مقالات من

مقالات من
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
مطالب پربازديد
» دانلود مقاله مکانيسم هاي دفاعي حشرات در برابر پارازيت ها و پاتوژنها با تکيه بر دفاع ايمني شناختي تح (بازديد : 13129)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (بازديد : 460)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (بازديد : 336)
» دانلود مقاله مدلسازي صداي ترافيک معابر شهري تحت word (بازديد : 328)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (بازديد : 323)
» دانلود پايان نامه جرم مستمر و جرم آني تحت word (بازديد : 319)
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (بازديد : 318)
» دانلود مقاله در مورد مکانيک و ارتباط آن با معادلات ديفرانسيل تحت word (بازديد : 312)
» دانلود مقاله بهسازي منطق GNY در برابر حملات انعکاسي تحت word (بازديد : 300)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (بازديد : 300)
مطالب اتفاقي
» دانلود مقاله ارزيابي عملکرد پيمانکاران در تعميرات اساسي نيروگاهها تحت word
» دانلود مقاله تحليل سلسله مراتبي ريسک کمبود آب در شبکه هاي توزيع آب با رويکرد فازي تحت word
» دانلود مقاله مقايسه روش هاي تقسيم بندي شبکه عصبي SVM و SAM در پردازش تصاوير هايپريون مطالعه موردي آ
» دانلود مقاله رابطه بين پارامترهاي پرش هيدروليکي در شيب هاي معکوس با پله مثبت و منفي تحت word
» دانلود مقاله تأثير مراکز فرهنگسراي کودک در رشد خلاقيت کودکان (نمونه موردي: شهر آبادان) تحت word
» دانلود مقاله مطالعات زيست محيطي دپو باطله هاي زغال شويي البرز شرقي با استفاده از برداشت و مدلسازي س
» دانلود مقاله تبيين نقش موانع فرهنگي و سازماني در سازمان اوليه، با گرايش به مالکيت خصوصي توسط زنان ک
» دانلود مقاله سنتز 5،4در دي فنيل ايميدازول از طريق واکنش تک ظرف تراکمي تحت word
» دانلود مقاله بررسي تاثير محتواي آموزشي مراکز آموزش عالي کشاورزي کرج در توانمندسازي فراگيران تحت wor
» دانلود مقاله بررسي غلظت عناصر سرب و کادميوم در اندام هوايي و ريشه گياه درمنه کوهي در معدن مس سرچشمه
نیلی بلاگ

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بهينه سازي تک معياره و چند معياره برج خنک کن خشک هلر در نيروگاه هاي سيکل ترکيبي با استفاده از الگوريتم ژنتيک تحت word دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بهينه سازي تک معياره و چند معياره برج خنک کن خشک هلر در نيروگاه هاي سيکل ترکيبي با استفاده از الگوريتم ژنتيک تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بهينه سازي تک معياره و چند معياره برج خنک کن خشک هلر در نيروگاه هاي سيکل ترکيبي با استفاده از الگوريتم ژنتيک تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بهينه سازي تک معياره و چند معياره برج خنک کن خشک هلر در نيروگاه هاي سيکل ترکيبي با استفاده از الگوريتم ژنتيک تحت word :

دانلود مقاله بهينه سازي تک معياره و چند معياره برج خنک کن خشک هلر در نيروگاه هاي سيکل ترکيبي با استفاده از الگوريتم ژنتيک تحت word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در اردیبهشت 1388 در دانشکده فنی دانشگاه تهران از صفحه 111 تا 124 منتشر شده است.
نام: بهینه سازی تک معیاره و چند معیاره برج خنک کن خشک هلر در نیروگاه های سیکل ترکیبی با استفاده از الگوریتم ژنتیک
این مقاله دارای 14 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله برج خنک کن خشک هلر
مقاله مبدل حرارتی فورگو
مقاله منحنی مشخصه
مقاله بهینه سازی
مقاله تابع هدف قیمت عملکرد
مقاله الگوریتم ژنتیک تک معیاره و چند معیاره
مقاله چرخه قدرت

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
در این مقاله طراحی، محاسبه عملکرد و بهینه سازی برج خنک کن خشک غیرمستقیم (هلر) مورد بررسی قرار گرفته است. مبدل های حرارتی در اینجا از نوع خاصی به نام فورگو T60 می باشند. این نوع برج های خنک کن در نیروگاه های سیکل بخار و تر کیبی به کار می روند. به منظور بهینه سازی برج خنک کن از دو شیوه الگوریتم ژنتیک تک معیاره و چند معیاره با هدف کاهش هزینه و افزایش راندمان استفاده شده است. از آنجایی که عملکرد سیستم خنک کن خشک هلر بسیار وابسته است به دمای محیط و هم چنین عملکرد آنها اثری مستقیم بر میزان تولید برق چرخه قدرت دارد، در این بهینه سازی منحنی تغییرات سالانه دما و منحنی مشخصه چرخه قدرت نیز به عنوان داده های طراحی اعمال شده اند. به منظور بررسی صحت نتایج حاصل از این بهینه سازی از اطلاعات برخی از نیروگاه های در حال کار استفاده شده است که به نتایج خوبی در مقایسه با مقادیر واقعی رسیده ایم.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:14
توسط علی | تعداد بازديد : 43 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي كمي بيوآيروسول ها در اتاق جراحي و كارآيي سيستم هاي كنترلي تحت word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي كمي بيوآيروسول ها در اتاق جراحي و كارآيي سيستم هاي كنترلي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي كمي بيوآيروسول ها در اتاق جراحي و كارآيي سيستم هاي كنترلي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي كمي بيوآيروسول ها در اتاق جراحي و كارآيي سيستم هاي كنترلي تحت word :

دانلود مقاله ارزيابي كمي بيوآيروسول ها در اتاق جراحي و كارآيي سيستم هاي كنترلي تحت word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در مجله طب نظامی از صفحه 171 تا 174 منتشر شده است.
نام: ارزیابی كمی بیوآیروسول ها در اتاق جراحی و كارآیی سیستم های كنترلی
این مقاله دارای 4 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله اتاق عمل
مقاله بیوآیروسول
مقاله UVGI
مقاله تهویه

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
اهداف: اتاق عمل با توجه به ماهیت عمل جراحی دارای مقادیر متفاوتی از بیوآیروسول ها است. در این مطالعه، تاثیر سیستم های كنترلی بر بیوآیروسول ها در اتاق جراحی مورد مطالعه قرار گرفته است.
روش ها: این مطالعه از نوع توصیفی – تحلیلی است و نمونه های مورد مطالعه كه 7 اتاق عمل یكی از بیمارستان های مركز شهر تهران بودند با روش فیلتراسیون همراه با ایمپكتور مورد مطالعه قرار گرفتند. فرآیند نمونه برداری قبل و بعد از عمل جراحی انجام گرفت. نمونه ها سریعا به آزمایشگاه فرستاده و به محیط كشت منتقل شدند. پس از قرار گرفتن به مدت 48 ساعت در انكوباتور شمارش آنها انجام شد. تراكم بیوآیروسول ها بر اساس cfu/m3 گزارش شد. UVGI در اتاق عمل در طیف C و با طول موج 2537 نانومتر به صورت سقفی پس از جراحی تا شروع عمل جراحی در روز بعد مورد استفاده قرار گرفت.
یافته ها: تراكم بیوآیروسول ها قبل و پس از جراحی كمتر از میزان بیوآیروسول بر اساس استانداردهای موجود بود. همچنین، اتاق عمل ارولوژی در میان 7 اتاق عمل مورد بررسی دارای بیشترین تعداد كلونی بود. ارتباط معنی داری (P<0.05) بین تراكم بیوآیروسول ها و UVGI دیده شد.
نتیجه گیری: با افزایش میزان ACH حین جراحی تعداد بیوآیروسول ها پس از جراحی كاهش می یابد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:13
توسط علی | تعداد بازديد : 56 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تأثير کرم هاي خاکي در حفاظت محيط زيست و نقش آن در بازيافت مواد آلي (يک راهکار مهم در جلوگيري از تهديدات زيستي ) تحت word دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تأثير کرم هاي خاکي در حفاظت محيط زيست و نقش آن در بازيافت مواد آلي (يک راهکار مهم در جلوگيري از تهديدات زيستي ) تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تأثير کرم هاي خاکي در حفاظت محيط زيست و نقش آن در بازيافت مواد آلي (يک راهکار مهم در جلوگيري از تهديدات زيستي ) تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تأثير کرم هاي خاکي در حفاظت محيط زيست و نقش آن در بازيافت مواد آلي (يک راهکار مهم در جلوگيري از تهديدات زيستي ) تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: همایش ملی پدافند غیر عامل در بخش کشاورزی
تعداد صفحات: 1
چکیده:
از نظر پیشینه تاریخی کرم های خاکی در حدود ششصد میلیون سال پیش به وجود آمده اند، کرم های خاکی سه تأثیرمتفاوت برروی خاک ها دارند که شامل تأثیرات فیزیکی و شیمیایی و مکانیکی است. تأثیرات مکانیکی که شامل بهبودساختمان خاک، تغییر بافت خاک،یکنواخت کردن پروفیل خاک، افزایش پایداری خاکدانه ها، افزایش ظرفیت نگهداری آبدر خاک، بهبود تهویه و زهکش خاک می باشد. از تأثیرات شیمیایی،تغییر در اسیدیته خاک می باشد که در فرآیند تجزیهمواد آلی مؤثر است. همچنین باروری و حاصلخیزی خاک که تأثیر مستقیم با معدنی شدن ازت که به شکل قابل جذب آننیتریت و نیترات و تأثیر غیر مستقیم آن ازیاد فعالیت میکروارگانیسم ها، باکتری ها در نتیجه تولید مواد محرک ریشه نظیرویتامین ها به ویژه ویتامین ب 12 است می باشد. کرم های خاکی تأثیرات قابل توجهی در تجزیه مواد زائد و باقی ماندههای گیاهی دارند. نسبت کربن به نیتروژن در مواد حیاتی که به خاک اضافه می شوند بسیار مهم است زیرا گیاهان نمیتوانند نیتروژن معدنی را جذب کنند کرم های خاکی از مواد زائد و لاشبرگ ها به تدریج استفاده کرده و نسبت کربن بهنیتروژن مواد را طی متابولیسم خود کاهش داده که این پایین آمدن اساسا به وسیله سوختن کربن در طی تنفس بدستمی آید. همچنین اثرات حشره کش و آفت کش ها را هم خنثی می کنند. از اثرات مهم دیگر در از بین بردن زباله ها ومواد زائد فاضلاب شهری و تبدیل آن به یک کود بیولوژیک بنام ورمی کمپوست می باشد که یک کود بسیار قوی و مفیدبرای گیاهان و زمین های زراعی محسوب می شود. کرم های خاکی مصارف فراوانی در صنایع داروسازی و بهبود برخیبیماری ها و همچنین دارای کاربردهای تغذیه ای لکتین بالا و پروتئین با کیفیت بالا و آنزیم های مناسب و اسید هایچرب مثل امگا سه می باشند.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:13
توسط علی | تعداد بازديد : 42 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله استفاده ازليست سفيد به منظور محافظت وب سايت ها دربرابر سرقت ديجيتالي تحت word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله استفاده ازليست سفيد به منظور محافظت وب سايت ها دربرابر سرقت ديجيتالي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله استفاده ازليست سفيد به منظور محافظت وب سايت ها دربرابر سرقت ديجيتالي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله استفاده ازليست سفيد به منظور محافظت وب سايت ها دربرابر سرقت ديجيتالي تحت word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین همایش ملی فناوری اطلاعات و شبکه های کامپیوتری دانشگاه پیام نور
تعداد صفحات: 6
چکیده:
امروزه بسیاری ازکارهای ما دردنیای مجازی یا همان اینترنت انجام می شود درعین حال مشکلاتی ازقبیل حملاتی که با استفاده ازکدهای مخرب منجر به سرقت دیجیتالی میگرددبرای کاربران بوجود می آیدفارمینگ و فیشینگ ازجمله این حملات هستند درمقابل راهکاری به نام استفاده ازلیست سفید وجود دارد که یک ابزار کارامد برای مقابله با این نوع حملات است دراین مقاله ابتدا حملات مذکور را بررسی کرده و سپس راهکارمقابله بااین حملات مورد بحث واقع میشود دراخر با توجه به مباحث گفته شده روشی را به عنوان راه حلی پیشنهادیذکر می کنیم

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 26 امتياز توسط 9 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:13
توسط علی | تعداد بازديد : 59 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي مقاومت چهار رقم نخود زراعي (cicer arietinum L) به نماتد مولد گره ريشه (Root – knot nematode) در شرايط گلخانه تحت word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي مقاومت چهار رقم نخود زراعي (cicer arietinum L) به نماتد مولد گره ريشه (Root – knot nematode) در شرايط گلخانه تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي مقاومت چهار رقم نخود زراعي (cicer arietinum L) به نماتد مولد گره ريشه (Root – knot nematode) در شرايط گلخانه تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي مقاومت چهار رقم نخود زراعي (cicer arietinum L) به نماتد مولد گره ريشه (Root – knot nematode) در شرايط گلخانه تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: ششمین همایش یافته های پژوهشی کشاورزی
تعداد صفحات: 4
چکیده:
به منظور بررسی مقاومت جهار نخود زراعی به نماتد گره ریشه آزمایشی فاکتوریل در قالب بلوک‌های کامل تصادفی با سه تکرار در شرایط گلخانه انجام گردید. در این آزمایش دو فاکتور رقم در چهار سطح و شرایط آزمایش در دو سطح مورد بررسی قرار گرفت. جمعیت اولیه نماتد از ریشه‌های گوجه‌فرنگی آلوده در شهرستان فسا جمع‌آوری و بعد از جداسازی به عنوان گونه meloidogyne javanica شناسایی و روی رقم حساس super chief تکثیر گردید. دو ماه پس از مایه‌زنی، تعداد گره و کیسه تخم در هر ریشه، تعداد تخم داخل هر کیسه تخم، جمعیت نهایی،‌ فاکتور تولیدمثل، شاخص گره و شاخص کیسه تخم اندازه‌گیر و محاسبه گردید. نتایج نشانداد که رقم آرمان کمترین میزان فاکتور تولیدمثلی و جمعیت نهاتیی را داشت و در سطح احتمال 5 درصد باارقام دیگر تفاوت معنی‌دار نشان داد. هم‌چنین براساس سیستم پیشنهاددی تایلور و سایر رقم آرمان نیمه حساس و سایر ارقام حساس تشخیص داده شدند.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:13
توسط علی | تعداد بازديد : 25 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي ميزان برخورداري کشاورزان از اخلاق حفاظت خاک مورد: حوزه آبخيز زرين گل استان گلستان تحت word دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي ميزان برخورداري کشاورزان از اخلاق حفاظت خاک مورد: حوزه آبخيز زرين گل استان گلستان تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي ميزان برخورداري کشاورزان از اخلاق حفاظت خاک مورد: حوزه آبخيز زرين گل استان گلستان تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي ميزان برخورداري کشاورزان از اخلاق حفاظت خاک مورد: حوزه آبخيز زرين گل استان گلستان تحت word :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: پنجمین همایش ملی علوم و مهندسی آبخیزداری ایران

تعداد صفحات: 10

چکیده:

اخلاق حفاظت به عنوان یک خصیصه مثبت در نهاد بشر، نقش مهمی در بهره برداری صحیح و حفظ منابع طبیعی دارد . توجه به این خصیصه در حقیقت توجه به ابعاد انسانی تاثیر گذار در حفظ منابع طبیعی و از جمله خاک است . این تحقیق با هدف تعیین میزان برخورداری کشاورزان حوزه آبخیز زرین گل استان گلستان از اخلاق حفاظت خاک به اجرا در آمده است . روش تحقیق توصیفی و ازنوع پیمایشی بوده است . جامعه آماری این تحقیق شامل کلیه کشاورزان ساکن در حوزه آبخیز زرین گل بوده اند که حداقل یک یا چند عملیات حفاظت خاک مورد توصیه آبخیزداری را پذیرفته و ا در اراضی کشاورزی خود بکار گرفته اند که تعداد انها 400 نفر بوده است که با استفاده از روش نمونه گیری طبقه ای باانتساب متناسب تعداد 240 نفر از آنان انتخاب شده اند .

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:13
توسط علی | تعداد بازديد : 52 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثير افشاي داوطلبانه اطلاعات بر هزينه هاي نمايندگي شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران تحت word دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثير افشاي داوطلبانه اطلاعات بر هزينه هاي نمايندگي شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثير افشاي داوطلبانه اطلاعات بر هزينه هاي نمايندگي شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثير افشاي داوطلبانه اطلاعات بر هزينه هاي نمايندگي شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران تحت word :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: چهارمین کنفرانس ملی مدیریت و حسابداری
تعداد صفحات: 16
چکیده:
هدف این مقاله بررسی رابطه بین افشای داوطلبانه اطلاعات و هزینه های نمایندگی شرکت های پذیرفته شدهدر بورس اوراق بهادار تهران است. افشای داوطلبانه توسط 71 شاخص برگرفته شد از پرسشنامه تعدیل شدبوتوسان که در مطالعات قبلی نیز بکار رفته است با اعمال تعدیلاتی تعیین گردید. از شاخص های نسبتعملیاتی به فروش، نسبت گردش دارایی ها و نسبت q توبین (فرصت های رشد) به عنوان معیارهای اندازه گیریهزینه های نمایندگی استفاده شده است. در این راستا تأثیر اندازه شرکت، نسبت بدهی، استقلال هیأت مدیره وتمرکز مالکیت نیز کنترل شده است. جامعه آماری این پژوهش را 124 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراقبهادار تهران تشکیل می دهد که در طی سالهای 1385 تا 1391 مورد بررسی قرار گرفته است. از تحلیل آماریرگرسیون خطی چند متغیر برای آزمون فرضیه های پژوهش استفاده شده است. نتایج آزمون فرضیه هایپژوهش نشان داد که به طور کلی با افزایش سطح افشای داوطلبانه اطلاعات، میزان هزینه های نمایندگی کاهش می یابد.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:13
توسط علی | تعداد بازديد : 39 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارائه روشهايي جديد براي افزايش قدرت مولد واندوگراف تحت word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارائه روشهايي جديد براي افزايش قدرت مولد واندوگراف تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارائه روشهايي جديد براي افزايش قدرت مولد واندوگراف تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارائه روشهايي جديد براي افزايش قدرت مولد واندوگراف تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: پنجمین کنفرانس ملی مهندسی برق و الکترونیک ایران
تعداد صفحات: 4
چکیده:
مولدواندوگراف یک دستگاه تولید الکتریسیته ی ساکن می باشد که بیشتردرفیزیک هسته ای برای شتاب دهنده های هسته ای کاربرد دارد باازمایشهای متعدد درزمینه ی ساخت یک نمونه ازمایشگاهی ازاین مولد نتایجی درمورد انتخاب بهترین ساختاربرای افزایش قدرت خروجی مولد دست یافتیم اصلاح سیستم جاروبک و انتخاب ترکیبی ازغلتک های مناسب برای افزیاش بارساکن تولید شده و نوع جنس به کاررفته برای تسمه ای که نقش انتقال باردستگاه را دارد و ازمایشاتی درزمینه تاثیر افزایش سرعت گردش مولد برالکتریسیته ی ساکن تولید شده و به کارگیری روشهایی برای جلوگیری ازهدررفتن بارهای ساکن و ذخیره آن ها که همه این موارد تاثیربسزایی دربالا بردن ولتاژ خروجی دستگاه دارد

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:13
توسط علی | تعداد بازديد : 48 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اخلاقيات و کار آفريني تحت word دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اخلاقيات و کار آفريني تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اخلاقيات و کار آفريني تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اخلاقيات و کار آفريني تحت word :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی مدیریت و نوآوری

تعداد صفحات: 15

چکیده:

از آنجا که اهمیت مطالعات کارآفرینی و مطالعات اخلاق تجاری به طور روز افزون محرز می گردد، تعامل بین کارآفرینی و اخلاقیات بیش از پیش مورد توجه پژوهشگران قرار گرفته است. این مسئله در حالی است که تا به حال در مورد این موضوع و پیامدهای اخلاقی پیش روی جامعه کارآفرین در ایران تحقیقات جامعی انجام نشده است. ما در این مطالعه، مقالات مرتبط با اخلاقیات و کارآفرینی را مورد بازنگری قرار دادیم و با استفاده از ادبیات موجود به بررسی و تحلیل فصل مشترک بین این دو موضوع پرداختیم. به طور کلی می توان گفت که تمرکز اصلی ما در این مقاله بر روی اخلاقیات کارآفرینانه در سطح خرد به اضافه بررسی تاثیرات اخلاقی خاصی که به واسطه کارآفرینی و کارآفرینان بر روی اجتماع به وجود می‌آید خواهد بود. ما همچنین مضامین کلیدی که به واسطه فصل مشترک این دو موضوع در کسب و کار های مخاطره آمیز به وجود آمده‌اند را شناسایی و ترکیب نموده ایم و پیشنهاداتی را برای تحقیقات آتی در این راستا ارائه نمودیم و در خاتمه نیز سعی شد تا راه کار هایی در جهت پیشگیری از مسائل اخلاقی پیش روی جامعه کارآفرین را مطرح نماییم.

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:13
توسط علی | تعداد بازديد : 51 | لينك ثابت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي اثرات محلول هاي حاوي گلاب آلوئه ورا بر طول عمر گل شاخه بريده داوودي تحت word دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي اثرات محلول هاي حاوي گلاب آلوئه ورا بر طول عمر گل شاخه بريده داوودي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي اثرات محلول هاي حاوي گلاب آلوئه ورا بر طول عمر گل شاخه بريده داوودي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي اثرات محلول هاي حاوي گلاب آلوئه ورا بر طول عمر گل شاخه بريده داوودي تحت word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین همایش ملی توسعه پایدار کشاورزی و محیط زیست سالم
تعداد صفحات: 2
چکیده:
به منظور بررسی اثرات محلول های حاوی گلاب آلوئه ورا بر طول عمر گل شاخه بریده داوودی تحقیقی در قالب طرح بلوک های کامل تصادفی در 6 تیمار و 4 تکرار به روش نگهداری بصورت تیمار مداوم به اجراء درآمد. گل های شاخه بریده داوودی در لوله های آزمایش که حاوی گلاب آلوئه ورا 5و10و15و20 درصد گلاب آلوئه ورا در 1 لیتر آب حاوی 01 گرم ساکارز و تیمار شاهد( بودند قرار گرفتند. طول عمر گل ها اندازه گیری و توسط نرم افزار MSTAT-C آنالیز شد. نتایج نشان داد که کاربرد گلاب آلوئه ورا توانست طول عمر گل شاخه بریده داوودی را نسبت به تیمار شاهد افزایش دهد و تفاوت معنی داری در بین تیمارها وجود داشت

 

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت 9:13
توسط علی | تعداد بازديد : 42 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» دانلود مقاله ارائه الگوي توزيع زماني بارش جهت برآورد رگبار طرح درحوضه شهرساري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثيرپذيري عملکرد پيل سوختي اکسيد جامد از پارامترهاي سوخت، دبي و اکسيد کننده تحت (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مديريت پسابها و پسماندهاي حفاري با استفاده از روش هاي نوين کاهش حجم گل حفاري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه مصرف انرژي در ماشينهاي برقي و فسيلي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تاثير استقرارسيستم هاي IT بررضايت مشتري در سازمان ها تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله بررسي تأثير تلفيق روشهاي فشردن گرم و دوبار پرس/ دوبار تفجوشي برخواص فيزيکي و مکانيکي ف (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۶)
» دانلود مقاله مقايسه فرآيند آهنگري داغ بدون پليسه با آهنگري معمولي براي قطعه شفتبلند نيسان تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله مشكلات روانپزشكي در كودكان زير پنج سال تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله بررسي زيباشناسي ازديدگاه معماري اسلامي بارويکردمساجدنمونه موردي مسجدجامع قزوين تحت wor (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله ارائه مدلهاي قيمت گذاري درصنعت حمل و نقل هوايي کشوردرچارچوب آزادسازي قيمت ها مطالعه مو (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود تحقيق بررسي و تطبيق بين مدينه فاضله افلاطون و جامعه ديني، الهي امام زمان (عج) تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تنوع گياهان دارويي در عرصه هاي جنگلي و مرتعي درياي خزر تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله صنعت گردشگري در ايران ،مطالعه موردي : شهر زنوز تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تحليل قابليت اعتمادقابهاي فولادي براساس روشهاي پيشرفته ي مونت کارلو تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود نقد و بررسي موادي از پيش نويس لايحه آئين قانون دادرسي کيفري تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵)
» دانلود مقاله تجديد حيات فکرى، فرهنگى معتزله در قرن چهارم هجرى تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تجديد آرايش سيستمهاي توزيع به منظور کاهش تلفات با مدل درختي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله تحليل مفهوم، مفاد و ماهيت توجيهي الزام سياسي تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله بررسي وضعيت عوامل مخرب لايه ازن درايران و اثرات منفي زيست محيطي آن تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)
» دانلود مقاله ارزيابي شدت بيابانزايي منطقه کاشان از منظر معيار خاک تحت word (یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۴)

صفحه قبل 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 صفحه بعد
نويسندگان
» علی (5344)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
» بازديد امروز : 1851
» بازديد ديرور : 1689
» بازديد ماه گذشته : 44307
» بازديد سال گذشته : 47562
» كل بازديد : 47562

» كاربران آنلاين : 7
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 7

» مجموع مطالب : 5344
» مجموع نظرات : 40
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 54.166.130.157
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 1
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
دریافت ویزا
نتایج زنده فوتبال ایران و جهان
دهکده دانلود کتاب
سایت همسریابی موقت