مقالات من

مقالات من
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
مطالب پربازديد
» دانلود مقاله مکانيسم هاي دفاعي حشرات در برابر پارازيت ها و پاتوژنها با تکيه بر دفاع ايمني شناختي تح (بازديد : 13128)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (بازديد : 460)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (بازديد : 336)
» دانلود مقاله مدلسازي صداي ترافيک معابر شهري تحت word (بازديد : 328)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (بازديد : 323)
» دانلود پايان نامه جرم مستمر و جرم آني تحت word (بازديد : 319)
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (بازديد : 318)
» دانلود مقاله در مورد مکانيک و ارتباط آن با معادلات ديفرانسيل تحت word (بازديد : 312)
» دانلود مقاله بهسازي منطق GNY در برابر حملات انعکاسي تحت word (بازديد : 300)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (بازديد : 299)
نیلی بلاگ

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي خواص مکانيکي و دوامي بتن معمولي حاوي درصدهاي متفاوت محصول فرعي توليد شيشه (GBP) تحت word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي خواص مکانيکي و دوامي بتن معمولي حاوي درصدهاي متفاوت محصول فرعي توليد شيشه (GBP) تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي خواص مکانيکي و دوامي بتن معمولي حاوي درصدهاي متفاوت محصول فرعي توليد شيشه (GBP) تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي خواص مکانيکي و دوامي بتن معمولي حاوي درصدهاي متفاوت محصول فرعي توليد شيشه (GBP) تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: پنجمین کنفرانس ملی بتن ایران
تعداد صفحات: 8
چکیده:
یکی از پرمصرف ترین مواد در صنایع مختلف،شیشه میباشد.تعداد شرکت های تولید کننده شیشه در کشور بسیار زیاد بوده و حجم بالای تولیداین شرکت ها، ضایعات بسیاری نیز به همراه دارد. از مهمترین ضایعات این شرکت ها، ضایعات محصول فرعی تولید شیشه (GBP) در مراحلابتدایی تولید میباشد.در گذشته بنا به دلایلی همچون حجم کم تولید، ضعف قوانین محیط زیست، فضای کافی جهت نگهداری و دفن هیچاقدامی جهت دفع اصولی صورت نمی گرفت.امروزه با افزایش میزان تولید و کمبود فضا، نگرانی ها در مورد آن افزایش یافته است.از آن جایی کهاین مواد دارای درصد سیلیس بسیار بالایی هستند و حجم تولیدشان نیز بسیار زیاد میباشد، لذا در این مقاله به منظور ارائه یک راهکار عملیدفع این ماده به بررسی امکان استفاده از آن به عنوان جایگزین بخشی از ریزدانه مصرفی بتن کنترل(شاهد) پرداخته شده است.خواص مکانیکیبتن همچون مقاومت فشاری، و خواص دوامی همچون جذب آب و مقاومت ویژه الکتریکی آزمونه ها اندازه گیری شده است.نتایج بیانگر بهبودخواص مکانیکی بتن با افزایش درصد جایگزینی می باشد ولی خواص دوامی تا 6% جایگزینی بهبود یافته اند ولی در 12 % تغییر چشمگیری درآن ها مشاهده نمی شود.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 6:09
توسط علی | تعداد بازديد : 54 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي عددي اثر ناهمسانگردي بر بهبود شکل پذيري در فرآيند هيدروفرمينگ نوساني لوله درقالب جعبه‌اي‌شکل تحت word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي عددي اثر ناهمسانگردي بر بهبود شکل پذيري در فرآيند هيدروفرمينگ نوساني لوله درقالب جعبه‌اي‌شکل تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي عددي اثر ناهمسانگردي بر بهبود شکل پذيري در فرآيند هيدروفرمينگ نوساني لوله درقالب جعبه‌اي‌شکل تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي عددي اثر ناهمسانگردي بر بهبود شکل پذيري در فرآيند هيدروفرمينگ نوساني لوله درقالب جعبه‌اي‌شکل تحت word :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: نهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید

تعداد صفحات: 7

چکیده:

در این تحقیق، فرآیند هیدروفرمینگ لوله با فشار داخلی نوسانی در قالب جعبه ای شکل برای لوله های با مقادیر ناهمسانگردی متفاوت، به کمک روش اجزای محدود و به صورت سه بعدی شبیه سازی شده و تأثیر این پارامتر بر بهبود شکل پذیری قالب، مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. نشان داده شده است که این مقادیر تا چه میزان باعث پرشدگی بیشتر قالب در گوشه های طولی، نفوذ مواد اضافی به درون قالب و یا چروکیدگی می گردد. در پایان، نتایج جواب حاصل از شبیه سازی با نتایج آزمایشگاهی مقایسه شده و نشان داده شده است که نتایج عددی و تجربی همخوانی قابل قبولی دارند.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 6:09
توسط علی | تعداد بازديد : 50 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله انفجار بزرگ تحت word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله انفجار بزرگ تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله انفجار بزرگ تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله انفجار بزرگ تحت word :

جهان چگونه آغاز شد؟ چگونه به حالت کنونی خود رسید ؟ و سرنوشت نهایی آن چیست ؟ این پرسشها و کوششهایی که برای پاسخ گفتن به آنها انجام می شود جوهر علم کیهانشناسی را تشکیل می دهد . در طول تاریخ “جهان بینی ” های مختلف هر کدام برای مدتی متداول بوده است .
این جهان بینی ، جهان بینی انفجار بزرگ است که خوانندگان باید دستکم با نام آن آشنا باشند . کیهانشناسان مدعی نیستند که دقیقا می دانند جهان چگونه از حالتنی با حجم صفر و چگالی بینهایت یعنی از یک گسیختگی فضا – زمانی – با انفجاری قدم به عرصه هستی نهاد . اما آنان کم و بیش مدعیند که می توانند به تفصیل بسیار شرح دهند که چگونه آتشگوی سوزانی از ماده و اشعه، از زمان یک صدهزارم ثانیه پس از آفرینش تا 20000 میلیون سال بعد، به پهنه ای تاریک و سرد از فضای تهی تحول یافت که در گوشه کنار آن کهکشانهایی که را می توان سراغ کرد. کهکشانهایی که از ستاره ها، گازها، غبارها، و سیاراتی تشکیل شده اند که در حول و حوش خود می بینیم.
اساسی ترین رصد نجومی اینست که شب به دنبال روز می اید. این رصد به تنهایی کافی است که ما را از انبساط جهان آگاه سازد و این نکته را متذکر شود که جهان باید از حالتی متراکم تر، انبساط یافته باشد: انفجار بزرگ. یک جهان تاریکی، تنها در صورتی می تواند پر از کهکشانهای پر نور باشد که انبساط پیدا کند.
لب مطلب این است که گرانش موجب شد تجمع هایی در گازهای ئیدروژن و هلیومی که جهان را می انباشت صورت پذیرد. سپس این تجمع ها انقباض یافتند و ابرهای متراکمی از گاز را بوجود آوردند. در این ابرها نیز قسمتهای کوچکتری منقبض شدند و ستارگان را پدید آوردند. اینکه آیا فروریزش و انقباض اولیه در مقیاس کهکشانی بود یا مجموعه های کهکشانی و یا حتی ابرمجموعه هایی از آنها، هنوز روشن نیست. در حقیقت یک مکتب فکری بر آنست که نخست توده های کوچکتر منقبض شدند و ستاره ها را پدید آوردند و سپس با توده های کوچک دیگر یکی شدند و اجتماعات بزرگتر ماده (کهکشانها) را تشکیل دادند.
برای بررسی مکانیک جهان، روش معقول آنست که کهکشانها را جرمهایی مجزا و در حال کنش متقابل با یکدیگر شمرد. می توان هر یک از آنها را چنان تصور کرد که گویی انحنای کوچکی در فضای نزدیک خود بوجود می آورد، همانطور که خورشید در منظومه شمسی چنین می کند. سپس باید آثار آنها را با هم ترکیب کرد. ولی دشواریهای ریاضی این روش، سهمگین است.
در عوض مدلی که کیهانشناسان بکار می برند،‌مدلی ئیدرودینامیکی است که در آن جرم کهکشانها بطور یکنواخت در سراسر فضا پراکنده شده و شاره ای با کنش متقابل گرانشی و بدون چسبندگی را بوجود آورده است. عقیده عمومی بر اینست که این تقریب، اگرچه آشکارا جز نقطه شروع کار نیست، فیزیکی اساسی مسأله را متضمن است.
در این شیوه بررسی، جهان در حال انبساط با دو معادله توصیف می شود. در این معادلات پنج کمیت دخالت می کند که مقادیر آها بطور قطع و یقین معلوم نیست. سه کمیت،‌ چگالی متوسط ماده و انرژی، فشار و عامل مقیاس (متناسب با «شعاع» جهان) با زمان تغییر می کند و دو کمیت دیگر را ثابت انحنا، که نوع فضایی را که در آن زندگی می کنیم مشخص می کند، و ثابت کیهانشناختی که در زیر توضیح خواهیم داد.
جوابهای معادلات مذکور برای جهانی در حال تکامل، نشان می دهند که عامل مقیاس چگونه با زمان تغییر می کند. دو دسته جواب وجود دارد: آنهایی که با انفجاری بزرگ در گذشته ای دور (عامل مقیاس برابر با صفر) شروع می شوند و جوابهایی که در ان جهان از اندازه ای متناهی آغاز می کند. گروه دوم معمولاً از حیث فیزیکی کمتر جالب توجه شمرده می شود، زیرا ظاهرا لازم می آید که فرضهای بیشتری درباره شرایط اولیه پذیرفته شود تا مثلاً بتوان زمینه میکروموجی، تکوین کهکشانها و توزیع اخترنماها را توضیح داد. بنابراین خرد متداول،‌ بیشتر به کیهانشناسی افنجار بزرگ متمایل است. کیهانشناسی انفجار بزگر می تواند یکی از سه صورت زیرین را داشته باشد. جهانی در حال نوسان که در زمان صفر با سرعت زیاد انبساط را آغاز می کند ولی بتدریج انبساط کند می شود، توقف می کند و سرانجام معکوس می شود و جهان به حالتی باز می گردد که بدواً آغاز کرده بود. یکی از علل کند شدن، جاذبه گرانشی متقابل ماده در جهان است.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 4 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ساعت 6:09
توسط علی | تعداد بازديد : 39 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Investigation of gelatin/multiدرwalled carbon nanotubes nanocomposite as active food packagingmaterials تحت word دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Investigation of gelatin/multiدرwalled carbon nanotubes nanocomposite as active food packagingmaterials تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Investigation of gelatin/multiدرwalled carbon nanotubes nanocomposite as active food packagingmaterials تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Investigation of gelatin/multiدرwalled carbon nanotubes nanocomposite as active food packagingmaterials تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: هشتمین همایش بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران و چهارمین همایش ملی امنیت زیستی
تعداد صفحات: 2
چکیده:

Gelatin films were prepared from gelatin solutions (10% w/v) containing multi-walled carbonnanotubes (MWCNT, 0.5, 1, 1.5 and 2% w/w gelatin) as nanofiller. The mechanical and antibacterialproperties of the films were achieved according to American Society for Testing and Materials.Incorporation of MWCNT caused increase in tensile strength and decease elongation at break of thefilms. All gelatin/MWCNT films showed significant antibacterial activities against both Gram-positiveand Gram negative bacteria in a dose-dependent manner.

 

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 5 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:17
توسط علی | تعداد بازديد : 55 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تکنيک هاي فارسي نويسي در LCD هاي گرافيکي تحت word دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تکنيک هاي فارسي نويسي در LCD هاي گرافيکي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تکنيک هاي فارسي نويسي در LCD هاي گرافيکي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تکنيک هاي فارسي نويسي در LCD هاي گرافيکي تحت word :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: دهمین کنفرانس دانشجویی مهندسی برق ایران

تعداد صفحات: 5

چکیده:

ابزارهایی LCDها برای نمایش اطلاعاتی شامل حروف اعداد و برخی کاراکترهای گرافیکی می ب اشند چیزی که از آن بعنوان LCD یادمی شود در واقع یک صفحه نمایشگر که همراه با آی سی کنترلر و مدارهای جانبی اش و عموما با لامپ پشت صفحه در یک بسته پیش ساخته عرضه می شود با توجه به اینکه در LCD های کاراکتری تایپ فونتهای فارسی و استفاده از اشکال مختلف غیرممکن می باشد استفاده از LCD های گرافیکی سودمند می باشد دراین مقاله تکنیکهای فارسی نویسی در LCD های گرافیکی بررسی شده و همچنین به نحوه فارسی نویسی در یک نمونه از این LCD اشاره شده است.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:16
توسط علی | تعداد بازديد : 64 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تحمل به تنش خشکي ژنوتيپهاي مختلف گلرنگ در مرحله زايشي تحت word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تحمل به تنش خشکي ژنوتيپهاي مختلف گلرنگ در مرحله زايشي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تحمل به تنش خشکي ژنوتيپهاي مختلف گلرنگ در مرحله زايشي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تحمل به تنش خشکي ژنوتيپهاي مختلف گلرنگ در مرحله زايشي تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی تنش های گیاهی غیر زیستی
تعداد صفحات: 4
چکیده:
به منظور بررسی تحمل به خشکی ژنوتیپهای مختلف گلرنگ آزمایش به صورت کرت خرد شده در قالب طرح بلوک کامل تصادفی با سه تکرار اجرا شد. سطوح مختلف آبیاری ( 7و120و 170 میلیمتر تبخیر از تشتک کلاس Aبه عنوان عامل اصلی وژنوتیپهای مختلف گلرنگ به عنوان عامل فرعی در نظر گرفته شد. مطابق با نتایج تیمارهای مختلف آبیاری تاثیر بسیار معنیداری بر کلیه صفات به جز، ارتفاع تا شاخه اصلی نشان داد. ژنوتیپهای مختلف گلرنگ برای کلیه صفات مورد مطالعه روندمتفاوتی داشتند. ارزیابی ژنوتیپها از نظر تحمل به خشکی توسط شاخصهای کمی تحمل به خشکی صورت گرفت. در اینپژوهش ژنوتیپهای اصفهان 14 و 191-22 بر اساس شاخص STIمتحملترین ژنوتیپها شناسایی شدند و ژنوتیپهای 433-7,گل سفید بر اساس SSI و TOL واجد بیشترین مقدار بودند که حساسترین ژنوتیپها شناسایی شدند.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 20 امتياز توسط 7 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:16
توسط علی | تعداد بازديد : 66 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله محاسبه راکتانس نشتي و بررسي توزيع شار نشتي در ترانسفورمر سه فاز هسته اي بااستفاده روش اجزاء محدود تحت word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله محاسبه راکتانس نشتي و بررسي توزيع شار نشتي در ترانسفورمر سه فاز هسته اي بااستفاده روش اجزاء محدود تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله محاسبه راکتانس نشتي و بررسي توزيع شار نشتي در ترانسفورمر سه فاز هسته اي بااستفاده روش اجزاء محدود تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله محاسبه راکتانس نشتي و بررسي توزيع شار نشتي در ترانسفورمر سه فاز هسته اي بااستفاده روش اجزاء محدود تحت word :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: بیست و چهارمین کنفرانس بین المللی برق

تعداد صفحات: 9

چکیده:

در این مقاله با استفاده از روش اجزاء محدود و به کمک دو مدلسازی ساده، توزیع شار نشتی و نیز راکتانس نشتی ترانسفورمر سه فاز هسته ای محاسبه شده است . استفاده از روشهای مرسوم مدلسازی ترانسفورمر جهت برآورد توزیع شار نشتی و اندوکتانس نشتی و نیز استفاده از این نتایج در محاسبه نیروهای اعمالی به هسته و سیم پیچی ها در شروع طراحی هر ترانسی از اهمیت بالایی بر خودار است . در این مقاله با استفاده از تحلیل مغناطیس ساکن و به کمک روش اجزاء محدود توزیع شار در مدل دوبعدی یک ترانسفورمر سه فاز هسته ای که برای مطالعه در نظر گرفته شده است، برآورد شده و سپس با استفاده از تحلیل نتایج و عملیات پس پردازش مختلف، به محاسبه راکتانس نشتی سیم پیچی های ترانسفورمر پرداخته شده است. مقایسه راکتانس نشتی حاصل از این مدلسازی ها با نتیجه تجربی بدست آمده در آزمایشگاه، معتبر بودن تحلیل را اثبات می نماید.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:16
توسط علی | تعداد بازديد : 69 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رويکردي نوين براي حل مساله فروشنده دوره گرد با استفاده از موازي سازي الگوريتم هاي کياتيکي ژنيتک، رقابت استعماري و شبيه سازي تبريد تحت word دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رويکردي نوين براي حل مساله فروشنده دوره گرد با استفاده از موازي سازي الگوريتم هاي کياتيکي ژنيتک، رقابت استعماري و شبيه سازي تبريد تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رويکردي نوين براي حل مساله فروشنده دوره گرد با استفاده از موازي سازي الگوريتم هاي کياتيکي ژنيتک، رقابت استعماري و شبيه سازي تبريد تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رويکردي نوين براي حل مساله فروشنده دوره گرد با استفاده از موازي سازي الگوريتم هاي کياتيکي ژنيتک، رقابت استعماري و شبيه سازي تبريد تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی کاربرد سیستم های هوشمند (محاسبات نرم) در علوم و صنایع
تعداد صفحات: 22
چکیده:
مساله فروشنده دوره گرد (TSP) جزء مساله های برتری است که بطور گسترده توسط ریاضیدانان و دانشمندان علوم مختلف مورد مطالعه قرار گرفته و یکی از مسادل مشهور بهینه سازی ترکیبی است. اساس آن به این صورت می باشد که یک فروشنده دوره گرد می خواهد به N شهر برود و کالای خود را به فروش برساند، به طوری که از هر شهر فقط یک بار عبور کند و از تمام شهرها گذشته باشد و در نهایت کمترین مسیر را طی کند. تا کنون الگوریتمی ارائه نشده که بتواند این مساله را در زمان چند جمله ای حل کند، در نتیجه این مساله از رده مسائل NP-Hard بوده و برای حل چنین مسائلی می توان با استفاده از الگوریتم متاهیوریستیک جوابهای نزدیک به بهینه را در زمان معقولی بدست آورد. در این مقاله یک روش جدید با استفاده از موازی سازی الگوریتم ژنتیک، رقابت استعماری و شبیه سازی تبرید بر اساس نگاشت آشوب برای حل مساله فروشنده دوره گرد پیشنهاد شده است. هدف از این مقاله بهبود در سرعت همگرایی به همراه دقیقتر شدن جستجو برای محاسبه بهینه سراسری می باشد. الگوریتم پیشنهادی با دیگر الگوریتم های ابتکاری MHPSO و CDPSO و DPSO و FRAG_GA و ICA و Memetic SOM و CO-Adaptive Net مقایسه شده است. نتایج آزمایشات بر روی 24 نمونه TSP از کتابخانه TSPLIB نشان میدهد که روش ارائه شده از عملکرد بهتری در مقایسه با دیگر الگوریتم های ابتکاری برخوردار است.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 8 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:16
توسط علی | تعداد بازديد : 74 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي آماري پارامترهاي مؤثر در حفاري سازند آسماري تحت word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي آماري پارامترهاي مؤثر در حفاري سازند آسماري تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي آماري پارامترهاي مؤثر در حفاري سازند آسماري تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي آماري پارامترهاي مؤثر در حفاري سازند آسماري تحت word :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: اولین کنگره ملی صنعت حفاری ایران

تعداد صفحات: 9

چکیده:

اهمیت منابع هیدروکربور در دنیا برهیچکس پوشیده نیست و دسترسی منابع هیدروکروبوری مایع وگاز تنها از طریق حفاری سازندهای مختلف زمین شناسی امکان پذیر است. صنعت حفاری نفت در ایران قدمتی حدوداً 80 ساله دارد و به دلیل گستردگی منابع هیدروکربوری در مناطق نفت خیز کشور، کم و بیش این سازندها حفاری شده اند و بسیاری از مهندسین حفاری در ایران، آشنایی کامل با سازندهای مختلف زمین شناسی در نقاط مختلف به خصوص در منطقه جنوب ایران را دارند. شناخت مهندسین حفار از شرایط زیرسطحی مناطق نفت خیز ایران، تنها براساس تجربه بوده و به صورت کیفی قابل ارائه می باشد. درصورتی که بررسی های کمی برروی این اطلاعات با ارزش دیده نمی شود. بررسی اطلاعات با ارزش هزاران متر حفاری از زمان حفر اولین چاه نفت در ایران تا کنون و استفاده از روش های آماری، تجربه کیفی موجود را به تجربه کمی تبدیل نموده و راه را برای نتیجه گیری بهتر هموارتر می سازد. مطالعه حاضر، شامل بررسی های آماری برروی پارامترهای حفاری در سازند آسماری می باشد که دراین بررسی نحوه توزیع آماری پارامترهای مؤثر در حفاری، نحوه وابستگی این پارامترها نسبت به هم از طریق تجزیه و تحلیل خوشه ای و در نهایت، بهترین تابع برای کنترل سرعت حفاری در سازند آسماری از طریق تجزیه و تحلیل مؤلفه های اصلی، معرفی شده است

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 27 امتياز توسط 8 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:16
توسط علی | تعداد بازديد : 59 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي کمي خسارت سيلاب تحت word دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي کمي خسارت سيلاب تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي کمي خسارت سيلاب تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي کمي خسارت سيلاب تحت word :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: دومین همایش مقابله با سوانح طبیعی

تعداد صفحات: 16

چکیده:

در دهه های اخیر فعالیت های گسترده ای در زمینه شناخت علل وقوع سیل، چگونگی رخداد آن و برنامه های کاهش ریسک ناشی از این فاجعه طبیعی صورت گرفته است. طرح ریزی و پیاده سازی مناسب و موثر برنامه های مختلف پیشگیری ، کاهش اثرات و آمادگی در برابر سیلاب مستلزم ارزیابی اثرات این واقعه بر محیط زیست و برآورد دقیق میزان خسارت وارده به بخشهای مختلف جامعه میباشد.
در اینمقاله، بنا داریم با استفاده از تجربیات کشورهای دیگر در زمینه ارزیابی و کاهشخسارت سیلاب و همچنین متودولوژی های موجود و بکار رفته در سیلابهای گذشته، یک روش کلی برای ارزیابی خسارت محسوس ارائه دهیم. به همین منظور، ابتدا به تشریح مفاهیم خسارت و انواع آن و همچنین اثرات آن بر بخشهای مختلف جامعه می پردازیم. در ادامه پس از بیان علل ایجاد سیل، روشهای ارزیابی خسارت سیل را ارائه می کنیم که یکی از اینروشها استفاده از منحنی های خسارت درمناطق مختلف جهان در اثر بروز سیل می باشد که نسبت به ارتفاع سیل رسم شده اند. روش دیگر استفاده از منحنی های خسارت – عمق (تجربی) و آخرین روش ارائه شده استفاده از فرمول های تعیین خسارت می باشد. سپس به تشریح روش محاسبهخسارت مورد انتظار سالیانه میپردازیم و با استفاده از تجربیات سیل 1983 تایلند، به چگونگی ارزیابی خسارت محسوس را بیان می کنیم. در پایان، به تبیین روشهای کاهشخسارات ناشی از سیل و معرفی اجمالی و کاربردهای برنامه FDA می پردازیم.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:16
توسط علی | تعداد بازديد : 78 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه مصرف انرژي در ماشينهاي برقي و فسيلي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثير استقرارسيستم هاي IT بررضايت مشتري در سازمان ها تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه فرآيند آهنگري داغ بدون پليسه با آهنگري معمولي براي قطعه شفتبلند نيسان تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله مشكلات روانپزشكي در كودكان زير پنج سال تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله ارائه مدلهاي قيمت گذاري درصنعت حمل و نقل هوايي کشوردرچارچوب آزادسازي قيمت ها مطالعه مو (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود تحقيق بررسي و تطبيق بين مدينه فاضله افلاطون و جامعه ديني، الهي امام زمان (عج) تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تنوع گياهان دارويي در عرصه هاي جنگلي و مرتعي درياي خزر تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله صنعت گردشگري در ايران ،مطالعه موردي : شهر زنوز تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تحليل قابليت اعتمادقابهاي فولادي براساس روشهاي پيشرفته ي مونت کارلو تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود نقد و بررسي موادي از پيش نويس لايحه آئين قانون دادرسي کيفري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تجديد حيات فکرى، فرهنگى معتزله در قرن چهارم هجرى تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تجديد آرايش سيستمهاي توزيع به منظور کاهش تلفات با مدل درختي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تحليل مفهوم، مفاد و ماهيت توجيهي الزام سياسي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله بررسي وضعيت عوامل مخرب لايه ازن درايران و اثرات منفي زيست محيطي آن تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله ارزيابي شدت بيابانزايي منطقه کاشان از منظر معيار خاک تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)

صفحه قبل 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 صفحه بعد
نويسندگان
» علی (5344)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
» بازديد امروز : 1736
» بازديد ديرور : 1689
» بازديد ماه گذشته : 44193
» بازديد سال گذشته : 47448
» كل بازديد : 47448

» كاربران آنلاين : 8
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 8

» مجموع مطالب : 5344
» مجموع نظرات : 40
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 54.166.130.157
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 1
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
دریافت ویزا
نتایج زنده فوتبال ایران و جهان
دهکده دانلود کتاب
سایت همسریابی موقت