصورت نمکهای نامحلول فلزات بدست می‌آید که در هیدروک

سید آلومینین بصورت ژله می‌بندد. این ژله را پس از خشک کردن به‌صورت پودر با رنگدانه‌هایی نظیر کربنات کلسیم و سیلسس مخلوط می‌کنند و در انواع رنگهای مورد نیاز بکار می‌برند.
رنگ‌های روغنی
در این نوع رنگ‌ها ، رنگدانه را در یک روغن خشک شونده که استر گلیسیرین با اسیدهای چرب ، نظیر اسیدهای اولئیک و یا لینولنیک می‌باشد، حل می‌کنند. این روغن‌‌ها در هوا اکسیده شده ، به ترکیبات سیر شده تبدیل می‌شوند و لایه‌ای سخت مقاوم و محافظ تشکیل می‌دهند که از نفوذ آب در رنگدانه جلوگیری می‌کنند.

رقیق‌کننده
برای رقیق کردن و سهولت کاربرد رنگ بکار می‌رود و معمولا یک حلال هیدروکربنی نظیر ترپنتین است که به روغن تربانتین شهرت دارد.
خشک کننده
یکی از اجزای رنگ‌های روغنی است که در حقیقت نقش کاتالیزور را در تسریع اکسیداسیون و خشک شدن رنگ‌ها را دارد و معمولا مخلوطی از اکسید های سرب ، منگنز و کبالت در ( روغن بزرک ) بصورت استر مصرف می‌شود.

 

رنگ‌های پلاستیکی
با اضافه کردن رزین‌های سنتزی نظیر رزین حاصل از فنل و فرمالدئید که خاصیت پلاستیکی دارد، در روغن جلا ، رنگ‌های پلاستیکی حاصل می‌شود. این نوع رنگ‌ها به خاطر دوام و قابل شستشو بودن ، اهمیت و کاربردهای زیادی داردن.
رنگ‌های لعابی یا مات
با اضافه کردن رنگ‌هایی نظیر TiO2 به روغن جلا آن را به صورت مات درآورده ، بعد برای مات کردن هر نوع رنگی بکار می‌رود.
رنگ اتومبیل
این نوع رنگ‌ها ، باید این ویژگی را داشته باشند که به‌سرعت در هوا خشک شوند. برای این منظور ، رنگدانه را در حلالهای آلی بسیار فرار نظیر استات آمیل ، استات اتیل یا استات بوتیل حل می‌کنند. برای رنگ‌های متالیک ( فلزی ) ، از رنگدانه‌های فلزی استفاده می‌شود.
رنگ‌های محلول در آب
این نوع رنگ‌ها از معلق کردن رنگدانه‌ها در آب مخلوط با یک چسب محلول در آب تهیه می‌شوند. از رنگ‌های روغنی ارزانترند و قابل شستشو نمی‌باشند.

تولید صنعتی رنگدانه سیاه

دوده کربن تنها رنگدانه عمده سیاه می‌باشد. این رنگدانه در صنعت لاستیک سازی و همچنین به عنوان سفت کننده بعضی از قطعات مکانیکی بکار می‌رود. اغلب مرکب‌‌های چاپ بر پایه این رنگدانه تهیه می‌شوند. کربن سیاه بکار رفته در مرکب‌های چاپ باید به صورت دانه‌های ریز باشد. رنگدانه‌های سیاه بکار رفته در پلاستیکها و رنگها و لباسها از جنس کربن سیاه می‌باشند.

روشهای سنتز صنعتی رنگدانه سیاه
با توجه به کاربرد وسیع رنگدانه سیاه در صنعت ، امروزه روشهای مختلفی برای تولید آن ابداع شده است و قطر ذرات بدست آمده با توجه به نوع کاربرد متفاوت می‌باشد. سه روش اصلی برای تهیه این رنگدانه وجود دارد که عبارتند از:
فرایند انالی
در این فرایند ، شعله گاز طبیعی وارد یک کانال آهنی به طول 20 الی 25 سانتیمتر می‌شود. دوده حاصل را از این کانال خارج می‌کنند. قطر ذرات بدست آمده با این روش 10 تا 300 نانومتر می‌باشد.

فرایند دمایی ( Internal black proces )

در این روش گاز طبیعی در دمای 1100 تا 1650 درجه سانتی‌گراد ، به هیدروژن و کربن شکسته می‌شود. قطر ذرات بدست آمده در این روش 140 تا 500 نانومتر است.
فرایند کوره‌ای روغن
در این فرایند از روغنهای آروماتیک استفاده می‌شود. در بعضی موارد هم مشتقات قیر را بکار می‌برند. این فرایند در راکتور فولادی صورت می‌گیرد. باید توجه کرد که دوده بر روی فلزات خاصیت فعال‌کنندگی دارد، بنابراین برای جلوگیری از خوردگی فلزات ، آن را مستقیما روی فلز مصرف نمی‌کنند.

رنگدانه و انواع آن
نگاه کلی
معمولا مواد رنگی را به دو دسته پیگمانها ( رنگدانه‌ها ) و رنگها طبقه‌بندی می‌کنند. رنگدانه با رنگ متفاوت می‌باشد. تفاوت آنها در این است که رنگ بایستی توسط ماده مورد رنگرزی جذب شود در حالیکه رنگدانه فقط سطح جسم را رنگی می‌کند. رنگدانه‌ها در آب نامحلول هستند. اما می‌توان آنها را مانند رنگدانه‌های مورد مصرف در نقاشی ، توسط حلال مناسبی به صورت سوسپانسیون در آورد.

اگر ساختمان شیمیایی رنگدانه را بتوان اندکی تغییر داد بطوری که در آب انحلال پذیر گردد، در اینصورت ممکن است بتوان آن را به عنوان رنگ در رنگرزی مصرف کرد.
تاریخچه
پیدایش پیگمانهای جدید در طول زمان به کندی صورت گرفت. بعد از سنتز اولین رنگ مصنوعی توسط “ویلیام پرکین” در سال 1856 متعاقباً در اوایل قرن بیستم ، پیگمانهای مصنوعی آلی تهیه و به بازار عرضه شدند. این پیگمانها دارای اهمیت خاصی بودند، زیرا علاوه بر موارد استعمال پیگمانهای معدنی ( لاکها ، رنگهای روغنی ، صنعت چاپ و … ) در رنگرزی الیاف و منسوجات هم بکار می‌رفتند. یکی از مهمترین اکتشافات در مورد پیگمانهای آلی ، کش

ف پیگمانهای فتالوسیانین در سال 1935 توسط شیمیدانهای شرکت رنگرزان اسکاتلند بود.
رنگدانه‌ها
رنگدانه‌ها یا پیگمانها ، مواد جامد تزئینی هستند که در شکل و اندازه‌های مختلف در حلالهای مربوط به حالت معلق تهیه و بکار می‌روند و مشتمل بر مواد سیاه – سفید و رنگی بوده ، موارد استفاده زیادی در رویه زدن ، رنگرزی انبوه و دیسپرسیون در هوا دارند.

انواع رنگدانه‌ها
معمولاً رنگدانه‌ها را براساس انواع شیمیایی به رنگدانه‌های معدنی یا آلی طبقه‌بندی می‌کنند، اما این رنگدانه‌های آلی یا معدنی می‌توانند طبیعی یا سنتزی باشند.
رنگدانه‌های طبیعی و مصنوعی
رنگدانه‌های معدنی طبیعی از پوسته زمین استخراج می‌شوند، خرد شده ، شسته شده ، از لحاظ اندازه درجه‌بندی می‌شوند. غالباً برای این رنگدانه‌های طبیعی ، معادل مصنوعی هم وجود دارد، یعنی رنگدانه از اجزاء دیگری در اثر یک فرآیند شیمیایی ساخته می‌شود. ظاهراً از نظر شیمیایی با نمونه طبیعی یکسان است، ولی اغلب خواص متفاوتی دارد و معمولاً به خاطر شکل بلوری مطلوبتر ، خلوص بیشتر و دانه‌بندی مطلوبتر ، مرغوبتر از نوع طبیعی می باشد.

رنگدانه‌های معدنی طبیعی که هنوز اهمیت دارند، از خانواده اکسید آهن می‌باشند که عبارتند از: گل اخرا ، گل ماشی (خاک سرخ) ، اخرای زرد ، اکسید

های آهن قرمز زرد و سیاه.
رنگدانه‌های آلی
امروزه رنگدانه‌های آلی به مراتب بیشتر از رنگدانه‌های معدنی می‌باشند. بعضی از جدیدترین رنگدانه‌ها ساختمان آلی فلزی دارند. بیشتر رنگدانه‌های آلی ، مواد شیمیایی آلی هستند که روی یک هسته معدنی هیدروکسید آلومینیوم رسوب داده شده‌اند. از مهمترین رنگدانه‌های آلی می‌توان به گروه فتالوسیانین‌ها اشاره کرد که طیف رنگهای آبی و سبز را در بر می‌گیرند و فتالوسیانین مس ، رنگدانه آبی می‌باشد که به علت خواص مقاومتی خوب د

ر برابر عوامل مختلف ، یک رنگدانه با ارزش به شمار می‌رود.

فتالوسیانین‌ها را از فتالیک و اوره سنتز می‌کنند. رنگدانه‌های آلی ، به صورتی که امروزه در صنعت استفاده می‌شوند، در طبیعت یافت نمی‌شوند و تقریباً همه آنها سنتزی می‌باشند.
عمده‌ترین رنگدانه‌های معدنی
• پیگمانهای سفید
• پیگمانهای قرمز سرنج
• شنگرف
• پیگمانهای زرد و نارنجی CdS
• پیگمانهای آبی
• پیگمانهای لاجورد یا اولترامارین
• پیگمانهای سبز Cr2O3

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 9 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:44
توسط علی | تعداد بازديد : 77 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله PHYLOGENETIC OF HAWKSBILL TURTLE IN PERSIAN GULF (QUESHM ISLAND) WITH HAWKSBILL TURTLE INTHE WORLD تحت word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله PHYLOGENETIC OF HAWKSBILL TURTLE IN PERSIAN GULF (QUESHM ISLAND) WITH HAWKSBILL TURTLE INTHE WORLD تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله PHYLOGENETIC OF HAWKSBILL TURTLE IN PERSIAN GULF (QUESHM ISLAND) WITH HAWKSBILL TURTLE INTHE WORLD تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله PHYLOGENETIC OF HAWKSBILL TURTLE IN PERSIAN GULF (QUESHM ISLAND) WITH HAWKSBILL TURTLE INTHE WORLD تحت word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: دهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی
تعداد صفحات: 4
چکیده:

For studing Hawksbill turtle Phylogenetic of Persian Gulf (Queshm island) with other part of world 30 dead embryos collected and fixed in 96% ethanol. D-loop region of mitochondrial genewas amplificated by H950 and LCM15382 primers and was send to south Korea for sequencing.In this study 4 polymorphism sites and 5 haplotypes were gained that all haplotypes were newand were submitted to NCBI gene bank. A comparison of our data with previous studies showeda relationship between the Pacific ocean and the Persian Gulf Hawksbill turtles. Hawksbillturtles of the Persian Gulf migrated from the Indian ocean and through the strait of Hormozinto this area, so evidence of populations migration from the West was not found

 

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 12 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:44
توسط علی | تعداد بازديد : 41 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Applications of Geosynthetics Sand Filled Containers for Coastal Protection تحت word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Applications of Geosynthetics Sand Filled Containers for Coastal Protection تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Applications of Geosynthetics Sand Filled Containers for Coastal Protection تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Applications of Geosynthetics Sand Filled Containers for Coastal Protection تحت word :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: هفتمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی

تعداد صفحات: 7

چکیده:

Geosynthetic products such as geotextiles and geomemberanes are used in containers and tubes for dam and dike flood emergency protection and also as construction elements for coastal erosion control, groynes, scour fill, reefs, breakwaters and dune revetments. On the other hand due to the increasing storminess associated with climate changes and tsunami’s waves phenomena some of the existing dunes must be protected or reinforced. Traditional construction techniques utilizing rock, concrete and steel are being increasingly challenged by alternatives offered in geosynthetic forms for revetments, scour protection, groynes, berms, and dunal stabilization. Nowadays geotextile sand containers find their application as construction elements for erosion control, scour fill and dune revetments. Wrapping or encapsulating sand into geotextile units provides a variety of flexible, economical and ecological coastal applications. The use of such containers for this type project also appears to have the potential to reduce settlements in poor sub-grade conditions, however it is recognized that this is a relatively new system and the knowledge base required to carry out a design with a high degree of confidence is limited.
This paper shows some experiments of technologies where the encapsulation of sediments in geotextile sand containers dominates but other functions, e.g. reinforcement and filtration cannot be neglected. Additionally results from German large scale model tests are presented and some recommendations dealing with geotextile containers are described.

 

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 18 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:44
توسط علی | تعداد بازديد : 55 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اثر کمپوست زباله شهري روي عملکرد و اجزاي عملکرد سه رقم گندم تحت word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اثر کمپوست زباله شهري روي عملکرد و اجزاي عملکرد سه رقم گندم تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اثر کمپوست زباله شهري روي عملکرد و اجزاي عملکرد سه رقم گندم تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اثر کمپوست زباله شهري روي عملکرد و اجزاي عملکرد سه رقم گندم تحت word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی راهکارهای دستیابی به توسعه پایدار
تعداد صفحات: 6
چکیده:
جهت مطالعه اثرمقادیر مختلف کمپوست زباله شهری روی عملکرد و اجزای عملکرد گندم ازمایشی گلدانی دردانشگاه آزادمشهد انجام شد ازمایش بصورت فاکتوریل دو عاملی که درقالب طرح کاملا تصادفی درسه تکرار اجرا شد عاملهای ازمایش شامل پنج سطح کمپوست زباله شهری و سه رقم گندم بود اثرات ساده رقم و کمپوست روی تمامی صفات به جز شاخص برداشت درسطح 1 درصد معنی دار شد اثرات متقابل این دو تیمار روی همه صفات به جز عملکرد دانه و عملکرد بیولوژیک معنی دار نشد بیشترین اندازه صفات درتیمار 22/85 گرم درکیلوگرم کمپوست بدست آمد کمپوست باعث افزایش کلیه صفات شد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 15 امتياز توسط 7 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:44
توسط علی | تعداد بازديد : 42 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله An Accurate Prediction of Well Inflow Performance Using Artificial Neural Networks تحت word دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله An Accurate Prediction of Well Inflow Performance Using Artificial Neural Networks تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله An Accurate Prediction of Well Inflow Performance Using Artificial Neural Networks تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله An Accurate Prediction of Well Inflow Performance Using Artificial Neural Networks تحت word :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: دومین کنگره مهندسی نفت ایران

تعداد صفحات: 10

چکیده:

Well Inflow Performance Relationship (IPR) is one of the major concepts of production engineering and its accurate prediction is always a matter of importance. These predictions help the engineers to improve the well performance and thus handle the future production plans much easier. IPR models allow us to consider various operating conditions; determine the optimum production scheme, and design production equipment and artificial lift systems. The conventional method for these predictions in solution gas drive reservoirs is using Vogel’s reference curve. This curve is produced from a series of simulation runs from the reservoirs model proposed by Weller. This study is based on the reproduction of Vogel’s work using artificial neural networks. Artificial neural networks have been widely used and are gaining attention in petroleum engineering because of their ability to solve problems that previously were difficult or even impossible to solve. Neural networks have particularly proved their ability to solve complex problems with nonlinear relationships. This paper presents a model to predict the dimensionless oil flow rate (qo/qomax). It uses different parameters as inputs of a Multilayer Perceptron (MLP) Network. This model is able to establish the IPR curve with an overall accuracy better than Vogel’s equation. The results show very good model predictions for both the training and validation data and they are also in a great agreement with the actual values. This study proves the ability of the neural network to predict the dimensionless oil flow rate and to establish the inflow performance relationship with a considerable accuracy

 

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 29 امتياز توسط 12 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:44
توسط علی | تعداد بازديد : 51 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثير ارزش گذاري بيش از حدحقوق صاحبان سهام بر رابطه بينطول دوره تصدي حسابرس متخصص در صنعت و قدرمطلق اقلام تعهدياختياري تحت word دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثير ارزش گذاري بيش از حدحقوق صاحبان سهام بر رابطه بينطول دوره تصدي حسابرس متخصص در صنعت و قدرمطلق اقلام تعهدياختياري تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثير ارزش گذاري بيش از حدحقوق صاحبان سهام بر رابطه بينطول دوره تصدي حسابرس متخصص در صنعت و قدرمطلق اقلام تعهدياختياري تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثير ارزش گذاري بيش از حدحقوق صاحبان سهام بر رابطه بينطول دوره تصدي حسابرس متخصص در صنعت و قدرمطلق اقلام تعهدياختياري تحت word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت
تعداد صفحات: 16
چکیده:
هدف از این پژوهش، بررسی تاثیر بیش ارزش گذاری حقوق صاحبان سهام بر رابطه بین طول دوره تصدی حسابرس متخصص در صنعت و اقلام تعهدی اختیاری است. هومز و همکاران در سال 2013 نشان دادند که تخصص حسابرس در صنعت، مدیریت سود با استفاده از اقلام تعهدی اختیاری را محدود می کند. از این رو تعداد 105 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران، در طی زمانی 1386 الی 1391، به منظور بررسی این موضوع مورد آزمون قرار گرفته اند. در این پژوهش از رویکرد سهم بازار و دوره تصدی حسابرس، جهت تعیین حسابرس متخصص در صنعت و از مدل تعدیل شده جونز بصه عنوان معیاری برای تخمین اقلام تعهدی اختیاری بهره گرفته شده است. همچنین جهت آزمون موضوع پژوهش، از رویکرد پنل دیتا با اثرات تصادفی استفاده شده است. نتیجه این بررسی نشان می دهد که بیش ارزش گذاری حقوق صاحبان سهام در شرکت هایی که حسابرس آن ها متخصص در صنعت و دارای تصدی طولانی است، بر میزان اقلام تعهدی اختیاری تاثیری ندارد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 21 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:44
توسط علی | تعداد بازديد : 43 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تخمين نيتروژن ميکروبي وارد شده به روده باريک برههاي نر بلوچي با استفاده از روش جديد جداسازي مشتقات بازهاي پوريني ادراري با دستگاه HPLC تحت word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تخمين نيتروژن ميکروبي وارد شده به روده باريک برههاي نر بلوچي با استفاده از روش جديد جداسازي مشتقات بازهاي پوريني ادراري با دستگاه HPLC تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تخمين نيتروژن ميکروبي وارد شده به روده باريک برههاي نر بلوچي با استفاده از روش جديد جداسازي مشتقات بازهاي پوريني ادراري با دستگاه HPLC تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تخمين نيتروژن ميکروبي وارد شده به روده باريک برههاي نر بلوچي با استفاده از روش جديد جداسازي مشتقات بازهاي پوريني ادراري با دستگاه HPLC تحت word :

خلاصه

در این آزمایش به منظور تخمین نیتروژن میکروبی وارد شده به روده باریک برههای نر بلوچی که دوبار در روز (صبح و بعد از ظهر) با خوراکهای حاوی منابع مختلف پروتئینی (یونجه، کنجاله تخم پنبه، کنجاله سویا و یا مخلوط اوره + ملاس) و مقادیر متوازن پروتئین قابل تجزیه موثر در شکمبه (89 گرم به ازای هر بره در روز)

تغذیه میشدند، مشتقات بازهای پورینی ادراری با استفاده از روش جدید کروماتوگرافی مایع با کارآیی زیاد

(HPLC) اندازهگیری شد. علاوه بر این، میزان pH و نیتروژن آمونیاکی مایع شکمبه نیز در قبل از غذای

صبحگاهی و 1، 2، 3، 4 و 6 ساعت بعد از آن تعیین شد. نتایج حاصل نشان داد که میزان نیتروژن میکروبی وارد شده به روده باریک در دامنه 3/6 تا 8/9 (2/2(SEM= گرم به ازای هر بره در روز قرار داشت و به لحاظ آماری نیز تحت تأثیر معنیدار خوراکهای آزمایشی نبود. در تمام ساعتهای نمونهبرداری بیشترین میزان pH مایع شکمبه در نمونههای قبل از مصرف خوراک (3/0±47/6)وکمترین آن در 2 تا 3 ساعت بعد از آن (25/0±94/5) مشاهده شد. میزان نیتروژن آمونیاکی مایع شکمبه در ساعتهای 1 و 2 در برههای تغذیه شده با خوراک حاوی ملاس +

اوره(به ترتیب 39/40 و 06/33 میلیگرم در دسیلیتر) به طور معنیداری بیش از سایر مشاهدات بود (05/0.(P<

واژههای کلیدی: نیتروژن میکروبی، بازهای پورینی، HPLC

مقدمه

در تغذیه نشخوارکنندگان تعیین میزان پروتئین میکروبی تولید شده در شکمبه که همراه با شیرابه هضمی وارد روده باریک حیوان میگردد از اهمیت زیادی برخوردار است(10، 14، 15). بدین لحاظ تاکنون تلاشهای زیادی برای بهترین روش اندازهگیری پروتئین میکروبی وارد شده به روده باریک انجام گرفته که امروزه استفاده از مشتقات بازهای پورینی ادراری و به ویژه آلانتونین به لحاظ سهولت در نمونهبرداری در اکثر مطالعات مربوط به تغذیه نشخوارکنندگان مورد توجه میباشد

(2، 3). اساس این روش بر این فرضیه استوار است که بیش از

99درصد آدنین و گوانین خوراک مصرفی توسطنشخوارکنندگان در شکمبه تجزیه شده و لذا بازهای پورینی وارد شده به روده باریک نشخوارکنندگان عمدتا منشاء میکروبی داشته که به طور متوسط با ضریب 83 درصد هضمو80 درصد جذب میگردد(7).

این ترکیبات در بدن مورد سوخت و ساز قرار گرفته و به صورت مشتقات بازهای پورینی شامل آلانتوئین، اسید اوریک، گزانتین و هیپوگرانتین عمدتا از طریق ادرار دفع میگردند (2). علاوه بر این گزارش شده است که بیش از 90 درصد این مشتقات را آلانتوئین تشکیل داده و لذا میتوان تنها با تخمین آن میزان پروتئین میکروبی وارد شده به روده باریک را تعیین نمود(7، 9).

مکاتبه کننده: محسن دانش مسگران

864 مجله علوم کشاورزی ایران، جلد 34، شماره 4، سال 1382

هدف از انجام این آزمایش تخمین پروتئین میکروبی وارد شده به روده باریک برههای نر بلوچی تغذیه شده با خوراکهای حاوی منابع مختلف پروتئینی (یونجه، کنجاله سویا، کنجاله تخم پنبه و یا مخلوط اوره + ملاس) با مقادیر متوازن پروتئین قابل تجزیه موثر در شکمبه بود که برای این منظور از روش جدید کروماتوگرافی مایع با کارآیی زیاد (HPLC) که در آزمایشگاه نویسندگان این مقاله توسعه داده شد، استفاده شد.

مواد و روشها

این آزمایش با استفاده از 4 رأس بره نر بلوچی دارای فیستوله شکمبهای با متوسط سن 10±200 روز و وزن 3/2±43 کیلوگرم در قالب طرح مربع لاتین با 4 دوره و 4 خوراک آزمایشی (تیمارهای آزمایشی) انجام شد. خوراکهای آزمایشی

(در جدول 1 میزان مصرف و ارزش مواد مغذی و خوراک نشان داده شده است) به گونهای تنظیم شده بودند که به لحاظ میزان پروتئین قابل تجزیه مؤثر1 (ERDP) و انرژی قابل متابولیسم قابل تخمیر2 (FME) متوازن بودند. میزان ERDP خوراکها بر اساس اطلاعات مربوط به تجزیهپذیری مواد خوراکی تعیین گردید (کریمی و دانش مسگران، اطلاعات منتشر شده).

خوراکهای آزمایشی به گونهای طراحی شدند که هر یک از منابع پروتئینی کنجاله سویا، کنجاله تخم پنبه و یا مخلوط اوره +
ملاس جایگزین 50 درصد ERDP یونجه گردیدند. اقلام هر یک از خوراکهای آزمایش حاوی یکی از منابع پروتئینی به طور کامل با یکدیگر مخلوط گردیدند. برهها دو نوبت در روز و در ساعتهای 00/18 و 00/17 با مقادیر مساوی و بر اساس 5/1

برابر احتیاجات نگهداری تغذیه شدند. هر یک از برهها در طول آزمایش کل خوراک را مصرف میکرد. هر دوره آزمایشی شامل 10 روز تغییر خوراک، 10 روز عادتپذیری و 5 روز نمونهبرداری بود. در روز اول هر دوره نمونه برداری، نمونههای مایع شکمبه با استفاده از شلنگی که از طریق فیستوله به داخل شکمبه فرستاده شده بود، تهیه گردید. نمونهبرداری از مایع شکمبه در ساعتهای صفر، 1، 2، 3، 4 و 6 بعد از تغذیه صبحگاهی انجام شد و pH مایع شکمبه بلافاصله بعد از نمونهگیری اندازهگیری گردید. پس از آن 5 میلیلیتر از مایع شکمبه با 5 میلیلیتر

1 . Effective rumen degradable protein 2 . Fermentable metabolizable energy

اسید کلریدریک 2/0 نرمال برای تعیین نیتروژن آمونیاکی مخلوط گردید و تا زمان تجزیه آزمایشگاهی در یخچال 4 درجه سانتیگرادنگهداریشد.نیتروژن آمونیاکی مایع شکمبه با استفاده

ازدستگاهاتوماتیککجلدال((KJELTEC Auto 1030 Analyzer

تعیین شد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 7 امتياز توسط 4 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:44
توسط علی | تعداد بازديد : 41 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله فيبر نوري و شبکه اترنت 10 گيگا بايتي تحت word دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله فيبر نوري و شبکه اترنت 10 گيگا بايتي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله فيبر نوري و شبکه اترنت 10 گيگا بايتي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله فيبر نوري و شبکه اترنت 10 گيگا بايتي تحت word :

مقدمه
با ایجاد شبکه های ارتباطاتی اترنت 10 گیگابایتی، طراحان شبکه به دلیل وجود محدودیت های فیزیکی مربوط به فیبرهای نوری با مسایل و مشکلات جدیدی روبرو شدند. به سبب افزایش نرخ تبادل اطلاعات (data) آثار و نتایجی مربوط به طبیعت فیزیکی فیبرهای نوری از قبیل ایسپرسیون (تفرق) شامل اینتر مدال، تفرق کروماتیک یا پلاریزاسیون، مشکلاتی را بر سر راه طراحان بوجود آورده و این مسایل به عنوان یکی از شاخص های قابل توجه در خطوط ارتباطی شبکه های نسبتاً دور 10 گیگایتی به هنگام طراحی مدارهای الکترونیکی در نظر گرفته می شوند. در این مقاله در ابتدا به شرح دنیای فیبرهای نوری پرداخته سپس به عنوان نمونه طرح یکی از شبکه های 10 گیگا بایتی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
Fiber 101
فیبر 101
بطور کلی فیبرهای نوری به دو دسته کلی تقسیم می شوند.
فیبرهای مالتی مد و فیبرهای تک مد Single mode ]فیبرهای ساده و مرکب[ لازم به ذکر است که هر دو نوع فیبر بطور گسترده در شبکه های ارتباطاتی و خطوط ارسال دیتا کاربرد دارند و به نحو گسترده ای از آنها استفاده شده است.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 20 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:43
توسط علی | تعداد بازديد : 62 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي فراياوي اختلالات اسکلتي –عضلاوي واضي از حمل کوله پشتي در بين دانش آموزان ابتدايي شهر تبريز تحت word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي فراياوي اختلالات اسکلتي –عضلاوي واضي از حمل کوله پشتي در بين دانش آموزان ابتدايي شهر تبريز تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي فراياوي اختلالات اسکلتي –عضلاوي واضي از حمل کوله پشتي در بين دانش آموزان ابتدايي شهر تبريز تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي فراياوي اختلالات اسکلتي –عضلاوي واضي از حمل کوله پشتي در بين دانش آموزان ابتدايي شهر تبريز تحت word :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: هفتمین همایش سراسری بهداشت حرفه ای

تعداد صفحات: 6

چکیده:

زمینه و هدف: با توجه به اهمیت سلامت کودکان و فقدان اطلاعات کافی در این زمینه در منطقه، این مطالعه توصیفی- تحلیلی در مدارس ابتدایی شهر تبریز انجام شد. روش بررسی: این مطالعه از طریق تکمیل پرسشنامه توسط 308 دانش آموز دبستانی که به صورت تصادفی (طبقه ای- خوشه ای) از نواحی مختلف آموزش و پرورش شهر تبریز انتخاب شدند، صورت گرفت. پرسشنامه مورد استفاده شامل پرسشنامه استاندارد نوردیک به همراه Body map و Borg scale بود. تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار SPSS انجام گرفت. یافته ها: نتایج نشان داد که 84 درصد از أانش آموزان از بروز عوارض اسکلتی- عضلانی در یک یا چند عضو بدن خود شکایت داشتند. بیشترین ناراحتی ها در طی یک هفته گذشته به ترتیب در شانه ها (404%)، دست و مچ دست (114%)، کمر (91%) و پشت (88%) بود. میانگین شدت درد احساس شده بر اساس Borg scale به ترتیب در شانه ها، دشت و مچ دست، پشت کمر بود. نتیجه گیری: نتایج مطالعه درصد بالایی از بروز عوارض اسکلتی-عضلانی ناشی از حمل کوله پشتی یا کیف مدرسه را در بین نمونه مورد مطالعه نشان می دهد که این امر مستلزم توجه بیشتری به این گروه آسیب پذیر جامعه می باشد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 15 امتياز توسط 4 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:43
توسط علی | تعداد بازديد : 53 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي خشکسالي در دشت مرودشت با استفاده از شاخص ها SPI,ZSI تحت word دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي خشکسالي در دشت مرودشت با استفاده از شاخص ها SPI,ZSI تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي خشکسالي در دشت مرودشت با استفاده از شاخص ها SPI,ZSI تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي خشکسالي در دشت مرودشت با استفاده از شاخص ها SPI,ZSI تحت word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش ملی آب، انسان و زمین
تعداد صفحات: 11
چکیده:
خشکسالی حالتی نرمال و مستمر از اقلیم است و احتمال وقوع آن در تمامی نواحی با اقالیم کاملاً متفاوت وجود دارد از جمله مهمترین مراحل ارزیابی وضعیت خشکسالی وترسالی در هر منطقه تعیین شاخص هایی به منظور تحلیل میزان شدت، مدت، فراوانی و گستره خشکسالی وترسالی در آن منطقه است برای تحلیل و تفکیک خشکسالی های از شاخص های SPI,ZSI در بازه های زمانی 3، 6، 12، 24، 48 ماهه مورد مطالعه قرار گرفته است. در بازه های زمانی کوتاه مدت نواحی جنوبی ودر بلندمدت قسمت های جنوبی وبخشی از شمال دچار خشکسالی بسیار شدید بوده و با افزایش دوره ی زمانی شدت خشکسالی افزایش یافته است.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 4 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 7:43
توسط علی | تعداد بازديد : 46 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه مصرف انرژي در ماشينهاي برقي و فسيلي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثير استقرارسيستم هاي IT بررضايت مشتري در سازمان ها تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه فرآيند آهنگري داغ بدون پليسه با آهنگري معمولي براي قطعه شفتبلند نيسان تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله مشكلات روانپزشكي در كودكان زير پنج سال تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله ارائه مدلهاي قيمت گذاري درصنعت حمل و نقل هوايي کشوردرچارچوب آزادسازي قيمت ها مطالعه مو (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود تحقيق بررسي و تطبيق بين مدينه فاضله افلاطون و جامعه ديني، الهي امام زمان (عج) تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تنوع گياهان دارويي در عرصه هاي جنگلي و مرتعي درياي خزر تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله صنعت گردشگري در ايران ،مطالعه موردي : شهر زنوز تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تحليل قابليت اعتمادقابهاي فولادي براساس روشهاي پيشرفته ي مونت کارلو تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود نقد و بررسي موادي از پيش نويس لايحه آئين قانون دادرسي کيفري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تجديد حيات فکرى، فرهنگى معتزله در قرن چهارم هجرى تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تجديد آرايش سيستمهاي توزيع به منظور کاهش تلفات با مدل درختي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تحليل مفهوم، مفاد و ماهيت توجيهي الزام سياسي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله بررسي وضعيت عوامل مخرب لايه ازن درايران و اثرات منفي زيست محيطي آن تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله ارزيابي شدت بيابانزايي منطقه کاشان از منظر معيار خاک تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)

صفحه قبل 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 صفحه بعد
نويسندگان
» علی (5344)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
» بازديد امروز : 1766
» بازديد ديرور : 1689
» بازديد ماه گذشته : 44222
» بازديد سال گذشته : 47477
» كل بازديد : 47477

» كاربران آنلاين : 5
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 5

» مجموع مطالب : 5344
» مجموع نظرات : 40
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 54.166.130.157
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 1
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
دریافت ویزا
نتایج زنده فوتبال ایران و جهان
دهکده دانلود کتاب
سایت همسریابی موقت